Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chodzi o dokładki masz 6 lub 8 elementów w B6 i jak znajdziesz kogoś kto Ci to zrobi za min. 800zł to rób.

ykk przerabiał to u siebie w B6.

Nie jest to tania zabawa ale znacznie poprawia wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dokładki masz 6 lub 8 elementów w B6 i jak znajdziesz kogoś kto Ci to zrobi za min. 800zł to rób.

ykk przerabiał to u siebie w B6.

Nie jest to tania zabawa ale znacznie poprawia wygląd.

polepsza polepsza...

jeśli policzą mi od każdego elementu to zabule... dlatego zapytałem Was czy jest ktoś kto zrobi to dobrze za rozsądną kasę.. nie jestem centusiem i szanuje pracę każdego ale wiadomo fajnie jest zapłacić "normalnie" niż za dużo..

Pablo a tak w ogole.. jak patrze na inne furmanki to zastanawiam się czy jest sens wkładać więcej hajsu w to co mam czy raczej szukać innego w lepszym wyposażeniu... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo a tak w ogole.. jak patrze na inne furmanki to zastanawiam się czy jest sens wkładać więcej hajsu w to co mam czy raczej szukać innego w lepszym wyposażeniu... :mysli:

Jeśli masz zamiar kilka lat jeździć B6 to zostaw sobie fele, kup 1.9TDI w q i rezaj czyt. Barts'a B6 :naughty:

Dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo a tak w ogole.. jak patrze na inne furmanki to zastanawiam się czy jest sens wkładać więcej hajsu w to co mam czy raczej szukać innego w lepszym wyposażeniu... :mysli:

Jeśli masz zamiar kilka lat jeździć B6 to zostaw sobie fele, kup 1.9TDI w q i rezaj czyt. Barts'a B6 :naughty:

Dobranoc :hi:

dokładki zrobie i jeśli wyrwę kiere trójramienną to będzie chyba na tyle w tym aucie...

i chyba zaczne rozglądać się za inną B6 lub B7 w sline... ale jak wiadomo ciężko wyrwać coś dobrego...

Dobranoc kolego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski rano będziesz znał cenę. Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruks wiem ze jestes krótko na forum więc powiem Ci ze wcześniej miałem B6 właśnie ze stołkami s-line z B7 i wiem jaka to frajda z jazdy zwłaszcza w zakrętach bo dość dobrze trzymają, co prawda nie są to kubły jak zuwazył Ozi ale dużo lepsze niz te naleśniki które teraz mam,

a co do grzania dupska to fajna to sprawa ale chcąc to wymienić zdajśie ze potrzeba oprócz stołków grzanych panel klimatronika i moduł zmienić plus okablowanie więc troche wychodzi, jak trafie s-line zwykłe w dobrej cenie tez wezme nie musza być grzane.

Tranzit ja to Ci chyba postawie oktagon pod domem w ogródku i bedziesz sobie ćwiczył w tej klatce MMA :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek. Ależ piękny dziś mamy poranek :kox:

tak sobie pomyślałem o poranku i śniadanku... jajeczniczka na boczku ...:naughty: gastro mnie łapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grzanych stołków to może ich nie używam bo robię dystanse 2km w jedną stronę więc więcej by mi akumulatora wyjebało niż dało pożytku :decayed:

Hmm, to podstawowa zaleta że na krótkim dystansie masz coś ciepła :decayed: Ja mam do pracy 5 km i uważam że rewelka! Choć webasto jeszcze lepsze :naughty:

---------- Post added at 07:41 ---------- Previous post was at 07:33 ----------

Pablo a tak w ogole.. jak patrze na inne furmanki to zastanawiam się czy jest sens wkładać więcej hajsu w to co mam czy raczej szukać innego w lepszym wyposażeniu... :mysli:

Ja kupując wyszedłem z założenia żeby wziąć lepiej wyposażoną za większą kasę (przy okazji byłą też lepiej utrzymana) przy czym po lekturze forum wychodzi że i tak można jeszcze lepiej i teraz przerabiam :kox: Podejrzewam żę jakbyś teraz sprzedawał to pewnie stracisz na aucie więc chyba lepiej :ad:, zwłaszcza jeśli masz w dobrym stanie technicznym.

---------- Post added at 07:51 ---------- Previous post was at 07:41 ----------

Ruks wiem ze jestes krótko na forum więc powiem Ci ze wcześniej miałem B6 właśnie ze stołkami s-line z B7 i wiem jaka to frajda z jazdy zwłaszcza w zakrętach bo dość dobrze trzymają, co prawda nie są to kubły jak zuwazył Ozi ale dużo lepsze niz te naleśniki które teraz mam,

To sam wiesz że warto :good: Jakby jeszcze założyć pasy 6-cio punktowe to wiele więcej im podparcia nie potrzeba, najwyżej uszy na barki, ale ja jestem lekki i chudy to mam mały pęd :decayed:

a co do grzania dupska to fajna to sprawa ale chcąc to wymienić zdajśie ze potrzeba oprócz stołków grzanych panel klimatronika i moduł zmienić plus okablowanie więc troche wychodzi,

Wiem że jak nie miałem tego to mi było zbędne, jak mam to następne auto kupiłbym z grzaniem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem golasa w idealnym stanie technicznym i wizual i rezalem wszystko od poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem golasa w idealnym stanie technicznym i wizual i rezalem wszystko od poczatku.

No właśnie to powinno wszystkich odstraszyc.

grzane fotele sa ok ale wymiekaja przy fotelach z funkcja Turbo Jet- mam takie w peugeocie, to jest szał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem golasa w idealnym stanie technicznym i wizual i rezalem wszystko od poczatku.

:grin:

Dobrze że Siemian tego nie czyta :decayed:

---------- Post added at 08:52 ---------- Previous post was at 08:51 ----------

Dzieńdoberek. Ależ piękny dziś mamy poranek :kox:

piękny :tongue4: i słoneczny tylko czemu nasi drogowcy łatają dziury jak ludzie jadą do pracy :evil: tego nikt nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem golasa w idealnym stanie technicznym i wizual i rezalem wszystko od poczatku.

:grin:

Dobrze że Siemian tego nie czyta :decayed:

---------- Post added at 08:52 ---------- Previous post was at 08:51 ----------

Dzieńdoberek. Ależ piękny dziś mamy poranek :kox:

piękny :tongue4: i słoneczny tylko czemu nasi drogowcy łatają dziury jak ludzie jadą do pracy :evil: tego nikt nie wie

Zebys wiecej do nich nie dzwonil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo śmieszne ale pomaga :decayed: w przyszłym tygodniu naprawią Ci Dobrego Pasterza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np

na kiedy można wiedzieć?? i na ile weźmie auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...