Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany moze ktos wie gdzie kupie w krk lub okolicy plyte z poliweglanu lub PCV spienione??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany moze ktos wie gdzie kupie w krk lub okolicy plyte z poliweglanu lub PCV spienione??

AluGraf na ul. Mogilskiej

Opublikowano

Panowie, mam taki problem. 1.5 roku temu dolozylem alarm (z obsluga CAN). w zimie alarm zablokowal immo. Po przekreceniu kluczyka wyskoczylo info na FIS zeby zamknac klapke wlewu paliwa, za chwile niskie cisnienie oleju i wszystko zniknelp. FIS zrobil sie ciemny, rozrusznik krecil ale auto nie odpalalo. Po podpieciu kompa z VCDS brak komunikacji ze sterownikiem silnika. Skonczylo na lawecie do chlopa ktory alarm montowal. Gosc sie z tym uwinal w godzine a jak przyszedlem odebrac auto to cos mi opowiadal, ze wyprogramowalo oba kluczyki (ale centralny z pilota dzialal wiec mysle ze sciemnial). dzisiaj stalo sie dokladnie to samo. Jak otworzylem samochod z pilota to dwa razy pisnal alarm (tak jak wtedy gdy zostanie wzbudzony) i migaly awaryjne. Wlozylem kluczyk i po przekreceniu dziwne bledy jeden po drugim a pozniej ciemnosc. Samochod nie odpala, nie zapala sie kontrolka swiec zarowych, rozrusznik kreci. Zostawilem samochod na parkingu pod bankiem i jutro bede go lawetowal i teraz zastanawiam sie gdzie. Znacie i polecacie kogos kto ogarnia alarmy w Krakowie? czuje, ze jak pojade do chlopa to za jakis czas sytuacja sie powtorzy. Koniec koncow pewnie wymienie alarm na jakis inny ale wolalbym juz zrobic u kogos innego bo stracilem wiare w fachowosc tego goscia. no i przy okazji polecacie jakis alarm z obsluga CAN?

Opublikowano

Panowie, mam taki problem. 1.5 roku temu dolozylem alarm (z obsluga CAN). w zimie alarm zablokowal immo. Po przekreceniu kluczyka wyskoczylo info na FIS zeby zamknac klapke wlewu paliwa, za chwile niskie cisnienie oleju i wszystko zniknelp. FIS zrobil sie ciemny, rozrusznik krecil ale auto nie odpalalo. Po podpieciu kompa z VCDS brak komunikacji ze sterownikiem silnika. Skonczylo na lawecie do chlopa ktory alarm montowal. Gosc sie z tym uwinal w godzine a jak przyszedlem odebrac auto to cos mi opowiadal, ze wyprogramowalo oba kluczyki (ale centralny z pilota dzialal wiec mysle ze sciemnial). dzisiaj stalo sie dokladnie to samo. Jak otworzylem samochod z pilota to dwa razy pisnal alarm (tak jak wtedy gdy zostanie wzbudzony) i migaly awaryjne. Wlozylem kluczyk i po przekreceniu dziwne bledy jeden po drugim a pozniej ciemnosc. Samochod nie odpala, nie zapala sie kontrolka swiec zarowych, rozrusznik kreci. Zostawilem samochod na parkingu pod bankiem i jutro bede go lawetowal i teraz zastanawiam sie gdzie. Znacie i polecacie kogos kto ogarnia alarmy w Krakowie? czuje, ze jak pojade do chlopa to za jakis czas sytuacja sie powtorzy. Koniec koncow pewnie wymienie alarm na jakis inny ale wolalbym juz zrobic u kogos innego bo stracilem wiare w fachowosc tego goscia. no i przy okazji polecacie jakis alarm z obsluga CAN?

F.H. KLUCZYK na ul. Malborskiej

Opublikowano

Pany moze ktos wie gdzie kupie w krk lub okolicy plyte z poliweglanu lub PCV spienione??

