Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BTW Jeden z "dyskutantów", a może nawet obaj powinni doskonale o tym wiedzieć :gwizdanie:

weszysz spisek :naughty: :naughty:

No raczej :naughty: :naughty: :naughty:

:) :) oj tam oj tam :naughty: pisalem cos w Twojej "obronie" ale mi nie wyszlo :wink4:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 13:59_________________________________________________

Kto się dziś wybiera na spota ?

jest opcja ze sie zjawie obadac Twoje granie po wygluszeniu :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a mnie nie będzie bo mnie trochę poniosło i zakładam wnętrze s-line :decayed: a miałem już nic nie grzebać w aucie :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Dziękuje wszystkim :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Dziękuje wszystkim :notworthy:

:decayed:

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

:hi:

Dziękuje wszystkim :notworthy:

Ty nie dziękuj tylko flachę stawiaj :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj stawiał :kox:

Dzieki za spota tym co byli :gwizdanie:

Znowu chyba trzeba zastanowic sie nad sensem Czwartkowych spotów :wallbash: moze lepiej robic co dwa tygodnie ? albo raz w miesiącu ?

Opublikowano

Wczoraj stawiał :kox:

No to chyba nie wszystkim :gwizdanie:

Opublikowano

podziękował za spota

frekwencja... :thumbdown:

kiełbaski :good:

Opublikowano

Kurde wywiało mnie dziś i mnie ominął spot :wallbash: oraz za***ista dyskusja :kox::decayed:

nex nie miałeś kiedy dzwonić tylko wtedy jak wykładałem szkolenie klientowi w sprawie nawigacji pod blokiem :mysli::decayed:

A co do tej dyskusji to nie widziałem tej fotki w dziale sportowym tylko w innym dziale co kiedyś miałeś dostęp jak byłeś różowym :kox:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 22:31_________________________________________________

frekwencja... :thumbdown:

Ile było osób :mysli:

Opublikowano

Kurde wywiało mnie dziś i mnie ominął spot :wallbash: oraz za***ista dyskusja :kox::decayed:

nex nie miałeś kiedy dzwonić tylko wtedy jak wykładałem szkolenie klientowi w sprawie nawigacji pod blokiem :mysli::decayed:

A co do tej dyskusji to nie widziałem tej fotki w dziale sportowym tylko w innym dziale co kiedyś miałeś dostęp jak byłeś różowym :kox:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 22:31_________________________________________________

frekwencja... :thumbdown:

Ile było osób :mysli:

Również podziękował za spota .Osób było 5 coraz gorzej z tymi spotami :mysli:

Opublikowano

moze lepiej robic co dwa tygodnie ? albo raz w miesiącu ?

Coraz poważniej się nad tym zastanawiam...

Opublikowano

moze lepiej robic co dwa tygodnie ? albo raz w miesiącu ?

Coraz poważniej się nad tym zastanawiam...

nic to nie da Panowie :confused4:

Opublikowano

Ten z tej bejcy M3 to kiepściacha był zaraz za wiaduktem mu cały czas na pupie siedziałem co chwilę po hamplu dawał chyba nie znał trasy i się trochę spietrał wcześniej na tej hopie przed wiaduktem bo widziałem jak przycisnął i po chwili mu dupcia zatańczyła a jak oooogień cztery buty i poszły konie po betonie :kox: ........ :wstydliwy: a tyle jechałem i cały czas w duchu " nie nie dam się sprowokować Cubrowi żadnej korby i ściganki nie będzie" a tu się przypalętał jakiś dres

Opublikowano

Jak by ktoś był na kupnie TV to polecam tą stronkę :good:

http://hdtvpolska.com/topic/25776-mega-test-lcd-sony-bravia-kdl-40ex720-40ex725-kontra-samsung-smart-tv-d6000-d6100/

Podłączyłem sobie taki wynalazek, na 2 dni mam do testów 42":

http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/66688-lg-cinema-3d-telewizor-lg-lw4500-wszystko-o-serii-w-4500-a.html

Wpadnie ktoś oglądać bo mam 7 par okularów :polew:

GT5 na PS3 w 3D daje radę :)

Opublikowano

Wykup sobie dostęp na jakieś forum - takich testów jest multum :rolleyes:

Opublikowano

dobry :hi:

ja miałem wczoraj podjechać, ale już kolejny raz mi to jakoś nie wychodzi :chytry:

Opublikowano
Opublikowano
:hi: dzieki za wczoraj
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.