Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no przecież na poprzedniej stronie masz wykres z hamowni 176.7 KM. Jeżeli chodzi o stan silnika i podzespołów to owszem, przed programem był perfekcyjny

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to mozesz sie bawic ja nie wiem jaki mam stan podzespolow i ciezko mi powiedziec co by bylo potrzebne gdybym ja robil program

ile teraz masz do 100??

Opublikowano

Panowie, tak off topic od tjuningu ;). W sobote mnie ustrzelil fotoradar w Krosnie. Stal sobie przy skrzyzowaniu, ja przyspieszylem zeby sie zlapac na zielone i mialem gdzies 90+ na 70 i pomaranczowe (moze nawet pozne pomaranczowe). Orientuje sie ktos z Was jak to jest ze zdjeciami z takich fotoradarow przy skrzyzowaniach? cykaja tylko za predkosc czy rozwniez za czerwone? i jako, ze to moje pierwsze "pamiatkowe" zdjecie, nie mam doswiadczenia - ile sie mniej wiecej czeka na mandat/wezwanie na komende? dodam, ze samochod mam w leasingu na poznanskich blachach, zameldowany jestem na podkarpaciu a mieszkam w Krakowie. Bede musial jechac do miejsca zameldowania czy moga mi to przyslac do Krakowa?

Opublikowano
no to mozesz sie bawic ja nie wiem jaki mam stan podzespolow i ciezko mi powiedziec co by bylo potrzebne gdybym ja robil program

jedziesz do Daniela z TTC, sprawdza Ci auto na drodze i już wszystko wiesz. Płacisz 50zł i masz czarno na białym jak wygląda stan podzespołów do programu.

ile teraz masz do 100??

lekko ponad 8 sek może 8.5 na 18"

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

Panowie, tak off topic od tjuningu ;). W sobote mnie ustrzelil fotoradar w Krosnie. Stal sobie przy skrzyzowaniu, ja przyspieszylem zeby sie zlapac na zielone i mialem gdzies 90+ na 70 i pomaranczowe (moze nawet pozne pomaranczowe). Orientuje sie ktos z Was jak to jest ze zdjeciami z takich fotoradarow przy skrzyzowaniach? cykaja tylko za predkosc czy rozwniez za czerwone? i jako, ze to moje pierwsze "pamiatkowe" zdjecie, nie mam doswiadczenia - ile sie mniej wiecej czeka na mandat/wezwanie na komende? dodam, ze samochod mam w leasingu na poznanskich blachach, zameldowany jestem na podkarpaciu a mieszkam w Krakowie. Bede musial jechac do miejsca zameldowania czy moga mi to przyslac do Krakowa?

Jeżeli to fotoradar policji, to dostaniesz wezwanie na komendę i tam zaproponują Ci sumę mandatu i ewentualnie pokażą zdjęcie na komputerze. Jeżeli fotoradar straży miejskiej, to dostaniesz do domu zdjęcie.

Co do świateł jeżeli uchwycił fotoradar to nie wiem, ale jak byś rozmawiał przez tel i by to wyszło na zdjęciu, to mandat również za kom, więc ze światłami może być podobnie jeżeli ustrzeliło i widać. Ja 3 razy płaciłem, raz policja, 2 Straż miejska

Opublikowano
Panowie, tak off topic od tjuningu ;). W sobote mnie ustrzelil fotoradar w Krosnie. Stal sobie przy skrzyzowaniu, ja przyspieszylem zeby sie zlapac na zielone i mialem gdzies 90+ na 70 i pomaranczowe (moze nawet pozne pomaranczowe). Orientuje sie ktos z Was jak to jest ze zdjeciami z takich fotoradarow przy skrzyzowaniach? cykaja tylko za predkosc czy rozwniez za czerwone? i jako, ze to moje pierwsze "pamiatkowe" zdjecie, nie mam doswiadczenia - ile sie mniej wiecej czeka na mandat/wezwanie na komende? dodam, ze samochod mam w leasingu na poznanskich blachach, zameldowany jestem na podkarpaciu a mieszkam w Krakowie. Bede musial jechac do miejsca zameldowania czy moga mi to przyslac do Krakowa?

