Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz dzis widzialem A4 B6 Avant z silnikiem 4.2 :shock3: nie robilem zdjecia zaluje heheh, kolor grafitowy z tylu mial lampy przezroczysty klosz przyciemniony lekko i chyba byl na KR stał pod J&J Center w Skotnikach.

Normalnie szaŁ pauLLLL WOW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ale urwa krejzy dej :kox: pojechałem na przegląd dzisiaj na przciewko mojego mieszkania.... Pan diagnosta nie powiem, bardzo sumienny, sprawdzał wszystko jak leci... myśle sobie no to wracam bez pieczątki :facepalm: Diagnoza, nie ma recznego na lewym kołe i dwa wahacze wyjepane... reczny sobie pan zrobi, ale za wahacze nie puszcze (oki, popieram jaknajbardziej:decayed:). Pytam czy u nich można to zrobić, zawołał jakiegoś majstra tamten oczywiscie oczywiscie, banan 400zł, a gorny 300 (sprawdzał lemy)robota 170 i jak robimy? Skonsternowany poprosiłem o negata i powiedziałem tak jak Kazik Staszewski w swojej piosence "ja tu jeszcze wróce" musze pomyślec.

Hops na allegro i szukam jakiegoś "złotego środka" wybór padł na master sporty, które może nie są tak dobre jak lemfordery, ale u nas na forum dużo osób je chwali, że nie jest tak źle i można chwile na nich pojedzić... podjechałem po nie do sklepu i przy okazji zaproponowali mi wymiane za 80zł oczywiście się zgodziłem. Pan podbił karte gwarancyjna (:polew:) Jazda do diagnosty z moim negatem on zdziwiony że juz jestem i ze zrobione, wszsedl tylko pod auto zobaczył ze nowe wahacze siedza i nawet juz nic nie szarpał, poszedł na zaplecze, obrał, a nastepnie wystrugal z ziemniaka pieczatke i takim o to sposobem, mam cale zawieszenie w pelni sprawne i spokoj do przyszlego roku z diagnostami. Amen :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo przez Ciebie klasyki zmieniają miejsce spotkań :kwasny:

Bo :eusathink::naughty:

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

ale urwa krejzy dej :kox: pojechałem na przegląd dzisiaj na przciewko mojego mieszkania.... Pan diagnosta nie powiem, bardzo sumienny, sprawdzał wszystko jak leci... myśle sobie no to wracam bez pieczątki :facepalm: Diagnoza, nie ma recznego na lewym kołe i dwa wahacze wyjepane... reczny sobie pan zrobi, ale za wahacze nie puszcze (oki, popieram jaknajbardziej:decayed:). Pytam czy u nich można to zrobić, zawołał jakiegoś majstra tamten oczywiscie oczywiscie, banan 400zł, a gorny 300 (sprawdzał lemy)robota 170 i jak robimy? Skonsternowany poprosiłem o negata i powiedziałem tak jak Kazik Staszewski w swojej piosence "ja tu jeszcze wróce" musze pomyślec.

Hops na allegro i szukam jakiegoś "złotego środka" wybór padł na master sporty, które może nie są tak dobre jak lemfordery, ale u nas na forum dużo osób je chwali, że nie jest tak źle i można chwile na nich pojedzić... podjechałem po nie do sklepu i przy okazji zaproponowali mi wymiane za 80zł oczywiście się zgodziłem. Pan podbił karte gwarancyjna (:polew:) Jazda do diagnosty z moim negatem on zdziwiony że juz jestem i ze zrobione, wszsedl tylko pod auto zobaczył ze nowe wahacze siedza i nawet juz nic nie szarpał, poszedł na zaplecze, obrał, a nastepnie wystrugal z ziemniaka pieczatke i takim o to sposobem, mam cale zawieszenie w pelni sprawne i spokoj do przyszlego roku z diagnostami. Amen :thumbup:

Happy end :jerk::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: elita

radimm powiedziałbym: well done:wink:

a ja po spałem, po pakowałem i do kołchozu trza jechać:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz dzis widzialem A4 B6 Avant z silnikiem 4.2 :shock3: nie robilem zdjecia zaluje heheh, kolor grafitowy z tylu mial lampy przezroczysty klosz przyciemniony lekko i chyba byl na KR stał pod J&J Center w Skotnikach.

Normalnie szaŁ pauLLLL WOW.

uwierz mi nie chcial bys latac s4 b6 podobno w tym silniku koniki uciekaja czesto i sie psuje czesto nie pali na wszystkie gary a do tego spalanie ma w miescie w okolicach 20l wiec jak chce sie miec s4 to lepiej albo 1.9tdi kupic albo 1.8t i zalozyc mu pakiet s4 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to S4 B6/B7 lub RS4/RS5 z silnikami 4.2l V8 nie trzymają mocy ale to nie znaczy że nie jadą bo mogę się założyć że każdy z was miałby banana na twarzy jak by się przejechał taką sztuką i cisnął ile wlezie zwłaszcza słysząc gang V8:whistling:

Nagrany przeze mnie filmik z 10.2007 ze spota więc daaaawno temu, dzisiaj robi wrażenie a pomyślcie jakie wtedy robił zwłaszcza że B7 wtedy to rzadkość była na spocie a tu RS4:wink:

Przy okazji tak wyglądały spoty na dachu galerii..

Nie wiem czy dzisiaj nowy RS4 robiłby tak wielkie wrażenie jak wtedy ale byłoby na co popatrzeć i posłuchać :kox:

file.php?id=13737&mode=viewfile.php?id=13751&mode=view

9c6e4103.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. miesiąca temu niedaleko pętli na Azorach widziałem B7 RS4 możliwe że to była ta, oj robi wrażenie robi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post Czakiego..

"szkoda że czikicie wątek zamknęli :("

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co by mu to Pablo dało ? na krakowskich tez mu telefonu nikt nie namierzy :doh:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

zejdz na ziemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o to że nie potrzebnie temat zakładał bo najpierw mógł u nas się dowiedzieć co i jak, zresztą już było kilka takich tematów wcześniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to S4 B6/B7 lub RS4/RS5 z silnikami 4.2l V8 nie trzymają mocy ale to nie znaczy że nie jadą bo mogę się założyć że każdy z was miałby banana na twarzy jak by się przejechał taką sztuką i cisnął ile wlezie zwłaszcza słysząc gang V8:whistling:

pablo a wlasciciwie czemu nie trzymaja mocy i jakie maja slabe strony jeszcze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o to że nie potrzebnie temat zakładał bo najpierw mógł u nas się dowiedzieć co i jak, zresztą już było kilka takich tematów wcześniej :wink:

Pablo ale ja wiem ze Ty bys mu to załatwił , kolega kolegi ....... i juz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V8 fajny ale każdemu się podoba to na co go nie stać hehe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo a wlasciciwie czemu nie trzymaja mocy i jakie maja slabe strony jeszcze??

Jest kilka tematów na forum odnośnie tego m.in osadzanie się nagrań na zaworach:wink:

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

Pablo ale ja wiem ze Ty bys mu to załatwił , kolega kolegi ....... i juz :wink:

Taaa a świstak siedzi i :grin::wink:

Poleciało z białasa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo a wlasciciwie czemu nie trzymaja mocy i jakie maja slabe strony jeszcze??

Jest kilka tematów na forum odnośnie tego m.in osadzanie się nagrań na zaworach:wink:

pamietasz moze nazwy tych tematow bo sobie wlepie do :szukaj:

-

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

Ależ piękna pogodaaa:afro:

pogoda plazowa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...