Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

@KERCZI

p.s. a porownanie Iphona 4 do SGS I jest conajmniej troche nie na miejscu...

czemu nie na miejscu? Premiere jedno i drugie miało w 2010R

Iphone 4S oraz SGII 2011

I teraz 2012 IP5 i SGIII

To powiem Ci ze dziwie się i to grubo jeśli jesteś Administratorem, którego to nie wybiera pora dnia i nocy to ciekaw jestem czym administrujesz...ze tak swietnie Ci to idzie przez "JABUSZKO".

Przecież chyba logiczne, iż jest to forma "awaryjna" a nie do pracy na tym w domu :)

W domu Lion 10.7.3 2x19"LCD

A co administruje?

15 domen OVH

5 domen nazwa.pl

4 konta OVH

3x debian Servery domowe

2x VPS Debian DE

1x VPS Debian USA

i pewnie jeszcze jakieś pierdoły się znadją :D

LukaszD

Dużą wadą jest też brak możliwości instalacji bardziej zaawansowanych i nie oficjalnych aplikacji.

Bez problemu zainstalujesz, oczywiście po wcześniejszym wykonaniu JailBrake, co wg mnie jest rzeczą obowiązkową w Apple

Jak mialem Iphona 4 to łącząc sie z BT w AUDI, jechałem i co jakies 5-15 minut rozłączało mi i łączyło ponownie, z kazdym innym telefonem takiego problemu nie mialem no to co kur*a mam sobie kupic iAudi zeby wszystko funkcjonowalo tak jak nalezy??!!

Ja owego problemu nie mam:) Jedynie nie ściąga ksiązki telefonicznej, ale przy zadnym androidzie też nie ściągało

Dobra, to teraz jeszcze takie pytanko. Potrzebuję interneta przenośnego do lapka i potrzebuję z niego korzystać przez dwie godziny raz w tygodniu poza miastem. Liczy się zatem dobry zasięg. Co wybrać, u kogo kupić taki bajer ?

Na allegro kupic kartę orange 6Gb transferu na 12 mc za 30zł sprzedają.

Tak jak napisał KERCZI kup modem, najlepiej typu huawei e169 (koło 60zł) locka z niego ściągniesz w 3 min generatorem kodów

http://allegro.pl/internet-na-karte-orange-free-6-gb-12-mies-fv-i2265619270.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jak mialem Iphona 4 to łącząc sie z BT w AUDI, jechałem i co jakies 5-15 minut rozłączało mi i łączyło ponownie, z kazdym innym telefonem takiego problemu nie mialem no to co kur*a mam sobie kupic iAudi zeby wszystko funkcjonowalo tak jak nalezy??!!

Ja owego problemu nie mam:) Jedynie nie ściąga ksiązki telefonicznej, ale przy zadnym androidzie też nie ściągało

a ja niestety musz potwierdzic to o czym pisze Kerczi, moze nie czesto ale zdarza sie ze iPhone mi sie rozlacza z BT w audi. Nigdy natomiast nie mialem problemu, z dostepem do ksiazki iPhone'a via BT w audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie mialem problemu z dostepem do ksiazki, bo to zalezne jest od rodzaju BT w samochodzie. Nie mniej jednak szlak mnie trafia jak nie moge glupiego pliku przeslac przez BT na inny telefon tylko na kompa i dopiero dalej....porazka....co z tego ze chwala sie chmurka ze wszystko samo sie synchronizuje, APPLE nie robi telewizorow, sprzetu codziennego uzytku wiec tym bardziej powinni troche to "uwolnic"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Nokie E51 5-ty rok i to najlepszy telefon na świecie dlatego go trzymam - ani 1 raz się nie zawiesił i co Wy na to ?? :grin:

Dotykowe tel to nieporozumienie, musiał bym mieć nerwy ze stali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja mam problem, zapewne jakiś debilny sterownik BT mam, tylko z nokią e51 mi działa :D

Co do wysyłania plików bardzo mylnie mówisz:D zapewne mając IP ma się JB i wystarczy pobrać jeden z kilkuset programów robiący serwer http:// i będziesz miał cały udostniony katalog np http://192.168.66.69:8080

Co do chmury apple, są lepsze :D z większymi pojemnościami dostępne na każdą platformę :D

Co do tego czy aplle robi telewizory "jeszcze nie" obecnie są stacje multimedialne zwane "apple TV" ale prawdopodobnie już w tym roku zostanie zaprezentowany telewizor od apple i nie wykluczone iż w najbliższym czasie również konsola do gier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie modem, sciagnij simlocka - i bierz net na karte - koszt modemu nieco ponad 100zł - korzystasz wowczas z netu nawet za granica bez laski i wysokich kosztow

A na kartę są jakieś niższe stawki w roamingu? Miałem kiedyś Plusa na kartę to mi słabo działał (być może wina modemu) nie mówiąc o tym że irytujące jest doładowywanie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misku, nie interesuje mnie łamanie systemu, chociazby ze wzgledu na to ze po jailbreaku bateria trzymala o jakies 30% krócej. Jest to poprostu rzezba dla rzezby. Tutaj to wszystko mam bez problemu.

