Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam pytanie . Chodzi mi o giełde przy Ul.Balickiej . Dużo jest miejsc handlowych i ogolnie duży ruch ? Gdzie jeszcze sa jakieś dobre giełdy w okolicach Krakowa ?

giełdę przenaszą na Rybitwy :) na tam gdzie jest giełda samochodowa :)

Wąski... why? :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeba zrobić zrzutę i zaprosić go na wycieczkę do Polski, albo rozjeżdżać wszystkich policjantów w UK!!

Opublikowano

o jakie giełdy Ci chodzi, elektroniczne ?

Motoryzacyjne tylko i wyłącznie :)

giełdę przenaszą na Rybitwy :) na tam gdzie jest giełda samochodowa :)

Czyli w ta niedziele mam sie kierować na Rybitwy czy na Balicką ?

Sa jakieś lepsze giełdy w KRK lub okolicach gdzie można pojechać . Tylko motoryzacyjne? :)

Opublikowano

Samochodowa na Rybitwach :) a elektroniczna jeszcze jest na Balickiej ,ale likwiduja tam bo maja budować Eldorado i przenaosza sie na Rybitwy,ale zapewne za jakiś czas :gwizdanie:

Opublikowano

Samochodowa na Rybitwach :) a elektroniczna jeszcze jest na Balickiej ,ale likwiduja tam bo maja budować Eldorado i przenaosza sie na Rybitwy,ale zapewne za jakiś czas :gwizdanie:

A jaka to Ulica ? :decayed: Rybitwy to to jest ulica ? :)

Opublikowano

Ul Botewa

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=gie%B3da&loc=Krak%F3w%2C+Rybitwy+&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=0&y=0[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 10:42 _________________________________________________Jesli mówimy o samochodowej

Opublikowano

Reymonta 22

Opublikowano

Reymonta 22

Dzięki :>

Opublikowano

jesli Ci chodzi o samochodowe, to na ul. Balickiej nigdy nie było ( a jak było to pewnie w zamierzchłych czasach), prędzej na Balicach, ale jej już nie ma.

Spora giełda jest na Rybitwach i nie wiem jak z tą w drodze na Przylasek, tam też kiedyś była, ale nie wiem czy sie utrzymała

Opublikowano

Tylko Rybitwy :th: samochodowa :th:

Opublikowano

Reymonta 22

Dzięki :>

spoko , tylko teraz jest remont , wyburzona jest jedna z trybun :rolleyes:

Opublikowano

Koledzy pomożecie :)

zapaliła mi się kontrolka silnika :) potrzebuję vaga do skasowania :mysli:

Opublikowano

Koledzy pomożecie :)

zapaliła mi się kontrolka silnika :) potrzebuję vaga do skasowania :mysli:

ja na Twoim miejscu tak dla bezpieczeństwa zrobiłbym logi i zdiagnozował silnik...

to nie kontrolka od poduchy żeby skasować i mieć w d..ie

Opublikowano

Koledzy pomożecie :)

zapaliła mi się kontrolka silnika :) potrzebuję vaga do skasowania :mysli:

zapewne masz rację :) jutro jadę do stolicy :mysli:

ja na Twoim miejscu tak dla bezpieczeństwa zrobiłbym logi i zdiagnozował silnik...

to nie kontrolka od poduchy żeby skasować i mieć w d..ie

Opublikowano

no to poproś Sokola,Themona, Tytusa .... oni Vagują :rolleyes:

Opublikowano

Robert jak coś to dzisiaj wyjeżdżam ale jutro po 14 jestem już w Krk.

Opublikowano

no trzeba by podpiąc do kompa i zobaczyć ......why :)

Opublikowano

Tylko Rybitwy :th: samochodowa :th:

Ta w Branicach to już dogorewa, jak nie umarła całkowicie, tak samo ta w Kryspinowie. Autka to tylko Rybitwy jeżeli chodzi o okolice Krakowa...[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 12:47 _________________________________________________A Cuberos to ma chyba teraz sen nocy letniej :decayed:

Dodam tylko że znowu do pracy po meczu nie poszedłem... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.