Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie a możecie skończyć tą bezsensowną dyskusje ?

pogadajcie sobie na pw lub na gg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie a możecie skończyć tą bezsensowną dyskusje ?

:good: :good:

Opublikowano

Sorry ale jak czytam te wszystkie dzisiejsze posty to tylko jedno mi się nasuwa :mysli:

:decayed:

Opublikowano

inaczej chciał byś mnie z "kolegami" zrównać z ziemią bo myślisz inaczej, a ja jak zyskle "pierd**e"

No nieźle... Chyba trochę źle odczytałeś moje intencje...

Przykro mi bardzo że tak to odbierasz i przepraszam jeżeli Cię uraziłem.

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe czy ktoś z Nowych userów pojawi sie na spocie w Czwartek :mysli:

Opublikowano

Ciekawe czy ktoś z Nowych userów pojawi sie na spocie w Czwartek :mysli:

Myślę że tak :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Pablo musisz zrobic akcje z pw do nowo zarejestrowanych się osób :naughty:

Jest dużo ośób które się udziela na forum z grodu Kraka a na spoty to tak nie bardzo się kwapia :gwizdanie:

Opublikowano

siema.gif

Ciekawe czy ktoś z Nowych userów pojawi sie na spocie w Czwartek :mysli:

ja sie wstawie :good:

tylko tak dopiero okolo 20:00 bede :wink4:

Opublikowano

Chcialem sie wybrac na spota to masz.. zapalenie pluc i oplucnej, 3 dni wyjete z zycia, nie dalem rady nawet smsa napisac, teraz siedze na d*pie :confused4:

Opublikowano

Pablo musisz zrobic akcje z pw do nowo zarejestrowanych się osób :naughty:

Tak właśnie uczynię a o nr koma do nowych to się zdobędzie :)[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 19:58_________________________________________________

Chcialem sie wybrac na spota to masz.. zapalenie pluc i oplucnej, 3 dni wyjete z zycia, nie dalem rady nawet smsa napisac, teraz siedze na pupie :confused4:

Eh szkoda, dawno już nie gadaliśmy :kwasny:

To kuruj się tam szybko :wink4:

Chyba ostatnio raz w tym roku podjadę na 19" na spota :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja sie wstawie :good:

tylko tak dopiero okolo 20:00 bede :wink4:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Moze jeszcze ktoś z "nowych" sie pojawi :wink4:

Opublikowano

Moze jeszcze ktoś z "nowych" sie pojawi :wink4:

Tukan :decayed:

Opublikowano

Moze jeszcze ktoś z "nowych" sie pojawi :wink4:

Tukan :decayed:

nie ma szans :decayed: kiedys podjade :gwizdanie: ale nie wiem kiedy
Opublikowano

a sporo ludzi jest na spotach?

bo slyszalem ze jeszcze w tym samym miejscu i czasie sa spoty fiata bravo/brava bo kumpel jezdzi co tydzien swoja padaczka :decayed:

Opublikowano

a sporo ludzi jest na spotach?

bo slyszalem ze jeszcze w tym samym miejscu i czasie sa spoty fiata bravo/brava bo kumpel jezdzi co tydzien swoja padaczka :decayed:

Niech się wypowie Pavel od A5tki :naughty::decayed:

Wszystko zależy od humoru ludzi, raz może być kilkanaście osób a raz 3 :decayed:

Ważne też jest przypominanie niektórym osobom co tylko raz w miesiącu jeżdżą o spotach :wink4:

Opublikowano

a wlasnie, macie moze jakis sposob na klimatronika zeby mozna bylo go wlaczyc w kazdych warunkach? :naughty:

bo jak sa zimne dni to musze wlaczyc sobie ogrzewanie + klima ale czesto jest tak ze jak jest niska temperatura to klima sie wlaczyc nie chce i mi szyby paruja :confused4:

Opublikowano

a wlasnie, macie moze jakis sposob na klimatronika zeby mozna bylo go wlaczyc w kazdych warunkach? :naughty:

bo jak sa zimne dni to musze wlaczyc sobie ogrzewanie + klima ale czesto jest tak ze jak jest niska temperatura to klima sie wlaczyc nie chce i mi szyby paruja :confused4:

Klimę możesz w każdej chwili włączyć, zmień filtry itd.

Ja nigdy nie włączałem klimy by mi odparowały szyby :wink4:

Ok lecę mecz oglądać :gwizdanie:

Opublikowano

no u mnie niestety nie zawsze da sie wlaczyc, nie mam pojecia czemu :(

a szyby mi zawsze paruja jak mam cieply nadmuch wlaczony a jest zimno na zewnatrz:confused4:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.