Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślę Grzesiaczku że Karoleczek ma racyjkę

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Myślę Grzesiaczku że Karoleczek ma racyjkę

Twoje zdanie :good: a z czym ta racja dokładnei :mysli:

Napisał bym parę rzeczy co o tym myslę ale się zrobi dyskusja nie potrzebna :wink4:

Opublikowano

powiem tak, generalnie zamysł jest dobry...ale poszli za głęboko :evil:

Opublikowano
  • Autor

powiem tak, generalnie zamysł jest dobry...ale poszli za głęboko :evil:

No ale tylko i wyłacznie mam na myśli zamysł , dzialanie pod ciut inna postacią bo faktycznie to co jest opiasne w artykule to zdecydowanie za dalekie było by posunięcie .

Opublikowano

szkoda ze to VW :decayed:

ale kuzwa za takie pieniadze 2010 ?? Glupie mysli chodza mi po glowie :polew:

Opublikowano

co ja pacze :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Myślę Grzesiaczku że Karoleczek ma racyjkę

Twoje zdanie :good: a z czym ta racja dokładnei :mysli:

no dokładnie w tym temaciku o folkwadzeniku kuwafa sie cos zbananiło i ni mogę buziaczków wstawiać myślicie że resecić laptopika pomoże

Opublikowano
  • Autor

szkoda ze to VW :decayed:

ale kuzwa za takie pieniadze 2010 ?? Glupie mysli chodza mi po glowie :polew:

mnie się b.podoba :good:

Opublikowano

szkoda ze to VW :decayed:

ale kuzwa za takie pieniadze 2010 ?? Glupie mysli chodza mi po glowie :polew:

mnie się b.podoba :good:

chętnie bym zamienił :naughty:
Opublikowano

no już po reseciku :decayed: :decayed:

VW - Poznań tam tylko po części nigdy po auto pamietajcie to zagłębie szczepów

Opublikowano

Zdecydowanie wolałbym niż dopieszczone B7 :)

Takiego paska w takiej opcji nie widziałem :slina::kox:

Szkoda że ni ma q :decayed:

Opublikowano

Świece grzeją jeszcze chwilę po zgaśnięciu kontrolki. Przyuważyłem to u siebie :gwizdanie:

Chłopaki, skorzystajcie z forum na którym jesteście zalogowani. Świeca ma grzać jeszcze w momencie kiedy paliwo trafia do cylindra a sygnałem do odpalenia auta dla kierowcy jest zgaśnięcie kontrolki

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Czy ktoś ma może kogoś od klimatyzacji (klimatyzatory pomieszczeń).

Zmieniły się przepisy i muszę mieć dla sanepidu papierek że klima miała przegląd :disgust:

kolejny papierek dla zasady :wallbash:

(teraz nawet tej klimy nie włącze bo agregat się nie załączy na mrozie a kontrole mam za tydzień :confused4:)

Opublikowano

14076198.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czy ktoś ma może kogoś od klimatyzacji (klimatyzatory pomieszczeń).

Zmieniły się przepisy i muszę mieć dla sanepidu papierek że klima miała przegląd :disgust:

kolejny papierek dla zasady :wallbash:

(teraz nawet tej klimy nie włącze bo agregat się nie załączy na mrozie a kontrole mam za tydzień :confused4:)

784 325 278 - Waldek

Fanti zadzwoń i powiedz ze numer masz od Łukasza "Gliny" :naughty: ...... kolega ze studiów pracuje w firmie montującej

klimatyzatory i robi przeglądy. :wink4:

Kerczi czyżbyś dostał kwita od niebieskich :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.