Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

własnie mi sie przypomniało że na telefonie mam filmik z gry w ping pong Trzenka z Ozim :)

pozniej wrzuce

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

własnie mi sie przypomniało że na telefonie mam filmik z gry w ping pong Trzenka z Ozim :)

pozniej wrzuce

ale chyba do humorku :naughty:

Opublikowano

Cuber przykra sprawa :confused4:

Sokolnh jak ja robiłem z Cubrem to ty wiesz gdzie byłeś... :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Opublikowano

Sokolnh jak ja to robiłem z Cubrem to ty wiesz gdzie byłeś... :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Cuber <---> Pablo

a co Wy razem robiliście? :decayed::polew:

Opublikowano

Cuber przykra sprawa :confused4:

Sokolnh jak ja robiłem z Cubrem to ty wiesz gdzie byłeś... :decayed: :decayed: :decayed::polew:

a co żeś robił z tym Cubrem ?

Opublikowano

no melodyjne usta pojechały po bandzie :naughty:

Cuber , to na faktach? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Te ku rwa, bo zaraz komuś walne , jak sie stukacie z Pablem czy tam coś innego robicie to mnie kur wa nie mieszajcie!!!!!!

Opublikowano

Widzisz Cuber Ciebie też chcą wciągnąć w te gierki :D

Opublikowano

Nie daj sie :>

Opublikowano

Hehehe panowie to chyba nie tylko Ozzi nie trafil do siebie :naughty: :naughty:

Opublikowano

sokol dawaj filmik z pingla :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zamwówiłem tubrulum z srodkiem od arl-a , jutro ma dojsc i jutro zostanie w ASO załozone zobaczymy co to wszystko da :gwizdanie:

Opublikowano

Tak z innej beczki...

Czyja A4 (granat, avant, II lift, michelin zimowki, takie same, jak moje :decayed:) stoi czesto (od kilku(nastu) miesiecy ja tam widuje) na Kosciuszki kolo knajpy Smil'y naprzeciwko Novotela?

Czasami siedzac przy piwku widzialem ja (nawet sie czasami blozej chcialem przygladnac, ale jakos nie pasowalo), a wczoraj idac zauwazylem klubowa naklejke...

/Andrzej

Opublikowano

to chyba fura ozzi_wells`a

mistrza orientacji w terenie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

OZi teraz zalozyl letnie kapcie wiec ..... moze to MAKOZ-a , Andrzej musisz podac wiecej szczegółów :kox:

Opublikowano

wydaje mi sie, ze jest po drugim lifcie, bo zdaje sie ma juz okragle klamki i podluzne kierunki, rejestracja KR ???AG (chyba, z pamieci drukuje, wiecej szczegolow jutro). Kapcie imho zimowe, naklejka z lewej strony. Wiem, ze to niewiele, jutro (o ile dalej tam stoi) to nawet fotke moge mic :>

Swoja droga, jak dzisiaj ktos kolo Smily' ego bedzie przechodzil tak po 17 zapraszam na browara :evil:

Latwo mnie poznac, lekko zarosniety, brodka, brazowy swetr, jasna kurtka w grupce ludzi kolo 30 glosno dyskutujacych :kox:

A.

Opublikowano

Siemanko all :)

Jak mi sie dobrze kojarzy to Makoz ma tam obok firme :)

Opublikowano
  • Autor

KR...AG to Ja mam hahahahah wszystko wskazuje na to ze to furma MAKOZ-a :gwizdanie:

Opublikowano

ozzi dostał odemnie na siedząco :decayed::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.