Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Max odrazu mi tu o kacach ....pić trza umic :wink4:

Oczywiście , umiar trzeba mieć. :)

Hehehe , o tych kacach to do tych co nie umieja :P

A ja nic nie piłem i kaca nie mam :>

Noooo czyli umiesz pic :P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W piciu będzie trzeba się jeszcze podszkolić... :naughty:

Czy Pan Moderator u was na południu to straszna kosa jest?? Bo nie wiem czy wklejać linka??

Sprawdźmy :naughty:

http://pl.youtube.com/watch?v=_aFoV5I0z28&feature=related

Opublikowano

Eeee nasz Modzio jest spoko ziom hehehe , na duzo nam pozwala i wogole :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dobre swirusy na tym filmiku sa :kox:

moderator ?? a kto to taki ?? :gwizdanie:

Opublikowano

dobre swirusy na tym filmiku sa :kox:

moderator ?? a kto to taki ?? :gwizdanie:

To tak jak by u nas na Kalwaryjskiej driftowac hahaahah

Opublikowano

W piciu będzie trzeba się jeszcze podszkolić... :naughty:

Czy Pan Moderator u was na południu to straszna kosa jest?? Bo nie wiem czy wklejać linka??

Sprawdźmy :naughty:

http://pl.youtube.com/watch?v=_aFoV5I0z28&feature=related

Nasz mod tego nie skasuje bo sam driftuje jak arab , przynajmniej zawsze widzę pod IKEĄ jak go rzuco :naughty:

Opublikowano

Moze nie driftuje ale wyglada jak Arab :P Wiec cos wspolnego ma :polew: :polew:

Opublikowano

W piciu będzie trzeba się jeszcze podszkolić... :naughty:

Czy Pan Moderator u was na południu to straszna kosa jest?? Bo nie wiem czy wklejać linka??

Sprawdźmy :naughty:

http://pl.youtube.com/watch?v=_aFoV5I0z28&feature=related

Nasz mod tego nie skasuje bo sam driftuje jak arab , przynajmniej zawsze widzę pod IKEĄ jak go rzuco :naughty:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:shocked::polew:

Panowie czy Psy jedzą kwiatki?

Kur.. mój killer zostawił po nocy tylko doniczkę , wegetarianin czy ki ch... ? :mysli::decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poczekaj do wigilii to sie dowiesz... :polew:

Opublikowano

:shocked::polew:

Panowie czy Psy jedzą kwiatki?

Kur.. mój killer zostawił po nocy tylko doniczkę , wegetarianin czy ki ch... ? :mysli::decayed::polew: :polew: :polew:

Trzeniu ja wiom co krakusy oszczędne chopaky ale miske z żarłem wczora dostał ? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miche z zarciem? Taki killer? Rozumiem jakiegos kota, ale chrupki...

Opublikowano

:shocked::polew:

Panowie czy Psy jedzą kwiatki?

Kur.. mój killer zostawił po nocy tylko doniczkę , wegetarianin czy ki ch... ? :mysli::decayed::polew: :polew: :polew:

Nic nie normalnego , chociaz moj woli trawe :P Ale z braku laku to i kwiatki ujda hehehe :P W celach czyszczenia jelitow itp :)

Opublikowano

ejjj Panowie.... Killer ma 8 tygodni i waży 90 dkg :naughty:

Opublikowano

ejjj Panowie.... Killer ma 8 tygodni i waży 90 dkg :naughty:

Hehehe to chudy byk :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja chyba nastepnym razem na spota wezme mojego killera :evil: waży ok 70 kg jest wielki i podobno to Rottweiler :polew:[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 11:41 _________________________________________________ps. Wislaki nie bójcie sie podobno swój swego nie tyka :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber mieliśmy sobie odpuścić te gadki w tym temacie...

Opublikowano

JAk by ktos nie wiedzial a chcial skorzystac

w Mcdonaldzie jest nowa promocja , jakis zestaw co kosztuje 12zl , teraz mozna miec za 4zl. TYLKO TRZEBA ZAPLACIC W BILONIE PO 1gr i po 2gr

Opublikowano

w KFC też to jest lub już było

Opublikowano

Hehehe to chudy byk :naughty: :naughty:

Od Chudego byka to się odpier... bo się obrażę :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 14:28 _________________________________________________

ejjj Panowie.... Killer ma 8 tygodni i waży 90 dkg :naughty:

Trzeniu daj znaka na PW ile Cię to cudo kosztowalo, i gdzie kupileś.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.