20 + to 4pkt karne i 100zł lub 200zł mandaciku.. Jesli przekroczyłeś o 30 to 6pkt i widełki 200 lub 300ta..

co do zdjęć to do nas do firmy ostatnio przyszedł mandacik ze zdjęciem jak kolega przeleciał na czerwonym... 500zł nie jego

Opublikowano

No to nieciekawie jak jeszcze lookają na fotkę oprócz przekroczonej prędkości :whistling:

Opublikowano
Opublikowano

W tamtym roku pamiętam jak był gość A3 z 97r. na Bora Komorowskiego i miał wyrezany 1.9TDI na 240KM a drugi z Seatem Ibizą.

Ładnie im to chodziło ale już puszczały bąki za sobą :grin:

Opublikowano

Diesiel ma puszczac bąki, od tego on jest :kox:

Opublikowano
Panowie, tak off topic od tjuningu ;). W sobote mnie ustrzelil fotoradar w Krosnie. Stal sobie przy skrzyzowaniu, ja przyspieszylem zeby sie zlapac na zielone i mialem gdzies 90+ na 70 i pomaranczowe (moze nawet pozne pomaranczowe). Orientuje sie ktos z Was jak to jest ze zdjeciami z takich fotoradarow przy skrzyzowaniach? cykaja tylko za predkosc czy rozwniez za czerwone? i jako, ze to moje pierwsze "pamiatkowe" zdjecie, nie mam doswiadczenia - ile sie mniej wiecej czeka na mandat/wezwanie na komende? dodam, ze samochod mam w leasingu na poznanskich blachach, zameldowany jestem na podkarpaciu a mieszkam w Krakowie. Bede musial jechac do miejsca zameldowania czy moga mi to przyslac do Krakowa?

20 + to 4pkt karne i 100zł lub 200zł mandaciku.. Jesli przekroczyłeś o 30 to 6pkt i widełki 200 lub 300ta..

co do zdjęć to do nas do firmy ostatnio przyszedł mandacik ze zdjęciem jak kolega przeleciał na czerwonym... 500zł nie jego

100km/h chyba nie przekroczylem wiec mam nadzieje, ze sie zmieszcze w przedziale do 30km/h. no i tylko, zeby mi combosa nie przywalili za czerwone + predkosc :/

Opublikowano

ah te baki dieslowskie :grin:

tutaj juz traktor bak

Opublikowano

jak lokomotywa :grin:

Opublikowano

tutaj na wyscigu ibiza tdi :facepalm:

Opublikowano

Dobra ciuchcia :decayed:

Zresztą, do czego on startuje :grin:

Opublikowano

jest gdzies takie tdi ze wywala wszystkich tylko nie moge znelezc

---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

m5 vanos sound

4.2 v8 sound

i m3 e46 wal korbowy daje o sobie znac

Opublikowano

IMG_5160.jpg

fantowski, tak wygląda B6 młodego drog'a, włożone lampy od RS6 C6 o których Ci mówiłem.

Opublikowano

fanta maluj/obklejaj ramke w czarny mat - zobacz jak skowyrnie wyglada :wink:

Opublikowano

Yougurth nie przyjdzie Ci raczej foto bo masZ auto w leasingu :) tak że śpij spokojnie

Opublikowano
Yougurth nie przyjdzie Ci raczej foto bo masZ auto w leasingu :) tak że śpij spokojnie

tak mowisz? to by mnie najbardziej urzadzalo :D

Opublikowano
Yougurth nie przyjdzie Ci raczej foto bo masZ auto w leasingu :) tak że śpij spokojnie

tak mowisz? to by mnie najbardziej urzadzalo :D

A jak przyjdzie to nie odbieraj wroci do sadu i obciaza cie dodatkowo ok 50 zl kosztow ale nie dostaniesz punktow.

przerabialem to w tym roku 2 razy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.