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Roberto wiesz ze cala przyjemnosc po mojej stronie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Roberto wiesz ze cala przyjemnosc po mojej stronie :decayed:

Kupcie sobie wazelinke :grin::polew::polew:

---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

taki zarcik :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misku, nie interesuje mnie łamanie systemu, chociazby ze wzgledu na to ze po jailbreaku bateria trzymala o jakies 30% krócej. Jest to poprostu rzezba dla rzezby. Tutaj to wszystko mam bez problemu.

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Roberto wiesz ze cala przyjemnosc po mojej stronie :decayed:

Nie ma takiej opcji by trzymała mniej bateria :) Jailbrake to nic innego jak ustawienie dla: user:root password:alpine

przez co daje nam to więcej możliwości instalacji, a to, że ktoś poinstaluje 100 rzeczy zjadających baterie to nie jest skutkiem jailbrake:)

Pisząc tak to jakbyś napisał, ze logując się na win7 na konto admina bateria trzyma 30% mniej niż na profilu Guest:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierd... o tych telefonach :facepalm:

Wymyślcie lepiej jakiego grilla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

pierd... o tych telefonach :facepalm:

Wymyślcie lepiej jakiego grilla :D

na spocie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: wieczorową porą

chwilę mnie tu nie było

mam pytanie, potrzebuje kupić projektor do ok. 4000 zł, w większości będzie on podpięty do dekodera n, czasami do komputera, może ktoś coś polecić (jakieś linki mile widziane), bo w tej materii jestem kompletnie zielony

do zobaczenia na najbliższym spocie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie, tez tak mi sie wydawalo i zrobilem czystego jailbreak i nie instalowalem nic, mimo wszystko bateria krocej trzymala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misku, nie interesuje mnie łamanie systemu, chociazby ze wzgledu na to ze po jailbreaku bateria trzymala o jakies 30% krócej. Jest to poprostu rzezba dla rzezby. Tutaj to wszystko mam bez problemu.

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Roberto wiesz ze cala przyjemnosc po mojej stronie :decayed:

Nie ma takiej opcji by trzymała mniej bateria :) Jailbrake to nic innego jak ustawienie dla: user:root password:alpine

przez co daje nam to więcej możliwości instalacji, a to, że ktoś poinstaluje 100 rzeczy zjadających baterie to nie jest skutkiem jailbrake:)

Pisząc tak to jakbyś napisał, ze logując się na win7 na konto admina bateria trzyma 30% mniej niż na profilu Guest:P

nie no "administratorze roznych rzeczy", co za herezje tu opowiadasz? Jailbreake miedzy innymi polega na zamontowaniu partycji systemowej z prawami zapisu, mozliwosci wywolywania funkcji, ktore normalnie sa zabronione (lub dozwolne tylko dla specyficznych aplikacji/czesci systemu), zmianie zasady dzialania kilku waznych funkcji. nadaniu dostepu poza /private/var/mobile (normalnie jest zabronione), dostepie do /private/var/mobile/Library/Preferences/com.apple oraz dostepie do podkatalogow private/var/mobile/Library/Preferences. Wszystko to wiaze sie z patchowaniem kernela. Normalnie apple w IOS dla iPad'a/iPhone'a nie zezwala na wykonanie kodu, ktory nie jest przez nich podpisany. Podczas jailbreake'u nakladane sa patche na wyzej wspomniane funkcje wiec ten kernel rozni sie zasadniczo od oryginalnego. poza tym, jak juz ktos robi jailbreake to jedna z pierwszych rzeczy, ktore mu sie instaluja wraz z cydia jest mobile substrate (rozszerzenie do spring board'a), ktore jest ladowane za kazdym razem przy starcie springboard'a. kolejna rzecza jest wyzej wspomniane przez Ciebie ssh, ktorego nie ma w "niejailbreake'owanych urzadzeniach". i tak dalej... naprawde, sporo zmian i dodatkow.

musze tez dodac, ze ja nie mialem problemu z zadnym OS'em po jailbreak'u i krotkim czasem dzialania ale czytalem o takich przypadkach. mysle, ze jest to najczesciej wynikiem jakiejs slabej jakosci softu, ktory przy okazji ktos sobie zainstaluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...