Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pany jako ze zakupiłem kierownice MF i będe ją obszywał u ragamana skórą pół na pół perforowana i gładka czarna zastanawiam sie nad wyborem nici : kolro czerwono biało czarny ala s-line czy potrójną białą bo to też za***iście wygląda ? albo tylko czerwona ? podoba mi sie tak jak zrobił alvaro

IMG_7677.jpg

---------- Post dopisany at 01:34 ---------- Poprzedni post napisany at 01:33 ----------

IMG_7681.jpg

---------- Post dopisany at 01:35 ---------- Poprzedni post napisany at 01:34 ----------

czy tak jak s-line

IMAG0426.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron dzięki, ale czy nie mogłeś dać go w pierwotnym rozmiarze :decayed:, po prostu plik wrzucić na ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting i podać mi link :), albo na gg przesłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odechcialo im sie:P ale mogli by go usrac znow i by mial juz nad stan ptk i po prawku

Za to że szybko ruszył guzik mogą mu zrobić, chyba że video zarejestrowało więcej niż 60 jak już minął znak ograniczenia. Swoją drogą komentarze narratora :facepalm::facepalm::facepalm: Ma chłop dobre auto, możliwe że umie tym jeździć to korzysta, fakt że może trochę przesadził ale to też nie upoważnia do wrzucania wszystkich do jednego worka.

BTW

Orientuje się ktoś w jakich godzinach otwarte jest w Biskupicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co słyszałem to Wąski robił program w V-tech, po czym wyjechał i na drodze rozpadła się turbina??

I tego się właśnie obawiam dlatego fajnie żeby przed programem zbadać auto u kogoś kto się na tym zna. Wąski, v-tech coś sprawdzał przed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem o tym pisać, ale już nie chciałem zaiskrzać tutaj dyskusji. Wydaje mi się że szanowany tuner najpierw jedzie porobić loga na drogę autem i dopiero widząc co jest pod maską decyduje czy robić program czy też nie. Nie wiem jaka sytuacja była u Wąskiego, czy miał sprawdzane auto czy też nie i nie będę oczerniał V-tech bo mi na tym nie zależy i nic z tego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na wypowiedź Wąskiego, Cubra czy Lennoxa bo ZTCP to oni robili we V-techu. Dzięki Nex za info o Biskupicach i kontakt do TTC :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymi kategoriami patrząc to też padła mi turbina niedługo po programie w vtechu....

po kazdym programie turbo dostaje mocniej w dupe niz normalnie....

Boseron nie ma programu i tez juz zmienial turbo.

tak samo i ja regenerowałem turbo 10tys km temu przy 277tys (04.2012) a mam serie AWX bez programu

na dzień dzisiejszy pasuje mi sprawdzić czy w ogóle nadaję się do programu... co człowiek to opinia...

Boseron PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co słyszałem to Wąski robił program w V-tech, po czym wyjechał i na drodze rozpadła się turbina??

I tego się właśnie obawiam dlatego fajnie żeby przed programem zbadać auto u kogoś kto się na tym zna. Wąski, v-tech coś sprawdzał przed?

Wąski nie ma nie ma nic do V-techu .... tylko tyle jak się zachowali :thumbdown: dziwne że taka WIELKA firma nie jest ubezpieczona od wypadków przy pracy.Ale ....

Miałem 160tyś prosto po kupieniu i pojechałem tylko się shamować a wyjechałem na swojej lawecie :kwasny: pan po kilku chwilach w stoickim spokoju oddał mi kluczyki i powiedział że turbo padło.... i ze to pierwszy raz itp... były nerwy k...y telefon do przyjaciela do właściciela itp.

tyle w temacie.Moja noga tam już nie powstanie.Podejście do klienta :thumbdown: prawie jak na Wodnej :naughty: dodam że każde auto miałem u nich kopnięte

---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

tymi kategoriami patrząc to też padła mi turbina niedługo po programie w vtechu....

po kazdym programie turbo dostaje mocniej w dupe niz normalnie....

