Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Ale cisza :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

Tak jak już kiedyś pisałem tutaj, niedziela to najlepszy dzień na spoty i jak ludzie chcieli by jeździć to było by ich właśnie w ten dzień najwięcej, zmiana dnia to było tylko wielkie poruszenie i ile trwało? tydzień? dwa? trzy? już się uspokoiło :)

Z powodu zmiany terminu spotów na forum nawet kilka dni podniosła się frekwencja postów na krakowskich. Powoli emocje opadną i zobaczycie że nadal na spoty za jakiś czas będzie jeździć kilka osób. Dzień będzie krótki, przyjdziesz po pracy i powiesz że wolisz piwo wypić i poleżeć przed TV bo jesteś zmęczony.

Ale przecież nikt nikogo do spotów nie zmusza... Z tego co widzę na spoty przyjeżdżają ludzie bo mają o czymś do pogadania... nawet o pupie marynie jak nie ma o niczym innym. Jeśli ktoś woli posiedzieć przed TV to niech siedzi i tyle. Może jestem tu od niedawna ale na kilku spotach byłem i mniej więcej widzę co się dzieje.

Skoro masz takie doświadczenia ze spotami to znaczy że nie masz po co się spotykać co tydzień i wolisz siedzieć przed TV z piwem.

Z takim podejściem nie ma co się w cokolwiek bawić bo zawsze będzie coś innego zamiast...

Czy myślisz że ludzie ostatnio przyjeżdżali bo były emocje związane z terminem spotów? Wątpię - po prostu termin NIEDZIELNY był do du..y.

:decayed:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

sii był do d...py :polew:

Ciekaw jestem gdzie są Ci którzy tak bili o zmianę dnia spotów

Opublikowano

ja sie niebilem ale jak dla mnie lepszy czwartek niz niedziela. to tylko moje zdanie :decayed: .Niedziela jest dla "rodziny" , a w tyg mozna na spota wyskoczyc.

Opublikowano

Zawsze tu będą podzielone zdania i już multum razy to przerabialiśmy :gwizdanie:

Czwartek póki co niech będzie jak na razie.

Opublikowano

Zawsze tu będą podzielone zdania i już multum razy to przerabialiśmy :gwizdanie:

Czwartek póki co niech będzie jak na razie.

Pablo jako naczelnik musisz rozkręcić te spoty ,bo średnia spada :decayed: btw. siema :hi:

Opublikowano

Pablo jako naczelnik musisz rozkręcić te spoty ,bo średnia spada :decayed: btw. siema :hi:

Rozkręcać swoją drogą, podsyłanie każdemu info przez sms'a czy bądź przez PW nic nie da jak nie będzie chęci samej osoby podjechania na spota.

I co z tym paskiem :?:

A tak w ogóle to :siema:

Opublikowano

SIEMA CZARNUCHY

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

Siemian folie Ci zrywaja...

Opublikowano

Już pewnie pół auto powróciło do ori koloru :decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 16:21_________________________________________________http://forums.fourtitude.com/entry.php?779-On-Location-Sneak-Peek-of-All-New-Audi-A4-Avant-S-line-Today-at-Audi-Forum-Ingolstadt

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Polecam jak ktoś nie oglądał, jeden z lepszych filmów jakich oglądałem ostatnio :)

Colombiana (2011) Official HD Trailer

Opublikowano

Polecam jak ktoś nie oglądał, jeden z lepszych filmów jakich oglądałem ostatnio :)

chyba tylko ze wzgledu na ta pania :gwizdanie: . Ogolnie film niezly ale ... do jakis wybitnych bym go nie zaliczyl . Fabula stara jak swiat , poprostu zenski James Bond . Ale trzeba przyznac ze Zoe w takiej roli wypada duzo lepiej niz Angelina :decayed:

Opublikowano

Ale trzeba przyznac ze Zoe w takiej roli wypada duzo lepiej niz Angelina :decayed:

Głównie o tym pisałem :decayed:

http://tuba.pl/tubapl/1,105271,10530475,Duck_Sauce___Big_Bad_Wolf.html

:shocked: :shocked: :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ten teledysk miażdży wszystko :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nowy jestem w temacie audi ale juz od przyszlego tyg zaczne sie pojawiac he pozdro audicowcy

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

nowy jestem w temacie audi ale juz od przyszlego tyg zaczne sie pojawiac he pozdro audicowcy

zapraszamy :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.