Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

typowo polski spokoj i opanowanie :grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A tu chyba ktoś ze spota wracał, bo 3 A4 pod rząd leciały :naughty:

Opublikowano

ale tu spokój i cisza :decayed:

Opublikowano

wszyscy usneli wczesniej ze zmeczenia oczywiscie :banan:

Opublikowano
wszyscy usneli wczesniej ze zmeczenia oczywiscie :banan:

Tornado wszystkich porwało :decayed:

Opublikowano

dopiero ide spać dobranoc

Opublikowano
:hi: po urlopie
Opublikowano
:hi: po urlopie

:hi: Witam szanownego Pana :wink:

tak właśnie myślałem, że urlopujesz się bo nie można było dodzwonić się do Ciebie

ale dobrze, że już jesteś :decayed:

Opublikowano

I zaczynamy kolejny tydzień :hi:

Opublikowano

Powitać :bry:

I zaczynamy kolejny tydzień :hi:

mi się nie zbyt pozytywnie zaczął :facepalm:

cholerka zepsuła mi się klamka od schowka :kwasny: tzn rusza się ale nie otwiera go.:confused4: Miał ktoś podobną sytuację? Można ją jakoś naprawić czy trzeba nową kupić?

Opublikowano
:siema: wszystkim.
Opublikowano

Jol Pancie

Opublikowano

Pablo da się wyłączyć te pieprzone podpisy, ją już nie mam :)

Opublikowano
  • Autor

A kto powiedział że nie będziemy hamować??będzie trzeba jechać do Niepołomic - rzut beretem, pisałem już o tym kilka stron wcześniej. Takie dostałem od Daniela info.

.

hmmm czyli najpierw hamowanie ( Niepołomice ), później wgranie programu , później znowu jazda na hamowanie i sprawdzenie co i jak itd ? Dziwne , patrząc na to ze piszac program a nie wgrywajac gotowca auto jest hamowane przynajmniej kilka razy podczas wgrywania programu nie wspominajac o wczesniejszym hamowaniu i sprawdzeniu w jakim jest stanie, to dziwny sposób ma TTC na wgranie programu do twojego auta....na ale cóz Cena czyni Cuda :wink:

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

Dzięki Panowie za grilla :decayed:

Opublikowano

A kto powiedział że nie będziemy hamować??będzie trzeba jechać do Niepołomic - rzut beretem, pisałem już o tym kilka stron wcześniej. Takie dostałem od Daniela info.

.

hmmm czyli najpierw hamowanie ( Niepołomice ), później wgranie programu , później znowu jazda na hamowanie i sprawdzenie co i jak itd ? Dziwne , patrząc na to ze piszac program a nie wgrywajac gotowca auto jest hamowane przynajmniej kilka razy podczas wgrywania programu nie wspominajac o wczesniejszym hamowaniu i sprawdzeniu w jakim jest stanie, to dziwny sposób ma TTC na wgranie programu do twojego auta....na ale cóz Cena czyni Cuda :wink:

:decayed:

hamowanie przed zrobieniem programu jest bardziej marketingiem niż sprawdzeniem faktycznego stanu, bo np. turbo pompuje więcej niż powinno i na wykresie masz moc w porządku, może nawet bonusową, a tak naprawde nie jest dobrze... miarą sprawdzenia stanu samochodu jest komplet logów, które zawsze powinny być wykonywane przed jakimkolwiek grzebaniem w mapach auta. Hamownia nie jest potrzebna tunerowi do napisania dobrego softu! Zobacz moje wykresy, zarówno z programu jak po korekcie, Daniel go nigdzie nie hamował, a pogram jak i korekta jest "książkowa" :decayed:. Po logach ktoś kto jest ogarniety w temacie bedzie widzial w jakim stanie jest motorownia i na co i ile można sobie przy modyfikowaniu map.

Opublikowano
  • Autor
:facepalm::facepalm::facepalm: tyle w temacie hamowania i programu z mojej strony
Opublikowano
:facepalm::facepalm::facepalm: tyle w temacie hamowania i programu z mojej strony

aha

Opublikowano

widzę że nikt nie miał takiego szczęścia co mnie spotkało z pęknięciem klamki schowka:facepalm:, zamówiłem na allegro KLAMKA SCHOWKA AUDI A4 B6 B7 01-08 NOWA ORYGINALNA (2466897265) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
widzę że nikt nie miał takiego szczęścia co mnie spotkało z pęknięciem klamki schowka:facepalm:, zamówiłem na allegro KLAMKA SCHOWKA AUDI A4 B6 B7 01-08 NOWA ORYGINALNA (2466897265) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to żeś chłopie przepłacił...

Opublikowano
  • Autor

heheheh szczęscie z schowkiem w B6 to było przy zawiasie bo pękały ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.