Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo, czym ściągasz z YT ?

Do większości używam, wystarczy że na stronce YT dasz pod filmikiem "udostępnij" i skopiujesz pokazany link to w programie pokaże Ci wszystkie dostępne formaty z różnymi jakościami oraz samą mp3 tego filmiku.

http://www.dobreprogramy.pl/JDownloader,Program,Windows,13327.html[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 19:29_________________________________________________98653163.jpg

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo, czym ściągasz z YT ?

Do większości używam, wystarczy że na stronce YT dasz pod filmikiem "udostępnij" i skopiujesz pokazany link to w programie pokaże Ci wszystkie dostępne formaty z różnymi jakościami oraz samą mp3 tego filmiku.

http://www.dobreprogramy.pl/JDownloader,Program,Windows,13327.html[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 19:29_________________________________________________98653163.jpg

:kox:

:bry: z wieczora prawie pasuje do tej astry :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: swięta i po świętach ,witam po dwóch dniach pobytu w Białce .Warunki :kox: ludzi średnio i dziś otworzyli kolejny stok :kox: piękna kolejka 6 osobowa podgrzewana pupa ogólnie :good: Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi , kiedy rezanko mojej audiolki ? Sroda ? Czwartek ? :kox:

ps. zakładam czarny grill błyszczący ( oczywiście z chromowaną ramka ) + slupki drzwiowe mam matowe i bedziemy rezać czarne błyszczace :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: swięta i po świętach ,witam po dwóch dniach pobytu w Białce .Warunki :kox: ludzi średnio i dziś otworzyli kolejny stok :kox: piękna kolejka 6 osobowa podgrzewana pupa ogólnie :good: Polecam

A ja dziś spędziłem pól dnia na strzeleckiej w szpitlu dziecięcym :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: swięta i po świętach ,witam po dwóch dniach pobytu w Białce .Warunki :kox: ludzi średnio i dziś otworzyli kolejny stok :kox: piękna kolejka 6 osobowa podgrzewana pupa ogólnie :good: Polecam

:hi:

Jak się jeździ na nowej trasie?:) - otwarli już może trasę przy orczyku? (po prawej stronie patrząc od dołu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedli już?? To pisać coś :naughty:

szykuj się na pasterkę :naughty:

Tak jest!! A po pasterce :drunk: Jak ktoś ma ochote, to zapraszam do mnie :drinks:

k... że też przez Świeta nikt się nie chciał napic % tosz to nie do wiary :cool1:

Wypraszam sobie :gwizdanie:

Nawet natychmiast moge coś obalić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim po swietach o 3kg ciezszy...

rezac mozemy w srode bo czwartek jak zawsze mam na slasku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo... Znajdź Ty sobie jakąś babe, bo ostatnio same nikomu niepotrzebne śmieci wklejasz :thumbdown:

Albo inaczej... My Ci znajdziemy babe, zapoznamy Cię z nią, nawet dziecko Ci pomożemy zrobić. Tylko zajmij się czymś konstruktywnym - na przykład :sex:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 00:32_________________________________________________Zgadnijcie jaka marka jest na pierwszym miejscu :naughty: :naughty:

http://moto.onet.pl/307803,11031420,1,zdjecie.html?node=27

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: swięta i po świętach ,witam po dwóch dniach pobytu w Białce .Warunki :kox: ludzi średnio i dziś otworzyli kolejny stok :kox: piękna kolejka 6 osobowa podgrzewana pupa ogólnie :good: Polecam

A ja dziś spędziłem pól dnia na strzeleckiej w szpitlu dziecięcym :/

:([br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 08:30_________________________________________________

:hi: swięta i po świętach ,witam po dwóch dniach pobytu w Białce .Warunki :kox: ludzi średnio i dziś otworzyli kolejny stok :kox: piękna kolejka 6 osobowa podgrzewana pupa ogólnie :good: Polecam

:hi:

Jak się jeździ na nowej trasie?:) - otwarli już może trasę przy orczyku? (po prawej stronie patrząc od dołu)

rewelacyjnie :good: wczoraj były wszystkie otwarte z wyjątkiem jak jedziesz do góry w połowie po lewej [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 08:32_________________________________________________Karol sprawdź kartę :mysli:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 08:33_________________________________________________Pablo wklejaj takie linki

Best bike rentals in the globe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim po swietach o 3kg ciezszy...

rezac mozemy w srode bo czwartek jak zawsze mam na slasku :D

to kup ta folie :kox: :kox: :kox: Grill bedzie jutro u mnie :naughty:

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co obklejasz :gwizdanie:

słupki srodkowe , bo patrząc na to ze jeden kosztuje 150 zł ( czarny błyszczący ) to wyjdzie 600 zł + trójkacikiw tylnich drzwiach kolejne 140 zł + robocizna itd to idziemy na prostsze rozwiazanie , oblleimy folią czarną błyszczącą, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak bedzie lipa to sie sciagnie folie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo... Znajdź Ty sobie jakąś babe, bo ostatnio same nikomu niepotrzebne śmieci wklejasz :thumbdown:

Albo inaczej... My Ci znajdziemy babe, zapoznamy Cię z nią, nawet dziecko Ci pomożemy zrobić. Tylko zajmij się czymś konstruktywnym - na przykład :sex:

Oj Transit na brak kobiet to ja nie narzekam także jesteś w wielkim błędzie :naughty: :naughty: :naughty:

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, ale te z redtube się nie liczą :decayed::wink4:

edycja Dopisany: 27 Grudzień 2011, 12:24

witam szanowne grono po świętach :hi:

Pamiętaj o mnie przy losowaniu :decayed:

Ze skodą zgłoszę się w styczniu, chłop mi tam załatwił ubezpieczenie miesięczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, ale te z redtube się nie liczą :decayed::wink4:

edycja Dopisany: 27 Grudzień 2011, 12:24

witam szanowne grono po świętach :hi:

Pamiętaj o mnie przy losowaniu :decayed:

Ze skodą zgłoszę się w styczniu, chłop mi tam załatwił ubezpieczenie miesięczne.

jakie losowanie ?[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 12:27_________________________________________________

witam szanowne grono po świętach :hi:

:hi:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 12:27_________________________________________________

a co obklejasz :gwizdanie:

słupki srodkowe , bo patrząc na to ze jeden kosztuje 150 zł ( czarny błyszczący ) to wyjdzie 600 zł + trójkacikiw tylnich drzwiach kolejne 140 zł + robocizna itd to idziemy na prostsze rozwiazanie , oblleimy folią czarną błyszczącą, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak bedzie lipa to sie sciagnie folie :confused4:

aha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...