Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Spot zostawmy spotem , ale impreze weekendowa przy grillu i wódeczce mozna zrobic :decayed:

To jest od jakiegoś czasu jedyna konstruktywna wypowiedź jaką tu przeczytałem. Polać mu wódki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Jak tam wczoraj z tym spotem wyszło?? pojechaliście gdzieś w końcu??

Pod plazą byliśmy, MZ fajnie :kox:

BTW

Miodzio, zorientowałbyś się czy ten Twój znajomy co podkręca autka zlikwidowałby odcięcie paliwa przy hamowaniu i jaki byłby tego koszt

No i zostaje Fantomasowi coś życzyć a skoro już wszystko ma :decayed: to przyda mu się życzyć więcej przespanych nocy :wink:

Fantomas, również życzę jak najmniej nieprzespanych nocy, a przynajmniej nie z powodu syna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

pytanko mam szpital w prokocimiu chyba dobrze napisałem :whistling:to jest ten po lewej stronie na wlocie do Krk od Wieliczki koło tesco??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

pytanko mam szpital w prokocimiu chyba dobrze napisałem :whistling:to jest ten po lewej stronie na wlocie do Krk od Wieliczki koło tesco??

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante to daj znac czy wywalio Ci Jamesa Błąda....

ja nie mam tej opcji z powiadomieniem o przepalonej żarówie, bo jak mi się żarówa z przodu spaliła nic mi nie wyświetlało na desce.

aha czyli G bedziemy od ciebie wiedzieć :kwasny: czy warto to kupować a one są na bank na 12V coś jest na nich opisane bo w ori układzie MCE może podawać inne napięcie

Na następnym spocie przekręcimy np do mnie i się dowiemy :naughty:

Kurde, masakra zdjąć tą tapicerkę klapy bagażnika :facepalm: Wygląda na to że też będę musiał coś wymodzić z tym oświetleniem, styki zaśniedziały i raz świeci, raz nie, gorzej że śruby blokujące oprawki są nie do odkręcenia i teraz rolę jednej z nich przejął poxipol :doh:

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

dziękuję dziękuję ale jeszcze u mnie jako tako z trzymaniem mocu :naughty:

Chciałem kliknąć "lubię to" ale chyba zlikwidowali na forum tą opcję :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

pytanko mam szpital w prokocimiu chyba dobrze napisałem :whistling:to jest ten po lewej stronie na wlocie do Krk od Wieliczki koło tesco??

tak

:notworthy: dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante chyba wychodzi na to ze jestesmy sasiadami :whistling: dzis wracalem o 5 z rana i widzialem Twoja furke pod blokiem no chyba ze cos ten tego nie u siebie :) hehehe

Wczoraj pod przedszkolem stałem na Borkowskiej, bywam tam jak u swojej dziewczyny jestem:wink:

muszę przyznać że sporo B6 tam się kręci na osiedlu:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante chyba wychodzi na to ze jestesmy sasiadami :whistling: dzis wracalem o 5 z rana i widzialem Twoja furke pod blokiem no chyba ze cos ten tego nie u siebie :) hehehe

Wczoraj pod przedszkolem stałem na Borkowskiej, bywam tam jak u swojej dziewczyny jestem:wink:

muszę przyznać że sporo B6 tam się kręci na osiedlu:whistling:

no i wszystko jasne :) heheh. no stoja stoja raz widzialem tez tam pod przedszkolem avanta z tytłem B6 a przodem B7 czarna, jeszcze jest cos tuning-owego kolor taki zlotawy, no i reszta normalna choc jedna avant blekitna ladnie siedzi s line.

sumujac to zaproszenie na Kawe Herbate Sok Piwo Wodke Wino :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante chyba wychodzi na to ze jestesmy sasiadami :whistling: dzis wracalem o 5 z rana i widzialem Twoja furke pod blokiem no chyba ze cos ten tego nie u siebie :) hehehe

Wczoraj pod przedszkolem stałem na Borkowskiej, bywam tam jak u swojej dziewczyny jestem:wink:

muszę przyznać że sporo B6 tam się kręci na osiedlu:whistling:

no i wszystko jasne :) heheh. no stoja stoja raz widzialem tez tam pod przedszkolem avanta z tytłem B6 a przodem B7 czarna, jeszcze jest cos tuning-owego kolor taki zlotawy, no i reszta normalna choc jedna avant blekitna ladnie siedzi s line.

sumujac to zaproszenie na Kawe Herbate Sok Piwo Wodke Wino :)

czemu nie :thumbup1:

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buahaha:

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

Zastanawiam się nad zrobieniem u siebie takich lampek zamiast tych ledów co pisałem w planowanych modach:eusathink:

https://lh5.googleusercontent.com/-DC7IkAeP_H4/T-Wl5D-LtSI/AAAAAAAAAdE/OxHPiC94Dbc/s937/img2256d.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-Jl7Ch8WqtVI/T-WmCj3dlxI/AAAAAAAAAdM/O3KdEAEyp4Y/s800/030720112418.jpg

tylko nie wiem czy aby wyglądały tak jak na zdjęciu to je malować czy oklejać folią? Bawił się już ktoś w ten sposób?:oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zrobieniem u siebie takich lampek zamiast tych ledów co pisałem w planowanych modach:eusathink:

https://lh5.googleusercontent.com/-DC7IkAeP_H4/T-Wl5D-LtSI/AAAAAAAAAdE/OxHPiC94Dbc/s937/img2256d.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-Jl7Ch8WqtVI/T-WmCj3dlxI/AAAAAAAAAdM/O3KdEAEyp4Y/s800/030720112418.jpg

tylko nie wiem czy aby wyglądały tak jak na zdjęciu to je malować czy oklejać folią? Bawił się już ktoś w ten sposób?:oczko:

ta biała wygląda fajnie, ale czarna moim zdaniem (chodzi o lampy) :thumbdown: ale pasuje coś przy body porobić bo do czystej serii może to średnio wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego zdania jeśli już takie zakładać to do masowego body :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...