Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eee... kto rano chodzi na basen? :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
eee... kto rano chodzi na basen? :decayed:

hmmm no nie wiem jak u CIebie ale na aghu nawet i z rana ludzie są:decayed:

btw jedziesz na spota?

Pablo spot na galerii czy plaza? :wink:

Opublikowano
eee... kto rano chodzi na basen? :decayed:

hmmm no nie wiem jak u CIebie ale na aghu nawet i z rana ludzie są:decayed:

btw jedziesz na spota?

Pablo spot na galerii czy plaza? :wink:

noo przychodzą jakieś 2 stare babcie... ja się pytam gdzie sa te wszystkie piekne opalone dupeczki z tych teledyskow basenowych!!??

Postaram sie byc, chyba ze moja Ladniejsza Polowka bedzie miala wobec mnie jakies ciekawe plany :naughty:

Opublikowano

jadę dziś na spota do pasków pod krokusa na 18 więc i może Was zachaczę o 19:30 :grin:

Opublikowano
eee... kto rano chodzi na basen? :decayed:

hmmm no nie wiem jak u CIebie ale na aghu nawet i z rana ludzie są:decayed:

btw jedziesz na spota?

Pablo spot na galerii czy plaza? :wink:

noo przychodzą jakieś 2 stare babcie... ja się pytam gdzie sa te wszystkie piekne opalone dupeczki z tych teledyskow basenowych!!??

Postaram sie byc, chyba ze moja Ladniejsza Polowka bedzie miala wobec mnie jakies ciekawe plany :naughty:

weź tą Połówkę ze sobą :wink:

Opublikowano

oo nie nie, ja widziałem jaki Ty jesteś Ogier :decayed:

Opublikowano

spot pewnie na galeri a pozniej na plaze tak jak gadalismy

Opublikowano
oo nie nie, ja widziałem jaki Ty jesteś Ogier :decayed:

ta od razu ogier :grin::grin::banan1:

spot pewnie na galeri a pozniej na plaze tak jak gadalismy

w porządku :wink: może dzisiaj z boseronem logi u mnie zrobimy.. masz czas jakby co dołączyć się ?

to są jakieś jaja... :facepalm:

UEFA nie pozwoli sprzedać Polonii! - Ekstraklasa - WP.PL

Opublikowano

to do której będziecie na GK??

Opublikowano
to do której będziecie na GK??

zależy jak się ludzie zjadą... dam Ci znać na tel:wink:

Opublikowano

postaram sie tez dzis byc

Opublikowano
oo nie nie, ja widziałem jaki Ty jesteś Ogier :decayed:

Widziałeś? :shock3::polew:

Czyli na tą chwilę gramy w EK :banan::banan::banan::banan:

Udało się... Po co wydawać kasę na transfery, premie dla zawodników itp jak można spokojnie spaść i grać dalej w EkstraKlasie :naughty::naughty::naughty:

Filipiak to ma łeP :grin:

Opublikowano
eee... kto rano chodzi na basen? :decayed:

ratownikiem jesteś ? szukam nauczycielki nauczyciela pływania dla dziecka ? możesz kogoś polecić?

Opublikowano
eee... kto rano chodzi na basen? :decayed:

ratownikiem jesteś ? szukam nauczycielki nauczyciela pływania dla dziecka ? możesz kogoś polecić?

Polecam się :decayed: a tak poważnie to zależy jaki rejon Krakowa Cię interesuje, my działamy na ul. Opolskiej 14, nieduży basen w Hotelu Best Western Premier

Opublikowano
  • Autor

Panowie Mnie jednak na spocie nie bedzie bo gramy dziś sparing o 20-stej na Bulwarowej, może przyjedziecie ? :naughty:

Opublikowano

gdzie Ty Cuber pykasz w pilke:>?

Opublikowano
eee... kto rano chodzi na basen? :decayed:

Laleczką co prawda z teledysku nie jestem, ale się wybieram od jakiegoś już czasu :decayed:

Opublikowano

Spot w GK o standardowej porze.

Ja postaram się być ok 20:00

nex przyjedź to Cię nowa brygada pozna bo tylko Cię kojarzą po tym niebieskim pasku w podpisie :decayed:

Będzie nas więcej to pomyślimy nad przejażdżką przez miasto nad zalew (piłka)

Opublikowano
Spot w GK o standardowej porze.

Ja postaram się być ok 20:00

nex przyjedź to Cię nowa brygada pozna bo tylko Cię kojarzą po tym niebieskim pasku w podpisie :decayed:

a masz kolego zegarek ?? :grin: 19;30 widzimy CIe na miejscu nasz PRZODOWNIKU :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.