Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo, czym ściągasz z YT ?

Do większości używam, wystarczy że na stronce YT dasz pod filmikiem "udostępnij" i skopiujesz pokazany link to w programie pokaże Ci wszystkie dostępne formaty z różnymi jakościami oraz samą mp3 tego filmiku.

http://www.dobreprogramy.pl/JDownloader,Program,Windows,13327.html[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 19:29_________________________________________________98653163.jpg

:kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo, czym ściągasz z YT ?

Do większości używam, wystarczy że na stronce YT dasz pod filmikiem "udostępnij" i skopiujesz pokazany link to w programie pokaże Ci wszystkie dostępne formaty z różnymi jakościami oraz samą mp3 tego filmiku.

http://www.dobreprogramy.pl/JDownloader,Program,Windows,13327.html[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 19:29_________________________________________________98653163.jpg

:kox:

:bry: z wieczora prawie pasuje do tej astry :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: swięta i po świętach ,witam po dwóch dniach pobytu w Białce .Warunki :kox: ludzi średnio i dziś otworzyli kolejny stok :kox: piękna kolejka 6 osobowa podgrzewana pupa ogólnie :good: Polecam
Opublikowano
  • Autor

Kerczi , kiedy rezanko mojej audiolki ? Sroda ? Czwartek ? :kox:

ps. zakładam czarny grill błyszczący ( oczywiście z chromowaną ramka ) + slupki drzwiowe mam matowe i bedziemy rezać czarne błyszczace :evil:

Opublikowano

:hi: swięta i po świętach ,witam po dwóch dniach pobytu w Białce .Warunki :kox: ludzi średnio i dziś otworzyli kolejny stok :kox: piękna kolejka 6 osobowa podgrzewana pupa ogólnie :good: Polecam

A ja dziś spędziłem pól dnia na strzeleckiej w szpitlu dziecięcym :/

Opublikowano

:hi: swięta i po świętach ,witam po dwóch dniach pobytu w Białce .Warunki :kox: ludzi średnio i dziś otworzyli kolejny stok :kox: piękna kolejka 6 osobowa podgrzewana pupa ogólnie :good: Polecam

:hi:

Jak się jeździ na nowej trasie?:) - otwarli już może trasę przy orczyku? (po prawej stronie patrząc od dołu)

Opublikowano

Pojedli już?? To pisać coś :naughty:

szykuj się na pasterkę :naughty:

Tak jest!! A po pasterce :drunk: Jak ktoś ma ochote, to zapraszam do mnie :drinks:

k... że też przez Świeta nikt się nie chciał napic % tosz to nie do wiary :cool1:

Wypraszam sobie :gwizdanie:

Nawet natychmiast moge coś obalić :naughty:

Opublikowano

Siema wszystkim po swietach o 3kg ciezszy...

rezac mozemy w srode bo czwartek jak zawsze mam na slasku :D

Opublikowano

Już wiemy gdzie się ykk zapodział, 1:25s :D:kox:

Opublikowano

Pablo... Znajdź Ty sobie jakąś babe, bo ostatnio same nikomu niepotrzebne śmieci wklejasz :thumbdown:

Albo inaczej... My Ci znajdziemy babe, zapoznamy Cię z nią, nawet dziecko Ci pomożemy zrobić. Tylko zajmij się czymś konstruktywnym - na przykład :sex:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 00:32_________________________________________________Zgadnijcie jaka marka jest na pierwszym miejscu :naughty: :naughty:

http://moto.onet.pl/307803,11031420,1,zdjecie.html?node=27

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

hihi 7 miejsce daje rade :kox:

Opublikowano

:hi: swięta i po świętach ,witam po dwóch dniach pobytu w Białce .Warunki :kox: ludzi średnio i dziś otworzyli kolejny stok :kox: piękna kolejka 6 osobowa podgrzewana pupa ogólnie :good: Polecam

A ja dziś spędziłem pól dnia na strzeleckiej w szpitlu dziecięcym :/

:([br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 08:30_________________________________________________

:hi: swięta i po świętach ,witam po dwóch dniach pobytu w Białce .Warunki :kox: ludzi średnio i dziś otworzyli kolejny stok :kox: piękna kolejka 6 osobowa podgrzewana pupa ogólnie :good: Polecam

:hi:

Jak się jeździ na nowej trasie?:) - otwarli już może trasę przy orczyku? (po prawej stronie patrząc od dołu)

rewelacyjnie :good: wczoraj były wszystkie otwarte z wyjątkiem jak jedziesz do góry w połowie po lewej [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 08:32_________________________________________________Karol sprawdź kartę :mysli:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 08:33_________________________________________________Pablo wklejaj takie linki

Best bike rentals in the globe.

Opublikowano
  • Autor

Siema wszystkim po swietach o 3kg ciezszy...

rezac mozemy w srode bo czwartek jak zawsze mam na slasku :D

to kup ta folie :kox: :kox: :kox: Grill bedzie jutro u mnie :naughty:

:siema:

Opublikowano

a co obklejasz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a co obklejasz :gwizdanie:

słupki srodkowe , bo patrząc na to ze jeden kosztuje 150 zł ( czarny błyszczący ) to wyjdzie 600 zł + trójkacikiw tylnich drzwiach kolejne 140 zł + robocizna itd to idziemy na prostsze rozwiazanie , oblleimy folią czarną błyszczącą, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak bedzie lipa to sie sciagnie folie :confused4:

Opublikowano

witam szanowne grono po świętach :hi:

Opublikowano

Pablo... Znajdź Ty sobie jakąś babe, bo ostatnio same nikomu niepotrzebne śmieci wklejasz :thumbdown:

Albo inaczej... My Ci znajdziemy babe, zapoznamy Cię z nią, nawet dziecko Ci pomożemy zrobić. Tylko zajmij się czymś konstruktywnym - na przykład :sex:

Oj Transit na brak kobiet to ja nie narzekam także jesteś w wielkim błędzie :naughty: :naughty: :naughty:

:bry:

Opublikowano

Pablo, ale te z redtube się nie liczą :decayed::wink4:

edycja Dopisany: 27 Grudzień 2011, 12:24

witam szanowne grono po świętach :hi:

Pamiętaj o mnie przy losowaniu :decayed:

Ze skodą zgłoszę się w styczniu, chłop mi tam załatwił ubezpieczenie miesięczne.

Opublikowano

Pablo, ale te z redtube się nie liczą :decayed::wink4:

edycja Dopisany: 27 Grudzień 2011, 12:24

witam szanowne grono po świętach :hi:

Pamiętaj o mnie przy losowaniu :decayed:

Ze skodą zgłoszę się w styczniu, chłop mi tam załatwił ubezpieczenie miesięczne.

jakie losowanie ?[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 12:27_________________________________________________

witam szanowne grono po świętach :hi:

:hi:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 12:27_________________________________________________

a co obklejasz :gwizdanie:

słupki srodkowe , bo patrząc na to ze jeden kosztuje 150 zł ( czarny błyszczący ) to wyjdzie 600 zł + trójkacikiw tylnich drzwiach kolejne 140 zł + robocizna itd to idziemy na prostsze rozwiazanie , oblleimy folią czarną błyszczącą, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak bedzie lipa to sie sciagnie folie :confused4:

aha
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.