Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WWA :)

KRK :naughty:

hehe, aka Ban ma wszędzie oczy :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no mówiłem ze pełna iwigilacja ;(

:polew:

Opublikowano

Powitać wszystkich :hi:

Oj widzę ze sie troszkę pozmieniało...

Postaram sie też przyjechac w Niedziele na spota bo moja furka również wymaga zvagowania.

Opublikowano

Keżor też odszedł ;(

I jeszcze inni wartościowi ludzie, szkoda...

Opublikowano

Keżor też odszedł ;(

I jeszcze inni wartościowi ludzie, szkoda...

No ale o co kaman???[br]Dopisany: 14 Marzec 2008, 16:05 _________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=te05QRUFJdg

Opublikowano

No to nara, właśnie mi się ściągnął ostatni TopGear (Z BBC Knowledge PL, bo niestety TVN Turbo zaprzestało) obejrzę dla odprężenia

weź jak możesz nagraj na płytke kilka odcinków i przywieź w niedzielę, nie musiałbym ściagać :tongue4:

_________________________________________________

Mega za***isty filmik :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dobra no to juz jestem po wymianie trubulum.... jakos się toczy do przodu furmanka..... :gwizdanie:

Opublikowano

Keżor też odszedł ;(

I jeszcze inni wartościowi ludzie, szkoda...

odszedł tylko spedyt, reszta czuje się dobrze, tylko ich na tym forum nie ma

Opublikowano

masakra jest z tą pocztą polską

wczoraj przyszły mi zaciski hamulcowe z klockami, powinny też tarcze drugą paczką ale spoko myslałem ze dzisiaj przyjdą, ale też nie, a chłop wysłał dwie paczki do mnie w tym samym czasie :przebiegly:

fajki z nich są straszne

jedzie ktos ze mna na akademiki ? napić sie czy cuś :wink4:

Opublikowano

masakra jest z tą pocztą polską

wczoraj przyszły mi zaciski hamulcowe z klockami, powinny też tarcze drugą paczką ale spoko myslałem ze dzisiaj przyjdą, ale też nie, a chłop wysłał dwie paczki do mnie w tym samym czasie :przebiegly:

fajki z nich są straszne

jedzie ktos ze mna na akademiki ? napić sie czy cuś :wink4:

na ktore akademiki ? :)

Opublikowano
  • Autor

Ja dziś siedze na Kaziku , tam gdzie zawsze :evil:

Opublikowano

masakra jest z tą pocztą polską

wczoraj przyszły mi zaciski hamulcowe z klockami, powinny też tarcze drugą paczką ale spoko myslałem ze dzisiaj przyjdą, ale też nie, a chłop wysłał dwie paczki do mnie w tym samym czasie :przebiegly:

fajki z nich są straszne

jedzie ktos ze mna na akademiki ? napić sie czy cuś :wink4:

na ktore akademiki ? :)

agh

Opublikowano
  • Autor

i co na tym agh ?? :naughty:

Opublikowano

Małopolskie (Moderator: cuber) :decayed:

dzień dobry Panie moderatorze :D

Opublikowano

i co na tym agh ?? :naughty:

wszystko oprócz ładnych dziewczyn :polew: niestety

ale to rekompensuje mi moja obecna uczelnia :)[br]Dopisany: 14 Marzec 2008, 19:22 _________________________________________________

Małopolskie (Moderator: cuber) :decayed:

dzień dobry Panie moderatorze :D

qwa to teraz nie ma żartów, już nawet Kuber nie bedzie mozna powiedziec :>

Opublikowano

i co na tym agh ?? :naughty:

wszystko oprócz ładnych dziewczyn :polew: niestety

ale to rekompensuje mi moja obecna uczelnia :)[br]Dopisany: 14 Marzec 2008, 19:22 _________________________________________________

Małopolskie (Moderator: cuber) :decayed:

dzień dobry Panie moderatorze :D

qwa to teraz nie ma żartów, już nawet Kuber nie bedzie mozna powiedziec :>

:polew:

Opublikowano

Panowie dzisiaj kupiłem psa , prawdziwy sk***iel :evil: :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

Panowie dzisiaj kupiłem psa , prawdziwy sk***iel :evil: :evil: :evil:

prawdziwa SUKA :polew:

Opublikowano

Panowie dzisiaj kupiłem psa , prawdziwy sk***iel :evil: :evil: :evil:

a co za rasa?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.