Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadnijcie w jakim filmie grał jeden z nich :naughty:

Sam Worthington - poza ostatnim terminatorem to mozna go bylo tez zobaczyc w Avatarze oraz w Starciu Tytanow. To w ogole ciekawostka bo najpierw gral w Avatarze i Cameron go polecil do Terminatora. Terminator mial premiere w czerwcu a Avatar w grudniu - tak dlugo trwala post-produkcja Avatara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Rozumiem że o bandytach robiących rozruby nic się nie mówi... Rozumiem też że popierasz wymierzanie kary przez policjantów na ulicy - nie ważne czy słusznie... To w czym jesteś lepszy od tych bandziorów swym prymitywnym podejściem do sprawy ?

Jarek chyba Cię trochę poniosło. :cool1:

....tutaj akurat przyznam czesciowo racje NEXowi

POLICJA ma za małe prawa dlatego jest jak jest.

A komuna??? sa plusy i minusy.

też tak uważam i wcale mi nie żal tego łebka na filmie raczej przypadkiem za żywota nie dostał. Nie popieram w pełni takiego zachowania tego policjanta (z tym kopaniem to go poniosło) ale z drógiej strony wolę takiego policjanta który ma jaja niż takiego co trzęsie d*pą. Ciekaw jestem Jarek co byś powiedział gdyby Cię tak dojechało paru :baseball: podjeżdża patrol i.."Przepraszamy a o co Panowie go biją bo nie wiemy jak mamy interweniować siłowo czy intelektualnie" albo gdyby łebki tak po twoim samochodzie skakały jak tam w Wa-wie uważasz że policjant powinien podejść i poprosić "Panowie przestancie skakać bo się spocicie i zaziębicie" :gwizdanie:. Łebonie coraz bardziej czują się bezkarni bo widzą że nie ma na nich dużego bata a gdyby tak właśnie było że za byle jakie huligańskie przewinienie byłaby surowa kara od razu by się zastanowili. Front robót społecznych jest szeroki. Chociażby wały przeciwpowodziowe nie ma pieniędzy na to żeby je naprawić już by się znaleźli sezonowi robotnicy. Jarek liberalizm jest OK ale trzeba znać granice jego rozsądku niestety demokracja jest ustrojem dającym wiele swobód ale jak widać nie każdy potrafi je wykorzystywać we właściwy sposób i dla takich właśnie powinno być "KOMUNO WRÓĆ"

:good: :good: :good:

Ale oczywiście to ja zawsze piszę głupoty i jestem inny.

jarko, jak będziesz widział że Ci kradną auto, bądź dorwią Cię i będą lać po pysku za to że jesteś za innym klubem niż oni, to nie wzywaj pomocy bo policjanci to tacy sami bandyci.

Dla mnie bronienie tego gościa co dostał po pysku od policjanta jest bezpodstawne, mógł siedzieć w domu.

jarko popatrz sam na to co się tam działo - złapali 200 ludzi i wszystkich wypuścili ze względu na brak dowodów rozumiesz??? Porozbijali twarze reporterom, samochody TVN, policyjne, przypadkowe i NIE MA WINNYCH, a jeden policjant z pośród 3 tyś dał w łeb gnojowi i już jest wielkie halo bo to przecieztróż prawa i miał obowiązek zapytać go czy był dziś grzeczny.

Ale chyba się nie zrozumiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

widzeze dyskusja na temat Policji rozgorzała..... :mysli:

nie wypowiadam sie w temacie w którym nie siedze , nie znam sie

.......tak naprawde i nex i jarko po częsci mają racje, to ze Policja ma niewystarczające uprawnienia to jedno, ale to w żaden sposób nie tłumaczy agresji funkcjonariusza bo z założenia powinien być profesjonalistą w swoim fachu, aczkolwiek na takich zadymach a wiem bo wiele takich przeżyłem zawodowo,cięzko jest myśleć racjonalnie z racji bardzo duzego stresu i podniesionej adrenaliny, wtedy człowieka ponosi i w tym wypadku troche za bardzo poniosło,

choć uważam ze ten młody kucający w kącie nie znalazł sie tam przypadkowo i nie był zwykłym przechodniem tylko szukał szukał i znalazł :cool1:

czasem az by sie prosiło wymalować w pysk bez zbędnego gadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem az by sie prosiło wymalować w pysk bez zbędnego gadania

kolejny stróż prawa BANDYTA !!! :disgust:

:> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba się nie zrozumiemy

Zdecydowanie nie...

