Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siemka :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::wink4:
Opublikowano

Panowie potrzebuje kogos kto doskonale ogarnia temat szyberdachow/panoram w Krakowie , zna ktos namiar ?. Bylbym wdzieczny .

Sprawa moze nie pilna ale konieczna :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam po dłuższej przerwie :)

Zbliża się wymiana oleju w moim multitronicu,mógłby ktoś polecić jakiś pewny warsztat w Krakowie lub okolicach żeby dokonać wymiany?

Z góry wielkie dzięki bo nie bardzo mi się uśmiecha jechać do Sopy :confused4:

Pozdrawiam Wszystkich :)

Opublikowano
  • Autor

Zbliża się wymiana oleju w moim multitronicu,mógłby ktoś polecić jakiś pewny warsztat w Krakowie lub okolicach żeby dokonać wymiany?

ASO Bełtowski :) Tańsi od Speciala :cool1:

Opublikowano

Hmmm, a coś alternatywnego? Tam pewnie nieźle się cenią :>

Opublikowano

Zbliża się wymiana oleju w moim multitronicu,mógłby ktoś polecić jakiś pewny warsztat w Krakowie lub okolicach żeby dokonać wymiany?

ASO Bełtowski :) Tańsi od Speciala :cool1:

:hi:,

Daj Pan spokój dzwoniłem dziś tam dobre 10 minet by połączyć się z częściami, to ktoś 3x z rzędu podniósł tel i odłożył perfidnie :disgust:. A ja chciałem tylko rurę od odmy - Intercars 130PLN :wallbash:. Warto brać nową czy używkę ?

Opublikowano
  • Autor

:kwasny:

Daj Pan spokój dzwoniłem dziś tam dobre 10 minet by połączyć się z częściami, to ktoś 3x z rzędu podniósł tel i odłożył perfidnie

hmmm na częsci jest przecież bezposredni numer a nawet 4 numery :gwizdanie: :cool1:

12-252-30-20 lub 21 , 22 , 23

Opublikowano

hmmm na częsci jest przecież bezposredni numer a nawet 4 numery :gwizdanie: :cool1:

12-252-30-20 lub 21 , 22 , 23

dzwonilem pare razy do Beltowskiego ,musze przyznac ze ciezko sie tam polaczyc :decayed: ...

Opublikowano

jak chcecie to mam w Intercarsie jakieś rabaty, warunek że będziecie brać na paragon bo faktur nie potrzebuje dla mnie cena wychodzi 75 zł z groszami

W VW kolo Witka też mam jakieś 15%

Opublikowano
  • Autor

dzwonilem pare razy do Beltowskiego ,musze przyznac ze ciezko sie tam polaczyc :decayed: ...

Ale przeciez częsci do Bety tam nie mają :kox:

Może dzowniłes przez "zero" :naughty:

:decayed:

Opublikowano

Może chciał se znaczek audi na maske kupić :decayed:

Opublikowano

Może chciał se znaczek audi na mske kupić :decayed:

ahhaha spadlem z krzesla :naughty:, Ci sie zart udal :kox: :kox: :facepalm:

Opublikowano

Nie dla Ciebie miał być śmieszny :decayed::naughty::wink4:

Opublikowano

Nie dla Ciebie miał być śmieszny :decayed::naughty::wink4:

a to zmienia postac rzeczy :) no to czekaj ...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobre dobre :good:

Opublikowano

do Bełta na części bardzo trudno się dodzwonić niekiedy. Sam jak zamawiałem ramki pod NAVI to czasem musiałem dzwonić po 30 razy bo nikt nie odbierał

Opublikowano

do Bełta na części bardzo trudno się dodzwonić niekiedy. Sam jak zamawiałem ramki pod NAVI to czasem musiałem dzwonić po 30 razy bo nikt nie odbierał

no toz o tym pisze... ale dzwonilem pod zly numer, a pozatym prosilem o czesci do BMW i dlatego nikt telefonu nie odebral :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.