Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

poczta polska ?

POCZTEX..... hahaha w sumie to nie jest ich wina , gosc który wysylal nie wiedzial ze jesli z małej miscinki sie wysyla to tylko do 15 stej jesli póxniej to przyjdzie przesyłka na drugi dzień :-(

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poczta polska ?

POCZTEX..... hahaha w sumie to nie jest ich wina , gosc który wysylal nie wiedzial ze jesli z małej miscinki sie wysyla to tylko do 15 stej jesli póxniej to przyjdzie przesyłka na drugi dzień :-(

No przecia to jest oczywista oczywistosc i to "na faktach" hyhyhyy :P

Opublikowano

Ma ktoś pomysła na coś w stylu dystansów do A4 B6 bo kumpel założył 17 i teraz jego Audi wygląda jak kolej wąskotorowa, fele spod Leona GT i wpadły do środka :shocked: :shocked:

Opublikowano

Ma ktoś pomysła na coś w stylu dystansów do A4 B6 bo kumpel założył 17 i teraz jego Audi wygląda jak kolej wąskotorowa, fele spod Leona GT i wpadły do środka :shocked: :shocked:

hmmm, cos w stylu dystansów, ale żeby to nie były dystanse :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jakie ma ET ten Twój kolega ? niech kupi dystanse 20 mm i po sprawie przód np. 18 mm

Opublikowano

jakby kogoś interesowało:

Memoriał JP II

Miejsce:

Kraków - Łagiewniki 05.04

parking ul. Motarskiego przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Start :

godz. 10.00

Zapraszamy wszystkie kluby i miłośników motoryzacji na Tuning Zlot

poświęcony pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II

Plan zlotu:

10.00 spotkanie na parkingu

11.00 msza święta, złożenie kwiatów od uczestników Zlotu

12.00 konkursy w kategorii: gleba, najładniejsze auto Zlotu, najlepszy układ wydechowy, najlepszy system car audio

14.00 rozdanie dyplomów i certyfikatów uczestnictwa,zakończenie

10.00 – 14.00 zachęcamy do honorowego oddania krwi

Opublikowano

Siema,Murzynek czemu masz czarny kolor nicku?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Siema,Murzynek czemu masz czarny kolor nicku?? :mysli:

Murzynek skasował konto ;(

Panowie a juz wiem czemu nic nie psizecie tak jak dawniej na forum...liczniki staneły od zliczania wiadomosci to juz olewka totalna :bicz:

Opublikowano

Siema,Murzynek czemu masz czarny kolor nicku?? :mysli:

Murzynek skasował konto ;(

Panowie a juz wiem czemu nic nie psizecie tak jak dawniej na forum...liczniki staneły od zliczania wiadomosci to juz olewka totalna :bicz:

spoko, ja moge cos pisac

jeszcze 2,5 h siedze w robocie także zaraz coś powymyślam :)

Opublikowano

Murzynek skasował konto

a wiadomo dlaczego?

Opublikowano

O kurde ;( Szkoda Murzyna...Nic nie piszemy,ja napisze znajdzcie mi uzywane kolo dwumasowe do AJM do 300zl byle sprawne :)

Opublikowano

O kurde ;( Szkoda Murzyna...Nic nie piszemy,ja napisze znajdzcie mi uzywane kolo dwumasowe do AJM do 300zl byle sprawne :)

za 50 zeta Ci znajde :)

Murzynek skasował konto

a wiadomo dlaczego?

skonczyła mu sie Visa i musiał wrócic na kontynent

http://www.a4-klub.pl/smf/sugestie_i_uwagi/odp_prosba_murzyna_o_usuniecie_konta-t27679.0.html;msg331865#new

Opublikowano

O kurde ;( Szkoda Murzyna...Nic nie piszemy,ja napisze znajdzcie mi uzywane kolo dwumasowe do AJM do 300zl byle sprawne :)

za 50 zeta Ci znajde :)

Murzynek skasował konto

a wiadomo dlaczego?

skonczyła mu sie Visa i musiał wrócic na kontynent

http://www.a4-klub.pl/smf/sugestie_i_uwagi/odp_prosba_murzyna_o_usuniecie_konta-t27679.0.html;msg331865#new

Cena ok a to juz z dwumasem :polew: Ni no powaga musze szybko cos znalesc :)
Opublikowano
  • Autor

Witaj OGROWATY duuużo nie stracięłs bo tu cisza... a w szyscy mówili ze nie zalezy im na licznikach w zlocikach i spocikach :polew:

MAD MAX co jest z serwerem MOH AA ?? moze zrobisz reaktywacje ?? :evil:

Opublikowano

juz nie moha

zagrajmy w coś innego, no chyba ze jakies ulepszenia wprowadzic, jakies nowe bronie czy coś

a co wy powiecie na quake'a 3 ?

Opublikowano
  • Autor

hmmmm a moze FIFA 08 ?? :kox:

Opublikowano

hmmmm a moze FIFA 08 ?? :kox:

w 10 osób ? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.