Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem w galerii, B7ki, A6 C5 i jeszcze inne furmanki z rodziny VAG.

B5/B6 nie kwalifikuje się do tego grona :grin: Już lepiej kupić dużego Fiata i wymodzić :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

kurde czemu nie mowiliscie o tym zlocie :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde czemu nie mowiliscie o tym zlocie :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

wszechwiedzący Pablo 1 raz zawiódł i nie wiedział :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde czemu nie mowiliscie o tym zlocie :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

wszechwiedzący Pablo 1 raz zawiódł i nie wiedział :wink:

masakra normalnie taki fajny zlocik :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Szkoda że Robert nie zapodał tym linkiem u nas w temacie bo nie każdy tam zagląda:kwasny:

Mówią że wszędzie mnie pełno a tam akurat nie zaglądałem dawno http://forum.android.com.pl/images/smilies/facepalm.gif :grin:

http://a4-klub.pl/imprezy-motoryzacyjne-108/dub-it-kielce-237827/#post2905852

no widzisz za rok wkleję tu :wink:

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

[h=6]WRT-karting

[/h][h=6]W najbliższy wtorek Gp Wrt w Krakowie, kto nie wie o czym mowa szybko informuje: comiesięczne zawody amatorskie i otwarte dla wszystkich chętnych. Kto nie spróbował polecam! Dziś fajna okazja do treningu i nie tylko: promocja Happy Wednesday czyli jeździmy każde 8 minut za 15 zł!! ( Wrt Kraków ) Rezerwacja 511-407-247 - "za sterami" Łukasz Witas także i o kartingu i o rajdach jest opcja podyskutowac!! Do zobaczenia ![/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem w galerii, B7ki, A6 C5 i jeszcze inne furmanki z rodziny VAG.

B5/B6 nie kwalifikuje się do tego grona :grin: Już lepiej kupić dużego Fiata i wymodzić :grin::decayed:

czemu sie nie kwalifikuje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nikt nie wiedział od nas o tych targach w Kielcach to byśmy się wzięli z Pablem z Olkusza jak ostatnio do Starego Sącza bo furmanki tym razem na o wiele wyższym poziomie, kilka sztuk z forum od nas.

A mnie się wydawało że ktoś wrzucał tu info o tych targach :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu sie nie kwalifikuje ??

Przecież żartowałem :wink4:

Nie widzisz że dużo gorsze furmanki wystawiali :wink:

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

A mnie się wydawało że ktoś wrzucał tu info o tych targach :kwasny:

Wątpię ale każdy może coś przeoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na wypowiedź Wąskiego, Cubra czy Lennoxa bo ZTCP to oni robili we V-techu. Dzięki Nex za info o Biskupicach i kontakt do TTC :thumbup1:

Reasumując róbcie programy gdzie chcecie i u kogo chcecie ! Tylko błagam nie piszcie pierdół i kłamstw na jakiekolwiek tematy jeśli czegoś nie wiecie w 100 %

Spokojnie, zbieramy tylko opinie :decayed:

Byłem dzisiaj w Biskupicach i na Biskupińskiej, oto wrażenia :wink:

Biskupice: wymieniałem opony, zrobione chyba dobrze, przy okazji powiedzieli że 2 felgi trochę krzywe ale do jazdy się nadają i założyli na tył, cena chyba atrakcyjna 70 PLN - 4 szt 17" z wyważeniem i założeniem na auto ale fajerwerków nie było więc zastanawiam się skąd taka popularność tego zakładu. Mały minus za słabą dostępność opon w nietypowych rozmiarach ale to akurat w większości tak jest więc moja opinia jak najbardziej pozytywna.

Biskupińska: pojechałem pogadać i przetestować auto, Daniel rzeczywiście ma taki styl rozmowy że co nieco ponarzeka na konkurencję co daję do myślenia ale nie koniecznie ma świadczyć o tym że jego usługi są kiepskie. Auto przetestował (skasował 50 PLN) i stwierdził że nadaje się do podkręcenia, trochę korekcja pompek 2 i 4 na średnim poziomie ale w normie (to akurat już wiedziałem wcześniej i dlatego nie lubię pompowtryskiwaczy :grin:) i zawór regulacji zmiennej geometrii ma jakieś wahania ale żeby się tym nie przejmować, podobnie jak brudną od oleju turbiną (nie oglądał ale rozmawialiśmy). Dowiedziałem się jeszcze że przy autach z ESP nie specjalnie jest za likwidacją odcinania paliwa przy hamowaniu gdyż może prowadzi to prowadzić do nietypowych zachowań tego systemu więc jestem trochę nie pocieszony, ale ma temat jeszcze zbadać.

