Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

BTW Jeden z "dyskutantów", a może nawet obaj powinni doskonale o tym wiedzieć :gwizdanie:

weszysz spisek :naughty: :naughty:

No raczej :naughty: :naughty: :naughty:

:) :) oj tam oj tam :naughty: pisalem cos w Twojej "obronie" ale mi nie wyszlo :wink4:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 13:59_________________________________________________

Kto się dziś wybiera na spota ?

jest opcja ze sie zjawie obadac Twoje granie po wygluszeniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj stawiał :kox:

Dzieki za spota tym co byli :gwizdanie:

Znowu chyba trzeba zastanowic sie nad sensem Czwartkowych spotów :wallbash: moze lepiej robic co dwa tygodnie ? albo raz w miesiącu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wywiało mnie dziś i mnie ominął spot :wallbash: oraz za***ista dyskusja :kox::decayed:

nex nie miałeś kiedy dzwonić tylko wtedy jak wykładałem szkolenie klientowi w sprawie nawigacji pod blokiem :mysli::decayed:

A co do tej dyskusji to nie widziałem tej fotki w dziale sportowym tylko w innym dziale co kiedyś miałeś dostęp jak byłeś różowym :kox:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 22:31_________________________________________________

frekwencja... :thumbdown:

Ile było osób :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wywiało mnie dziś i mnie ominął spot :wallbash: oraz za***ista dyskusja :kox::decayed:

nex nie miałeś kiedy dzwonić tylko wtedy jak wykładałem szkolenie klientowi w sprawie nawigacji pod blokiem :mysli::decayed:

A co do tej dyskusji to nie widziałem tej fotki w dziale sportowym tylko w innym dziale co kiedyś miałeś dostęp jak byłeś różowym :kox:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 22:31_________________________________________________

frekwencja... :thumbdown:

Ile było osób :mysli:

Również podziękował za spota .Osób było 5 coraz gorzej z tymi spotami :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze lepiej robic co dwa tygodnie ? albo raz w miesiącu ?

Coraz poważniej się nad tym zastanawiam...

nic to nie da Panowie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z tej bejcy M3 to kiepściacha był zaraz za wiaduktem mu cały czas na pupie siedziałem co chwilę po hamplu dawał chyba nie znał trasy i się trochę spietrał wcześniej na tej hopie przed wiaduktem bo widziałem jak przycisnął i po chwili mu dupcia zatańczyła a jak oooogień cztery buty i poszły konie po betonie :kox: ........ :wstydliwy: a tyle jechałem i cały czas w duchu " nie nie dam się sprowokować Cubrowi żadnej korby i ściganki nie będzie" a tu się przypalętał jakiś dres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś był na kupnie TV to polecam tą stronkę :good:

http://hdtvpolska.com/topic/25776-mega-test-lcd-sony-bravia-kdl-40ex720-40ex725-kontra-samsung-smart-tv-d6000-d6100/

Podłączyłem sobie taki wynalazek, na 2 dni mam do testów 42":

http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/66688-lg-cinema-3d-telewizor-lg-lw4500-wszystko-o-serii-w-4500-a.html

Wpadnie ktoś oglądać bo mam 7 par okularów :polew:

GT5 na PS3 w 3D daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...