A takie pitolenie tylko o tym dowodzi:

Ciekaw jestem Jarek co byś powiedział gdyby Cię tak dojechało paru :baseball: podjeżdża patrol i.."Przepraszamy a o co Panowie go biją bo nie wiemy jak mamy interweniować siłowo czy intelektualnie" albo gdyby łebki tak po twoim samochodzie skakały jak tam w Wa-wie uważasz że policjant powinien podejść i poprosić "Panowie przestancie skakać bo się spocicie i zaziębicie" :gwizdanie:.

jarko, jak będziesz widział że Ci kradną auto, bądź dorwią Cię i będą lać po pysku za to że jesteś za innym klubem niż oni, to nie wzywaj pomocy bo policjanci to tacy sami bandyci.

Gdzie ja napisałem że coś takiego popieram...?! Takie Wasze próby ośmieszania mnie są delikatnie żenujące...

Nie popieram siłowego pacyfikowania ludzi przez policję na ulicy i tyle... Tym bardziej że w wielu takich sytuacjach może się oberwać przypadkowemu przechodniowi...

Czy takie podejście do sprawy to przyzwolenie na bandytyzm ?! Zastanówcie się co piszecie i o co mnie posądzacie ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem az by sie prosiło wymalować w pysk bez zbędnego gadania

kolejny stróż prawa BANDYTA !!! :disgust:

:> :> :>

z Tobą spróbuje intelektualnie :baseball:

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem az by sie prosiło wymalować w pysk bez zbędnego gadania

:good: , holote lac w ryj :decayed:, zawsze bylem tego zdania :polew: :polew: :polew:

a tak na powaznie ... to co sie dzialo w Wawie obnazylo miezrne mozliwosci w organizacji Naszej policji . Dzialano choatycznie , zle poblokowano ulice, nie reagowano na akty wandalizmu ... ogolnie ZAL.pl , zlapano a potem wypuszczono :polew:. Teraz beda chodzic i kozaczyc ze 24 przesiedzieli na dolku i sa gangsterami na dzielni :facepalm::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na poważnie to nie moze być tak ze przez jedną sytuacje odrazu sie wrzuca Tuskowi i parodiuje jego pochwały dla Policji, społeczeństwo narzeka ze Policja nie działała w sposób zdecydowany,

niestety wydarzenie zbyt medialne i nafaszerowane fotoreporterami ze trzeba zachować stoicki spokój, inaczej by sie mówiło ze Policja prowokowała zadyme agresywnym zachowaniem- mówiąc to patrze na ogól nie na jednostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Takie Wasze próby ośmieszania mnie są delikatnie żenujące...

Jarek nikt Cię tu nie ośmiesza nie tragizuj

Nie popieram siłowego pacyfikowania ludzi przez policję na ulicy i tyle... .. Zastanówcie się co piszecie i o co mnie posądzacie ?!

No i właśnie o to chodzi że wygląda na to że policjanci powinni z nimi grzecznie rozmawiać a ja uważam że takich zadymiarzy powinni pacyfikować bezwględnie każdą metodą jaka przynosi błyskawiczny efekt czyli łącznie z laniem pałą i glebą w kajdankach po to właśnie żeby postronne osoby jak najmniej ucierpiały.

