Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
widzę że nikt nie miał takiego szczęścia co mnie spotkało z pęknięciem klamki schowka:facepalm:, zamówiłem na allegro KLAMKA SCHOWKA AUDI A4 B6 B7 01-08 NOWA ORYGINALNA (2466897265) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to żeś chłopie przepłacił...

Jak miałeś lepszy pomysł to trzeba było się nim podzielić:wink: na allegro używek nie ma a po szrotach jeździć i liczyć na szczęście że będzie akurat w kolorze szarym z otworem na zamek to strata czasu...

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

heheheh szczęscie z schowkiem w B6 to było przy zawiasie bo pękały ;)

jeszcze jakby pękł przy zawiasie to pół biedy a ja teraz go otworzyć nie mogę, dobrze że portfela sobie nie wrzuciłem zaraz przed tym:grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pablo da się wyłączyć te pieprzone podpisy, ją już nie mam :)

Ja piszę z przeglądarki w SGS3 i wtedy nie masz podpisu że wysłane za pomocą...

Opublikowano
heheheh szczęscie z schowkiem w B6 to było przy zawiasie bo pękały ;)

Pękały :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

widzę że nikt nie miał takiego szczęścia co mnie spotkało z pęknięciem klamki schowka:facepalm:, zamówiłem na allegro KLAMKA SCHOWKA AUDI A4 B6 B7 01-08 NOWA ORYGINALNA (2466897265) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to żeś chłopie przepłacił...

e tam

Opublikowano

hamowanie przed zrobieniem programu jest bardziej marketingiem niż sprawdzeniem faktycznego stanu..... miarą sprawdzenia stanu samochodu jest komplet logów...

zastanawiam się więc po hu.... inwestować setki tysięcy złotych w hale i hamownie jak można to robić w kuchni :wink: jeśli wystarczy do tego VAG i logi :eusathink:

pomijając sens tej wypowiedzi uważam że jak płace to chciałbym widzieć wykres i wiedzeć ile było kucy i niutków przed a ile po tak abym wiedział i widział za co zapłaciłem no chyba że tak jak pisze Cuber cena jest taka że wystarczy wrażenie z jazdy a liczby nie są już ważne.

Opublikowano

A ją pisze z taptalka i też nie mam jak widać

Opublikowano

Można normalnie usunąć podpis w opcjach Tapatalk'u. Dostosuj i "brak".

Opublikowano
Można normalnie usunąć podpis w opcjach Tapatalk'u. Dostosuj i "brak".

ale po co ???

to już nie ten blichtr :naughty:

Opublikowano

hamowanie przed zrobieniem programu jest bardziej marketingiem niż sprawdzeniem faktycznego stanu..... miarą sprawdzenia stanu samochodu jest komplet logów...

zastanawiam się więc po hu.... inwestować setki tysięcy złotych w hale i hamownie jak można to robić w kuchni :wink: jeśli wystarczy do tego VAG i logi :eusathink:

pomijając sens tej wypowiedzi uważam że jak płace to chciałbym widzieć wykres i wiedzeć ile było kucy i niutków przed a ile po tak abym wiedział i widział za co zapłaciłem no chyba że tak jak pisze Cuber cena jest taka że wystarczy wrażenie z jazdy a liczby nie są już ważne.

no i oczywiście zgoda :thumbup1: chcesz takiej wiedzy jedziesz do kogoś kto Ci przed, po hamuje auto, wszystko czarno na białym. Płacisz - wymagasz :wink: Ja przecież sam po strojeniu pojechałem sprawdzić jak to teraz wygląda (mimo że wykresem się nie jezdzi, każdy chce wiedzieć ile KM NM posiada pod nogą):decayed: Jestem jednak nadal zdania, że do napisania dobrego programu nie trzeba hamowni. Tak jak juz wczesniej pisałem, znam kilka aut z pod ręki Daniela łącznie z wykresami które były dopiero po strojeniu auta i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. I wcale nie chodzi mi tu o bronienie czy bezsensowne gloryfikowanie kogoś, bo akurat ten ktoś robił u mnie soft :decayed: Na rynku duża jest w tej dziedzinie konkurencja i każdy wybiera to co mu najbardziej odpowiada :wink:

Opublikowano
Można normalnie usunąć podpis w opcjach Tapatalk'u. Dostosuj i "brak".

:thumbup1:

Opublikowano
Można normalnie usunąć podpis w opcjach Tapatalk'u. Dostosuj i "brak".

ale po co ???

to już nie ten blichtr :naughty:

Fakt:whistling:

Opublikowano

:facepalm::facepalm:

Opublikowano

:facepalm::facepalm:

no nie wierze... :shock3: musiało pójść o jakiś zakład..

Opublikowano

nie no cos ty tak jest we wloszech oni robia rozne jeszcze gorsze rzeczy z wozami

Opublikowano

Stare:wink:

Ale gość się nie pier.. i za jednym razem objechał całe auto :grin:

Opublikowano
Stare:wink:

Ale gość się nie pier.. i za jednym razem objechał całe auto :grin:

za 5zł mycie tapicerki :polew:

BTW :bry:

Opublikowano

Bylem dzis z chlopakami Nex i Boseronem na tym spotingu chipowym i wiec wsiadl Daniel jedzie i mowi ze mam juz zmodzone tylko turbinka do czyszczenia i bedzie git.

Wiec jestem mega zaskoczony oczywiscie pozytywnie, od 2 lat jezdze nie wiedzac o tym :) suprise :banan:

i tu tez szacunek dla niego za przyznanie bo kto wie jak by sie inni tym zajeli czy by mi kitu nie wcisneli ze zrobia cos co juz jest uf,

Dzieki :)

Opublikowano

i po to są właśnie rolki żeby się nie dać jeb... w rogi :wink:

Opublikowano

no wlasnie najlepsze jest to ze najpierw bylismy u Daniela i on wsiadl do auta podlaczyl sie jedzie i mowi ze juz jest program a dopiero potem pojechalismy na rolki zeby zobaczyc co tam kazdy ma.

Opublikowano

k**wa mega banan :banan::banan::banan::banan::banan: 177 kucy wykrzesane :banan: 600zł program+100 hamownia, wykres będzie jak boseron mi wyśle dziś albo jutro. Miazga jak auto ciągnie na pełnym zakresie :banan:, nie kopci. TTC mogę polecić już teraz z pełną gębą każdemu, boseron i sati potwierdzą że koleś wie co mówi i robi

Opublikowano

W końcu nie będziesz jeździł już jak kapelusz :grin:

A nie myślałeś nad wydajniejszym IC?:naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.