Reasumując muszę odwiedzić konkurencje i też wypytać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie :decayed:, czy teraz kiedy jestem po programie, dorezanie FMIC-a coś da do mocy?? Tzn czy różnica będzie tylko taka, że nie odczuję spadku mocy w upalne dni, a w chłodne będzie to samo co SMIC, czy po prostu nawet w chłodne dni będzie jednak więcej mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na wypowiedź Wąskiego, Cubra czy Lennoxa bo ZTCP to oni robili we V-techu. Dzięki Nex za info o Biskupicach i kontakt do TTC :thumbup1:

Reasumując róbcie programy gdzie chcecie i u kogo chcecie ! Tylko błagam nie piszcie pierdół i kłamstw na jakiekolwiek tematy jeśli czegoś nie wiecie w 100 %

Spokojnie, zbieramy tylko opinie :decayed:

Byłem dzisiaj w Biskupicach i na Biskupińskiej, oto wrażenia :wink:

Biskupice: wymieniałem opony, zrobione chyba dobrze, przy okazji powiedzieli że 2 felgi trochę krzywe ale do jazdy się nadają i założyli na tył, cena chyba atrakcyjna 70 PLN - 4 szt 17" z wyważeniem i założeniem na auto ale fajerwerków nie było więc zastanawiam się skąd taka popularność tego zakładu. Mały minus za słabą dostępność opon w nietypowych rozmiarach ale to akurat w większości tak jest więc moja opinia jak najbardziej pozytywna.

Biskupińska: pojechałem pogadać i przetestować auto, Daniel rzeczywiście ma taki styl rozmowy że co nieco ponarzeka na konkurencję co daję do myślenia ale nie koniecznie ma świadczyć o tym że jego usługi są kiepskie. Auto przetestował (skasował 50 PLN) i stwierdził że nadaje się do podkręcenia, trochę korekcja pompek 2 i 4 na średnim poziomie ale w normie (to akurat już wiedziałem wcześniej i dlatego nie lubię pompowtryskiwaczy :grin:) i zawór regulacji zmiennej geometrii ma jakieś wahania ale żeby się tym nie przejmować, podobnie jak brudną od oleju turbiną (nie oglądał ale rozmawialiśmy). Dowiedziałem się jeszcze że przy autach z ESP nie specjalnie jest za likwidacją odcinania paliwa przy hamowaniu gdyż może prowadzi to prowadzić do nietypowych zachowań tego systemu więc jestem trochę nie pocieszony, ale ma temat jeszcze zbadać.

Reasumując muszę odwiedzić konkurencje i też wypytać :decayed:

jestem ciekaw jaki Ci wyjdzie ten program, autka mamy takie same wiec jest co porownac:).

tyle minusem jest to ze ja nie wiem kto co gdzie i jak robil program w moim bo jak bylo widac zostalem zaskoczony ze juz mam chip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie :decayed:, czy teraz kiedy jestem po programie, dorezanie FMIC-a coś da do mocy?? Tzn czy różnica będzie tylko taka, że nie odczuję spadku mocy w upalne dni, a w chłodne będzie to samo co SMIC, czy po prostu nawet w chłodne dni będzie jednak więcej mocy

mocy jako takiej nie dodaje, ale moc się stabilizuje, bo teraz po każdym pałowaniu zdychają Ci konie, w efekcie czego po dłużej ostrej jezdzie zamiast np. 177 bedziesz miał 16X km podobnie z niutonem. Po wyrezaniu fmica, konieczna jest korekta, żeby nie było lagów, bo zwiększa się pojemność układu dolotowego. Na swoim przykładzie powiem, że warto zainwestować we fmiczora :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile Cię radimm wyszedł fmic z orurowaniem i montażem u Daniela? Zapewne Dominik robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik robił i trzeba przyznać że zrobił naprawdę zajebi**cie, ma talent do tego :kox: korekta+orurowanie z montażem+wywalenie egr'a+ montaż ssaka od AWX = 1200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radimm chcesz powiedzieć ze jak całe życie będę pałował sowje B7 to za jakiś czas maluch mnie objedzie bo tak spadnie :shock3::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron chodziło mu o kilka butowań jedno po drugim a nie po postoju i schłodzeniu silnika-dolotu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radimm chcesz powiedzieć ze jak całe życie będę pałował sowje B7 to za jakiś czas maluch mnie objedzie bo tak spadnie :shock3::wink:

no nie popadajmy w skrajności :wink: Jak hamowałem jeszcze kiedys bez fmic'a po programie samym - to pierwszy pomiar 142, drugi 139, trzeci 137, także z wacucha tego nie wyssałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fmic fajna sprawa ale jest troche rezania :kwasny: Nex dużo wyciskasz na nogi na stojącą :naughty:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

kto jutro będzie na spocie ? ja moge być po pracy.

Fantowski brać lapka do roboty działamy cos na spocie ? no chyba ze kto inny bedzie miał Vag-a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ja robię nie dużym ciężarem, przysiad ze sztangą trzymaną z tyłu do 130kg ostatnia seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...