Skoro uważasz że nie popierasz siłowego pacyfikowania ludzi to powiedz mi jak w/g. ciebie powinno wyglądać zachowanie policjantów stojąc na przeciw takim bojówkarzom powinni jak prawdziwi chrześcijanie nadstawić drugi policzek na cegłówkę?!. Nie wiem Jarek jakie masz animozie względem policji ale w tym przypadku będę trzymał stronę tego bandyty policjanta chyba że udowodnią że ten którego lał był na prawdę bogu ducha winny i dostał za nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro uważasz że nie popierasz siłowego pacyfikowania ludzi to powiedz mi jak w/g. ciebie powinno wyglądać zachowanie policjantów stojąc na przeciw takim bojówkarzom powinni jak prawdziwi chrześcijanie nadstawić drugi policzek na cegłówkę?!

Po co się głupio pytasz skoro znasz odpowiedź ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie Wasze próby ośmieszania mnie są delikatnie żenujące...

:facepalm:

Ty lepiej o ośmieszaniu nic nie mów dobrze? Bo kto kogo stale próbuje ośmieszać to nie będę mówił!!

FANTOMAS :good: o to właśnie chodzi, że w tym momencie policjant nawet nie powinien użyć gazu bo podrażni mu oczka. Jedyne co powinien zrobić według jarko to powiedzieć STÓJ bo strzelam, chodź to też mogło by źle wpłynąć na psychikę bandziora po czym policjant mógłby usłyszeć zarzuty męczenia psychicznego... żałosne po prostu żałosne.

palax.jpg

i 100 razy przez plery i giry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro uważasz że nie popierasz siłowego pacyfikowania ludzi to powiedz mi jak w/g. ciebie powinno wyglądać zachowanie policjantów stojąc na przeciw takim bojówkarzom powinni jak prawdziwi chrześcijanie nadstawić drugi policzek na cegłówkę?!

Po co się głupio pytasz skoro znasz odpowiedź ?!

gdybym wiedział to bym się GŁUPIO nie pytał a skoro pytam tzn. że nie wiem :cool1: rozumiesz czy są problemy z czytaniem ze zrozumieniem i już nie chcę tego wiedzieć na tym koniec mojej polemiki na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie pod tym co napisal Fantomas :good: :good: , dla buractwa nie ma innej metody - lac i patrzec czy rowno puchnie , moze sie nauczy- AT jak wchodzi do domu to nie pyta o zdanie, i tak powinno sie robic na takich "zadymach".

Filmow sie o Londynie naogladali , pograli w COD i BF3 od Pablo i wyszli na manifestacje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale zrobiliście wywód na temat Demonstranci vs Policja :decayed:

Dla mnie oczywiscie tłumić nawet siłą ale miejmy przy tym jakieś hamluce skoro sytuacja nie wymagała aż takiej pacyfikacji :cool1:

Pamietajcie o Spocie Czwartkowym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oczywiscie tłumić nawet siłą ale miejmy przy tym jakieś hamluce skoro sytuacja nie wymagała aż takiej pacyfikacji :cool1:

Dokładnie właśnie o to mi chodzi...

edycja Dopisany: 15 Listopad 2011, 17:48

Jedyne co powinien zrobić według jarko to powiedzieć STÓJ bo strzelam, chodź to też mogło by źle wpłynąć na psychikę bandziora po czym policjant mógłby usłyszeć zarzuty męczenia psychicznego... żałosne po prostu żałosne.

No i po co takie bzdury wypisujesz ?

Ciężko przyjąć do wiadomości że ktoś ma inne jak Twoje zdanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko przyjąć do wiadomości że ktoś ma inne jak Twoje zdanie ?

No masz z tym problem jak byś śledził swoje wypowiedzi wobec mnie nie od dziś. Ja kończę OT bo co miałem powiedzieć już powiedziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko poczytaj kilka stron wstecz i te wszystkie ironiczne wypowiedzi wobec mojej osoby, a Ty jeszcze piszesz że ktoś próbuje Cię ośmieszyć. Popatrz najpierw na siebie bo dobrze że FANTOMAS miał podobne zdanie do mojego, inaczej chciał byś mnie z "kolegami" zrównać z ziemią bo myślisz inaczej, a ja jak zyskle "pierd**e"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...