Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ozzi dostał odemnie na siedząco :decayed::polew:

to wyglada jak na jakies paraolimpiadzie ;)

Opublikowano

ozzi dostał odemnie na siedząco :decayed::polew:

to wyglada jak na jakies paraolimpiadzie ;)

Oj wyglada :polew: Ale Trzeniu jest dobry w pingla nawet na siedzaco :th:
Opublikowano
--------------------------------------------------------------------------------

Cytat: themOn Dzisiaj o 17:24

Cytat: Trzeniu Dzisiaj o 16:20

ozzi dostał odemnie na siedząco

to wyglada jak na jakies paraolimpiadzie

Oj wyglada Ale Trzeniu jest dobry w pingla nawet na siedzaco

a niektórzy byli kontuzjowani...

Opublikowano
--------------------------------------------------------------------------------

Cytat: themOn Dzisiaj o 17:24

Cytat: Trzeniu Dzisiaj o 16:20

ozzi dostał odemnie na siedząco

to wyglada jak na jakies paraolimpiadzie

Oj wyglada Ale Trzeniu jest dobry w pingla nawet na siedzaco

a niektórzy byli kontuzjowani...

:gwizdanie: ze niby Ty po nocnym wypadzie na d*py?? :polew: A kolegow to sie nie chciallo wziasc :disgust::polew:
Opublikowano
ze niby Ty po nocnym wypadzie na d*py?? A kolegow to sie nie chciallo wziasc

a co zazdrościsz...

Opublikowano
ze niby Ty po nocnym wypadzie na d*py?? A kolegow to sie nie chciallo wziasc

a co zazdrościsz...

Niee,bo nie chcial bym wygladac po powrocie jak Ty ;(
Opublikowano
Cytat: ozi_wells Dzisiaj o 18:07

Cytuj

ze niby Ty po nocnym wypadzie na d*py?? A kolegow to sie nie chciallo wziasc

a co zazdrościsz...

Niee,bo nie chcial bym wygladac po powrocie jak Ty

no ale pomyśl sobie co sie musiało dziac :kox:

Opublikowano

ozzi dostał odemnie na siedząco :decayed::polew:

to wyglada jak na jakies paraolimpiadzie ;)

Hahahahahahahahahaahaha :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Nie doczytalem do konca hahahahahahahaha

Opublikowano

Witam Pany :hi:

to chyba fura ozzi_wells`a

mistrza orientacji w terenie :naughty:

ozi ma po pierwszym lifcie, po drugim lifcie ma jarko

No raczej to nie ma :a4fan: niestety nie mieć żadnych oznak klubu na aucie :( i kapciuf miszelina też nie noszę...

Opublikowano

no ale pomyśl sobie co sie musiało dziac :kox:

no tego akurat nikt się nie dowie :polew:

Opublikowano

Co jak co ale tego co Ozzi przeżył to Wy nie doświadczycie :naughty:

Opublikowano

Co jak co ale tego co Ozzi przeżył to Wy nie doświadczycie :naughty:

a założysz się :polew:

Opublikowano

Co jak co ale tego co Ozzi przeżył to Wy nie doświadczycie :naughty:

a założysz się :polew:

pytałeś Sławy czy możesz tak napisać? :evil::naughty::decayed::polew:

Opublikowano

Co jak co ale tego co Ozzi przeżył to Wy nie doświadczycie :naughty:

a założysz się :polew:

pytałeś Sławy czy możesz tak napisać? :evil::naughty::decayed::polew:

jak zawsze :wink4:

Sława pozdrawia cały Kraków :buziak:

Opublikowano

I my Sławe tez :th:

Opublikowano

Co jak co ale tego co Ozzi przeżył to Wy nie doświadczycie :naughty:

fakt, jest czego zazdrościc :)

Opublikowano

Trzeniek ,miales mi pomoc w zestrojeniu CB :gwizdanie: :gwizdanie: Bedziesz na spocie ?

Opublikowano

Trzeniek ,miales mi pomoc w zestrojeniu CB :gwizdanie: :gwizdanie: Bedziesz na spocie ?

a jak Ci miałem pomóc jakżeś uciekł jak dzikus , nawet się nie pożegnałeś :gwizdanie:

będę w niedziele to Ci ustawie :th:

Opublikowano

Trzeniek ,miales mi pomoc w zestrojeniu CB :gwizdanie: :gwizdanie: Bedziesz na spocie ?

a jak Ci miałem pomóc jakżeś uciekł jak dzikus , nawet się nie pożegnałeś :gwizdanie:

będę w niedziele to Ci ustawie :th:

Trzeniooooo , przecia sie pozegnalem , bylem na rynku :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.