Boseron nie ma programu i tez już zmienial turbo.

tak samo i ja regenerowałem turbo 10tys km temu przy 277tys (04.2012) a mam serie AWX bez programu

na dzień dzisiejszy pasuje mi sprawdzić czy w ogóle nadaję się do programu... co człowiek to opinia...

Boseron PW :wink:

a ja już trzy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na wypowiedź Wąskiego, Cubra czy Lennoxa bo ZTCP to oni robili we V-techu. Dzięki Nex za info o Biskupicach i kontakt do TTC :thumbup1:

To tak, kiedyś był dynoday w Vtechu A4-klubu , Ja jeszcze Swoją B5-tką bylem hmmm zrobionych przez dwa dni zostało z 15-18 aut ( na dwie hamownie ) do dziś nie słyszałem aby komus coś było nie halo , wręcz przeciwnie! Moje wszystkie Audice miały i mają program pisany przez Tomka Pirowskiego oprócz jednej małej wtopy która została poprawiona wszysto jest w nalezytym porządku .

Co ciekawe mój smieszny program w B7 250 km i ok 530 NM ( lajtowy później został dopracowany na 278 km i 565 NM) objechał na zlocie to samo auto ( B7 3.0 TDI z programem na 280 km , te same koła, wyposazenie itd itp ) pisany przez słynnego tunera z PL :wink: ahhh jakie było zdziwko na mecie wszystkich :grin: były nawet filmiki na forum ale taki jeden z krakowa wykasowal odchodząc od Nas z klubu.

Reasumując róbcie programy gdzie chcecie i u kogo chcecie ! Tylko błagam nie piszcie pierdół i kłamstw na jakiekolwiek tematy jeśli czegoś nie wiecie w 100 %

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

z tego co słyszałem to Wąski robił program w V-tech, po czym wyjechał i na drodze rozpadła się turbina??

Jak nie wiesz czegoś w 100 % to nie pisz !!!!!! :facepalm: I bynajmniej nie chodzi mi o Twoją forme pytającą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie mi że niewiarygodnie dużo koni i mało nM, więc poprzeglądałem na forum wykresy B6 AVF w dziale tuning i zdarza się że mają po 174 kucy po programie gdzie na serii było >140, może po prostu miałem ponad 140 przed ? Druga sprawa co do tego że niby mało nM.

Porównajcie sobie te 2 wykresy AVF. Mój i satiegokrk, 176.7KM@353nM vs 164.1KM@378nM. Wolelibyście ten 2 wykres? Wykresy były nakładane na siebie na hamowni i moje niutki w całym zakresie obrotów bija na głowę. Co z tego że przy 2tyś obr masz strzał na 380nm jak później leci wszystko ostrzej w dół?? moje 353nM na zakresie od 3 do 4-4.5tyś obr są na dużo wyższym poziomie niż 380 satiego, więc którym autem będzie się lepiej wyprzedzało??

poro.jpg

Cuber, ja nic nie mam do V-Tech, po prostu wolałem zrobić program w TTC. Nie wiem czy wiesz ale Daniel Poznański i Tomer Pirowski to koledzy ze studiów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex nie chciałem tego pisać odnośnie ich znajomości aby nie było zbędnych dyskusji, ale mogę napisac tyle ze Daniel często bywał w Vtechu i "podpatrywał" co robi Tomek :whistling: nawet tam pracował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chcę nabyć felgi aluminiowe 16" najlepiej z oponami letnimi, ale opony to nie priorytet.

Może ktoś ma na zbyciu ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie twierdzę że nie, nie twierdzę też że Tomek Pirowski nie wie co robi, tylko czy to on zawsze robi programy?? być może nie i może dlatego później ludzie narzekają jak pracownik z małymi umiejętnościami coś skopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi: Wszystkim, dawno nie widzanym.

Panowie ma ktoś na zbyciu stalówki 16'?? :whistling:

Ja mam, ori Audi w ładnym stanie. Jak cos to pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...