AluGraf na ul. Mogilskiejjavascript:void(0);

:notworthy: :notworthy:
Opublikowano

F.H. KLUCZYK na ul. Malborskiej

dzieki, juz z gosciem rozmawialem ale alarmow nie robi :(

Opublikowano
:hi: miałem jechac na spota ale cos mnie łapie choróbsko i odpuszczam, grzeje sie
Opublikowano

Yoghurt wydaje mi się ze powinieneś pojechać jeszcze raz do gościa który to wszystko montował :confused4: Gość wie jak to jest podłączone i nikt nie będzie robił doświadczeń na twoim aucie. Spróbuj albo naprawić jeszcze raz dziada albo niech ci go całkiem zdemontuje wtedy możesz podjechać z tym do kogoś innego albo założyć nowy.

Opublikowano

Yoghurt wydaje mi się ze powinieneś pojechać jeszcze raz do gościa który to wszystko montował :confused4: Gość wie jak to jest podłączone i nikt nie będzie robił doświadczeń na twoim aucie. Spróbuj albo naprawić jeszcze raz dziada albo niech ci go całkiem zdemontuje wtedy możesz podjechać z tym do kogoś innego albo założyć nowy.

no wlasnie tak myslalem, ze ktos nowy moze miec problem z rozkminieniem co sie dzieje a ten na pewno zrobi szybko. jak juz bedzie dzialalo pojade do kogos innego zeby mi zalozyl nowy alarm - no chyba ze trafie na fachowca ktory powie ze zdemontuje tamten i zalozy nowy

Opublikowano

jak chcesz nowy to go nawet nie naprawiaj. Niech gość który go montował wymontuje go całkowicie a do innego szpeca podjedziesz z "czystym autem" na montaż nowego. Podejrzewam ze normalnie więcej zapłacisz za demontaż starego niż za montaż nowego :decayed:

Opublikowano

Yoghurt wydaje mi się ze powinieneś pojechać jeszcze raz do gościa który to wszystko montował :confused4: Gość wie jak to jest podłączone i nikt nie będzie robił doświadczeń na twoim aucie. Spróbuj albo naprawić jeszcze raz dziada albo niech ci go całkiem zdemontuje wtedy możesz podjechać z tym do kogoś innego albo założyć nowy.

no wlasnie tak myslalem, ze ktos nowy moze miec problem z rozkminieniem co sie dzieje a ten na pewno zrobi szybko. jak juz bedzie dzialalo pojade do kogos innego zeby mi zalozyl nowy alarm - no chyba ze trafie na fachowca ktory powie ze zdemontuje tamten i zalozy nowy

nikt Ci sie nie podejmie poprawiania po kimś...

Opublikowano

Podziękował Pany za spota :wink4:

Opublikowano

Podziękował Pany za spota :wink4:

czym jezdzisz teraz ?
Opublikowano

Panowie, mam taki problem. 1.5 roku temu dolozylem alarm (z obsluga CAN). w zimie alarm zablokowal immo. Po przekreceniu kluczyka wyskoczylo info na FIS zeby zamknac klapke wlewu paliwa, za chwile niskie cisnienie oleju i wszystko zniknelp. FIS zrobil sie ciemny, rozrusznik krecil ale auto nie odpalalo. Po podpieciu kompa z VCDS brak komunikacji ze sterownikiem silnika. Skonczylo na lawecie do chlopa ktory alarm montowal. Gosc sie z tym uwinal w godzine a jak przyszedlem odebrac auto to cos mi opowiadal, ze wyprogramowalo oba kluczyki (ale centralny z pilota dzialal wiec mysle ze sciemnial). dzisiaj stalo sie dokladnie to samo. Jak otworzylem samochod z pilota to dwa razy pisnal alarm (tak jak wtedy gdy zostanie wzbudzony) i migaly awaryjne. Wlozylem kluczyk i po przekreceniu dziwne bledy jeden po drugim a pozniej ciemnosc. Samochod nie odpala, nie zapala sie kontrolka swiec zarowych, rozrusznik kreci. Zostawilem samochod na parkingu pod bankiem i jutro bede go lawetowal i teraz zastanawiam sie gdzie. Znacie i polecacie kogos kto ogarnia alarmy w Krakowie? czuje, ze jak pojade do chlopa to za jakis czas sytuacja sie powtorzy. Koniec koncow pewnie wymienie alarm na jakis inny ale wolalbym juz zrobic u kogos innego bo stracilem wiare w fachowosc tego goscia. no i przy okazji polecacie jakis alarm z obsluga CAN?

