Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak, chociaż zdjęcia obejrzę, poza tym: Lepiej ciągnąć zdjęcia niż... (nie dotyczy kobiet)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tu tak cicho, wszyscy ciągną zdjęcia czy co? :)

Jest goraco na forum hyde park

Opublikowano
:cool: jest LUZIK
Opublikowano

Jak jest LUZIK to ch*uj ten temat ?? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

za bardzo bierzecie chyba to wszystko do siebie ;) Ja go nie zaczalem ;)

Opublikowano

to forum kryje wiele tajemnic:::[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 00:30 _________________________________________________Jak mi ktos zwroci uwage zebym zmienil profil na taki jak powinienem miec , to sie mu w twarz zasmieje tak :>

Opublikowano

Ide spac koledzy :P

Trza wstac o 6 :(

Bajo , szerokosci hehehehe - Uzaleznilem sie :P

Opublikowano

:cool: jest LUZIK

Tzn bardzo duzo odpowiedzi w pewnym watku :>[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 00:33 _________________________________________________

Ide spac koledzy :P

Trza wstac o 6 :(

Bajo , szerokosci hehehehe - Uzaleznilem sie :P

Przyczepnosci, na 15 misiaczki stoja ze suszarka. Tak , ze tam zwolnij kolego. :polew:

Opublikowano
  • Autor

No i nie ogarnelismy logów u mnie , a wiecie ze BP i MCD sie chwalą ze mają siec a jak sie okazuje jeden wielki CH. mają, z Themonkiem próbowalismy coś sciągnać i szuaklismy sieci , nigdzie nie było...paranoja. Dobry chwyt reklamowy.

Opublikowano
  • Autor

Bry wszystkim, jak tam chorzy? dalej grypa szaleje ?

Opublikowano

Kłaniam się nisko, po samo piz...isko

Grypa?, wątpię może łazili gdzieś z nieprzebadanymi Wiślankami, no i teraz seria bolesnych zastrzyków + namaszczanie pompy..., a wystarczyło używać zestawu wulkanizacyjnego, ech ta młodzież dzisiejsza

Opublikowano

Cześć wszystkim :hi:[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 10:31 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=27411.0

Opublikowano

Elo Everybody :)

Alesz mamy SLICZNA POGODE :)

Trza by w koncu felgi kupic :P

Opublikowano

HEJ nie wpadłem tu po łomot (by podpis)

potrzebuje informacji (jako że firma przekierowała mnie ostatnio na Kraków i siedzę tu od pn rano do piątek 16.30) gdzie w tym pięknym, za***iście zakorkowanym grodzie, można zakupić chromowane rameczki do licznika.

Zajefajne są i wzięło mnie na rezanie

Opublikowano

Kolego napisze ci pozniej na pw , gdzie dokladnie bo sam je kupowalem , tylko nie pamietam w ktorym to bylo miejscu dokladnie hehehe :P[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 12:44 _________________________________________________A tak wogole co to za kontrgrupa ?? Czy my komus cos nie tak robimy czy co ?? :chytry:

Opublikowano

kontrgrupa spotowa-dażymy do takiej frekwencji na spotach jak wawa i krak ma regularnie, to nic złego i do nikogo nic nie mamy :decayed:

Opublikowano

kontrgrupa spotowa-dażymy do takiej frekwencji na spotach jak wawa i krak ma regularnie, to nic złego i do nikogo nic nie mamy :decayed:

Hmmm a u nas jest duza frekwencja ?? Zawsze myslalem ze u nas wlasnie z tym kiepsko :P

Opublikowano

co tydzień ok. 10 aut to nie jest źle,wiadome mogłoby być lepiej :decayed:

Opublikowano

co tydzień ok. 10 aut to nie jest źle,wiadome mogłoby być lepiej :decayed:

Nie moglo tylko winno byc lepiej hyhyhyhy

Opublikowano

jak będzie "winno" to napewno będzie lepiej :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.