Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"winno" i na podwójnym gazie ze spotu?

UUUU mamy tu twardzieli :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Panowie, Padło mi turbulum :wallbash: wracałem z Sląska i na autobanie przy 230km/h widze siwy dym kłeby dymu..... doturlałem sie jakims cudem za bramkiw balicach skąd zostałem sciągnięty przez Naszego Klubowicza TRZENIA :notworthy:

Audika stoi w ASO i czeka na diagnoze.... ;(

Opublikowano

Panowie, Padło mi turbulum :wallbash: wracałem z Sląska i na autobanie przy 230km/h widze siwy dym kłeby dymu..... doturlałem sie jakims cudem za bramkiw balicach skąd zostałem sciągnięty przez Naszego Klubowicza TRZENIA :notworthy:

Audika stoi w ASO i czeka na diagnoze.... ;(

uuuu to lipton jak turbawka poszla :(

Trzeba bylo tak pedzic ?? :bicz:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba bylo tak pedzic ??

Q7 mnie sprowokowało :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeba bylo tak pedzic ??

Q7 mnie sprowokowało :gwizdanie:

:laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Panowie, Padło mi turbulum :wallbash: wracałem z Sląska i na autobanie przy 230km/h widze siwy dym kłeby dymu..... doturlałem sie jakims cudem za bramkiw balicach skąd zostałem sciągnięty przez Naszego Klubowicza TRZENIA :notworthy:

Audika stoi w ASO i czeka na diagnoze.... ;(

Hmm...z jednej strony lipa, ale z drugiej może cuberos to znak że czas na cuś innego :)?

Myślisz o regeneracji, nowej tubrawce AWX czy też o czymś większym :) ?

Opublikowano

...skąd zostałem sciągnięty przez TRZENIA :notworthy:

musiałeś mówić przez kogo? będą mi teraz dzwonić o holowanie :naughty:

żarcik :decayed:

Opublikowano

cuber, a co robiłes z Pablem na Śląsku ? :)

a tak serio to moze jakis wąż Ci sie odczepił ? co tam na wczorajszych logach wyszło ?

Opublikowano
  • Autor

Z Pablem ? co ty mi tu piszesz...... :gwizdanie:

logów nie zrobilismy wczoraj, bo Themoniasty nie miał sterowników jakiś tam....

W ASO dopiero jutro "przysiądą" sie do mojego autka bo dziś zostały same "paproki" :shocked:

Opublikowano

Z Pablem ? co ty mi tu piszesz...... :gwizdanie:

no czarny qń :)

Opublikowano
  • Autor

Z Pablem ? co ty mi tu piszesz...... :gwizdanie:

no czarny qń :)

hahahah no tak zapomniałem ze Pablo przynosi pecha :th: :gwizdanie: :polew: :polew:

bez urazy Pablo to tylko joke

Opublikowano

>Cuber. Współczuję, jakby co (podjechać, przewieźć itp) mam na razie czas, możesz liczyć na mojego kondona, wprawdzie to jedynie 90PS w B5, ale jakoś się jeszcze turla (a... no i bywa czasem lekko zakurzony)

Opublikowano

:hi: ależ koszmarny dzień, szkoda gadać,

Cuberos - przykra sprawa, ale może jak będzie nowe turbo nie będziesz narzekał że "coś nie jedzie" :naughty:

Opublikowano

jakby ktos chciał to za 50 zeta moge kogoś dodac do ignorowanych :naughty:

Opublikowano

jakby ktos chciał to za 50 zeta moge kogoś dodac do ignorowanych :naughty:

hahaha , ja nikomu nie płaciłem a mam :decayed:

tak się robi interesy :naughty:

Opublikowano

jakby ktos chciał to za 50 zeta moge kogoś dodac do ignorowanych :naughty:

:laghing2: :laghing2:
Opublikowano

jakby ktos chciał to za 50 zeta moge kogoś dodac do ignorowanych :naughty:

hahaha , ja nikomu nie płaciłem a mam :decayed:

tak się robi interesy :naughty:

Centus :polew:
Opublikowano
  • Autor

Do zobaczenia w niedzielę :>

no to czekamy :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.