Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cuber ja na Twoim miejscu u nich

Ja pakuje do siebie Vpower diesla lub ostatecznie Vervę niczego innego nie tankuje :cool1: ( moze i źle robię :wink4: ) chyba ze za granicami Naszego kochanego kraju

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja jak bym miał nową S4 B8 to tylko bym zalewał V-Power Racing :kox:

Opublikowano

Ja jak bym miał nową S4 B8 to tylko bym zalewał V-Power Racing :kox:

Ja mam stare s4 a leje v powera i jeszcze zostawiam 100 napiwku

Opublikowano

:decayed:

Sądzę że dziś frekwencja dopisze na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

Ja jak bym miał nową S4 B8 to tylko bym zalewał V-Power Racing :kox:

Ja mam stare s4 a leje v powera i jeszcze zostawiam 100 napiwku

jak tam ciepło :gwizdanie:
Opublikowano

ja będe za tydzień :kox: :kox: :kox:

ooo to mozesz mi glosnik przywiezc przy okazji :)[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 16:38_________________________________________________

Cuber ja na Twoim miejscu u nich

Ja pakuje do siebie Vpower diesla lub ostatecznie Vervę niczego innego nie tankuje :cool1: ( moze i źle robię :wink4: ) chyba ze za granicami Naszego kochanego kraju

jesli chodzi o Vpower to ja tankowalem zawsze tylko to paliwo i tylko ze stacji przy Herberta. Przez rok od zakupu samochodu raz zatankowalem na innej stacji. Jak pojechalem na hamownie to ze 170KM wyszlo 155. Wyczyscilem wtryski, wyszlo 177KM, zrobilem 1,5K kilometrow i samochod znowu zaczal tracic moc. Teraz przerzucilem sie na BP i jest lepiej (a zrobilem juz 5K kilometrow). Oczywiscie trzeba wziac poprawke na to, ze mam wtryski Siemensa - i one sie syfia - ale zdecydowanie szybciej sie zasyfiaja na mega super Vpower.

Opublikowano
  • Autor

Yogurth wpadnij na spota dzisiaj :wink4:

Opublikowano

Yogurth wpadnij na spota dzisiaj :wink4:

nie wiem czy dzisiaj dam rade, mam w nocy robote u klienta i musze sie przygotowac. Teraz jak sa na tygodniu to sie wybieram juz od dluzszego czasu, moze za tydzien mi sie uda :confused4:

Opublikowano

ja będe za tydzień :kox: :kox: :kox:

ooo to mozesz mi glosnik przywiezc przy okazji :)

wiem, pamietam o tym :hi: :hi:

Opublikowano

Ja jak bym miał nową S4 B8 to tylko bym zalewał V-Power Racing :kox:

Ja mam stare s4 a leje v powera i jeszcze zostawiam 100 napiwku

franek spadł więc ułańska fantazja odżyła :naughty: jest za co nalać

Pablo jak bym miał S4 B8 to bym się nawet nie zastanawiał po ile jest paliwo :cool1:

Opublikowano

Pablo jak bym miał S4 B8 to bym się nawet nie zastanawiał po ile jest paliwo :cool1:

Zgadza się i to miałem na myśli czyli zalewać Racingiem za 6,50zł :kox::decayed:

Rozwalało mnie tylko jak widziałem pracując na Shellu gościa który podjechał wówczas nowiutką A8 D3 4.2 FSI i tankował gaz do pełna, oczywiście korek od gazu schowany pod klapką od wlewu paliwa :kox:

Opublikowano

Pablo gdzie Ty widzisze ze konto jest zawieszone??

Opublikowano

Pablo gdzie Ty widzisze ze konto jest zawieszone??

Klikasz na "Sprzedający antek67op" po prawej niżej, następnie "zobacz wszystkie komentarze" i masz nową stronkę gdzie piszę na czerwono na górze "antek67op (9) - Konto zawieszone" :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 18:20_________________________________________________

Po co linka podawałeś, mógł sam znaleźć :decayed:

Opublikowano

przepraszam :decayed:[br]Dopisany: 17-11-2011, 18:31:59_________________________________________________a tak swoja droga, skopali to nowe allegro :confused4:

tamto bylo zdecydowanie lepsze, proste, przejrzyste, intuicyjne

Opublikowano

Kamil miałeś rację sprzedał zalane :kox:

http://allegro.pl/seagate-500gb-2-5-usb-2-0-kurier-gratis-i1938788695.html

Konto zawieszone :kox:

Kerczi chyba twierdził że cena spoko, normalna :mysli:

a nie mówiłem... :cool1:

Na spota wyrywać bo się spóźni towarzystwo :evil:

Opublikowano

Na spota wyrywać bo się spóźni towarzystwo :evil:

Ja się zjawię ok 19:40 :wink4:

Opublikowano

no nie ze normalna ale nie jakas mega podejrzana...

a skad wiadomo ze zalane??

powiem Wam ze to nowe allegro jest dramaaat !!!

ale podobno sa wtyczki do firefoxa zeby widok allegro byl stary :)

Opublikowano

a tak swoja droga, skopali to nowe allegro :confused4:

tamto bylo zdecydowanie lepsze, proste, przejrzyste, intuicyjne

W dziale motoryzacja jest trudniej niż wcześniej w ustawianiu danych, reszta już ujdzie, kwestia przyzwyczajenia.

Było dobrze to muszą psuć :decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 19:03_________________________________________________

ale podobno sa wtyczki do firefoxa zeby widok allegro byl stary :)

To trzeba obczaić i zmienić na stare :kox:

gucio jesteś rozumiem :?: :)[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 19:04_________________________________________________Kolega ciasnyWiesiek założył temat o Call Of Duty :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=228944.0

Najlepsze są pierwsze posty :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.