Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam dużo katalogów,A swoja drogą prześlę na pr. :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam nigdy nie byłem na spocie. Prawdopodobnie będzie to mój I raz. mam pytanie czy ktoś będzie miał Vag-a bo mam troszkę problemów z autkiem a wtych tematach jestem troszkę zielony. Pomożecie Towarzysze??? :mysli:

Opublikowano

Mam dużo katalogów,A swoja drogą prześlę na pr. :)

ok :)

Opublikowano
  • Autor

Witam nigdy nie byłem na spocie. Prawdopodobnie będzie to mój I raz. mam pytanie czy ktoś będzie miał Vag-a bo mam troszkę problemów z autkiem a wtych tematach jestem troszkę zielony. Pomożecie Towarzysze??? :mysli:

Witaj, Przyjedż do pomożemy :gwizdanie:

Opublikowano

Witam nigdy nie byłem na spocie. Prawdopodobnie będzie to mój I raz. mam pytanie czy ktoś będzie miał Vag-a bo mam troszkę problemów z autkiem a wtych tematach jestem troszkę zielony. Pomożecie Towarzysze??? :mysli:

Witamy, na spota oczywiście zapraszamy i nie tylko po to co by autko Vagiem przelecieć :tongue4:

Ale jak już Ci tak bardzo zależy to pewnie ktoś będzie miał i zapewne pomoże :wink4:

Opublikowano

Chętnie przyjadę i głównie nie po to by autko vagiem przelecieć ale własnie żeby pooglądac wasze furki i w końcu was poznać bo dużo już pomogliście mi na forum. Jeszce raz dziękuję za pomoc i do zobaczenia. :th:

Opublikowano

Widzę zę zawitałeś :hi:

Opublikowano

Dzięki Tobie Wąski. Do zobaczenia!!!! :th:

Opublikowano
:embarrassed:
Opublikowano

Witam Panowie.

Jeżeli zdążę na spota przywiozę vaga, ale może być ciężko. Napisze w niedziele rano.

Opublikowano

Tytus się postaraj bo i mnie się przyda :wink4:

Opublikowano

Mam sugestie aby pod swoim profilem napisac imię.Tak będzie łatwiej na spocie rozmawiać początkującym :mysli:

Opublikowano

Mam sugestie aby pod swoim profilem napisac imię.Tak będzie łatwiej na spocie rozmawiać początkującym :mysli:

U mnie po długim namyśle, jednak z nicka można wywnoiskować moje imię :>

Opublikowano

no nie wiem????

Opublikowano

Musisz napisac bo nie daje rady rozszyfrować po twoim nicku :>

a co do imienia to zrobione :cool:

Opublikowano

Dobrze prawisz Robercik :decayed: Tylko jak ktoś nowy przyjedzie i każdy się po imieniu przedstawi, albo jeszcze lepiej niektórzy nickiem to już w ogóle koleś będzie pół roku dochodził who is who...

Ja tam wolę żeby nicków samych używać, troszkę łatwiej jest :wink4:

Opublikowano

no tak ale czsami spotykamy się prywatnie i co?? po nicu? a jak się przestawiasz na spocie to i tak wszystkich nie zapamietasz. :)

Tak tylko sobie napisałem ,takie ułatwienia,a kto z tego skorzysta jego sprawa :gwizdanie:

Opublikowano

No to ja też dopisałem, jakby co :wink4:

Opublikowano

I ja też

>waski ładną mordkę zafundowałeś swojej a4 :th:,

poza tym wszystkie Roberty to fajne chłopaki (Misia wczoraj powtarzali w tv)

Opublikowano
:polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.