F.H. KLUCZYK na ul. Malborskiej

miałem właśnie pisać, że on nie robi alarmów, ale on polecił mi pewnego gościa na ul. Woźniców blisko Centralnej

tel. 126436212

mi montował alarm i działa bez zarzutu[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 21:49_________________________________________________PS. dzięki za spota :good:

Opublikowano

tez dziekuje za spota :notworthy:

Opublikowano

Podziękował Pany za spota :wink4:

czym jezdzisz teraz ?

vw scirocco :decayed:

Opublikowano

Panowie, mam taki problem. 1.5 roku temu dolozylem alarm (z obsluga CAN). w zimie alarm zablokowal immo. Po przekreceniu kluczyka wyskoczylo info na FIS zeby zamknac klapke wlewu paliwa, za chwile niskie cisnienie oleju i wszystko zniknelp. FIS zrobil sie ciemny, rozrusznik krecil ale auto nie odpalalo. Po podpieciu kompa z VCDS brak komunikacji ze sterownikiem silnika. Skonczylo na lawecie do chlopa ktory alarm montowal. Gosc sie z tym uwinal w godzine a jak przyszedlem odebrac auto to cos mi opowiadal, ze wyprogramowalo oba kluczyki (ale centralny z pilota dzialal wiec mysle ze sciemnial). dzisiaj stalo sie dokladnie to samo. Jak otworzylem samochod z pilota to dwa razy pisnal alarm (tak jak wtedy gdy zostanie wzbudzony) i migaly awaryjne. Wlozylem kluczyk i po przekreceniu dziwne bledy jeden po drugim a pozniej ciemnosc. Samochod nie odpala, nie zapala sie kontrolka swiec zarowych, rozrusznik kreci. Zostawilem samochod na parkingu pod bankiem i jutro bede go lawetowal i teraz zastanawiam sie gdzie. Znacie i polecacie kogos kto ogarnia alarmy w Krakowie? czuje, ze jak pojade do chlopa to za jakis czas sytuacja sie powtorzy. Koniec koncow pewnie wymienie alarm na jakis inny ale wolalbym juz zrobic u kogos innego bo stracilem wiare w fachowosc tego goscia. no i przy okazji polecacie jakis alarm z obsluga CAN?

F.H. KLUCZYK na ul. Malborskiej

miałem właśnie pisać, że on nie robi alarmów, ale on polecił mi pewnego gościa na ul. Woźniców blisko Centralnej

tel. 126436212

mi montował alarm i działa bez zarzutu[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 21:49_________________________________________________PS. dzięki za spota :good:

gosc powiedzial, zebym rano zadzwonil to mi da namiar na kogos od alarmow. zobaczymy co rano mi powie.

btw - jaki alarm montowales u siebie i ile Cie to wynioslo?

Opublikowano

Również podziękował :notworthy: Nawet sporo nas przyjechało mimo zimna :good:

Od jutra zbieram kaske na Bukowine AD 2012 :naughty:

Opublikowano

Podziękował za spota. :good:

Wąski podziękował za śrubkę :naughty::notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Od jutra zbieram kaske na Bukowine AD 2012 :naughty:

Przecieki od zielonego ? :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.