Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W czwartek zrezygnujcie z galerii K. i rozległy parking Futura Park zaprasza! :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie z racji Piatku wolnego to w sumie można by po Spocie Czwartkowym odstawić audiki do domu i skoczyć gdzies na pare głębszych ? Co Wy na to ?:kox:

Ja też nie dam rady ;( Noga nadal w gipsie ;(

Opublikowano
  • Autor

W czwartek zrezygnujcie z galerii K. i rozległy parking Futura Park zaprasza! :hi:

a skad taki pomysł ? :mysli:

ps. Transit jutro postaram sie cos dowiedzieć na temat tej A3

Opublikowano

Odmiana jest potrzebna :naughty:

Parking usytuowany jest bezpośrednio koło salonu Audi :>

Mnie będzie bliżej :tongue4:

Opublikowano

Ja w Czwartek odpadam bo mam po południową zmianę do 22:00 a po niej impreza firmowa.[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:03_________________________________________________

Pablo te linki sa w innych tematach :decayed:

Tak wiem, mi tego nie musisz mówić.. A ile razy mam mówić że nie wszyscy od nas "zwiedzają" całe forum :gwizdanie:

Opublikowano

ps. Transit jutro postaram sie cos dowiedzieć na temat tej A3

Z góry dziękuję :notworthy::good:

Opublikowano

Co do miejsca to wątpię by to przeszło bo znów będą teksty że jeden ma daleko itd, w końcu to już nie Kraków a spoty organizujemy zawsze w centrum Krk by każdy miał równy dystans.

Już to przerabialiśmy :wink4:

Opublikowano

Co do miejsca to wątpię by to przeszło bo znów będą teksty że jeden ma daleko itd, w końcu to już nie Kraków a spoty organizujemy zawsze w centrum Krk by każdy miał równy dystans.

Już to przerabialiśmy :wink4:

:good:

Opublikowano

usnęło mi sie :embarrassed:

Opublikowano

Odmiana jest potrzebna :naughty:

Parking usytuowany jest bezpośrednio koło salonu Audi :>

Mnie będzie bliżej :tongue4:

Tiaaa szkoda że ten salon to Auto Special :polew: :polew: :polew: Zresztą to wch&^%j daleko.

Opublikowano

usnęło mi sie :embarrassed:

zazdroszczę... :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Panowie z racji Piatku wolnego to w sumie można by po Spocie Czwartkowym odstawić audiki do domu i skoczyć gdzies na pare głębszych ? Co Wy na to ?:kox:

pomysł niezły :good: , ale niestety nie dam rady być zarówno na spocie jak i pozniej :confused4: btw :bry:

Opublikowano

:bry:

dziś widzę frekwencja będzie jeszcze gorsza niż tydzień i dwa temu :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

dziś widzę frekwencja będzie jeszcze gorsza niż tydzień i dwa temu :mysli:

chyba jutro :cool1:

Opublikowano

ano, ano

ten tydzień się tak wlecze... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ano, ano

ten tydzień się tak wlecze... :naughty:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Panowie gdzie w Krk znajde pojemniki plastikowe na regał? Potrzebuje posegregować dość dużo rzeczy np. podkładek, nakrętek, śrub wszelkich rozmiarów. Szukam czegoś konkretnego, w obi, castoramie, praktikerze itp juz bylem :cool1:

Opublikowano

:hi:

Panowie gdzie w Krk znajde pojemniki plastikowe na regał? Potrzebuje posegregować dość dużo rzeczy np. podkładek, nakrętek, śrub wszelkich rozmiarów. Szukam czegoś konkretnego, w obi, castoramie, praktikerze itp juz bylem :cool1:

IKEA :naughty:
Opublikowano

:hi:

Panowie gdzie w Krk znajde pojemniki plastikowe na regał? Potrzebuje posegregować dość dużo rzeczy np. podkładek, nakrętek, śrub wszelkich rozmiarów. Szukam czegoś konkretnego, w obi, castoramie, praktikerze itp juz bylem :cool1:

IKEA :naughty:

:bicz::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.