Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pablo, to chcesz się z Nami brać a organizujesz jakieś spotkanie samochodowe wcześniej... Żywiecka to nie Manhatan, ktoś przyjedzie autem to na pewno trafi.

Lepiej grilla jakiegoś byś ogarnął bo mój w odstawkę już poszedł...

Powinniśmy zrobić dawno zrzutę na dobrego grilla i mielibyśmy spokój bo teraz nie wiadomo kto weźmie jak ty nie masz.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To kup jutro, zrzutę zrobi się wieczorem i Ci oddamy. Jaki problem ?

Opublikowano
To kup jutro, zrzutę zrobi się wieczorem i Ci oddamy. Jaki problem ?

Pracuje jutro cały dzień do 17:00 - 18:00 i ciężko będzie.

Opublikowano

A nie pracujesz przypadkiem w jakiejś galerii handlowej ? Nie masz tego pod ręką może ?

Opublikowano
A nie pracujesz przypadkiem w jakiejś galerii handlowej ? Nie masz tego pod ręką może ?

Są tutaj jakieś w Kauflandzie za 20-30zł:grin::decayed:

Jutro pogadamy o tym, lece w kimę.

:hi:

Opublikowano

boseron, w poniedziałek w razie czego byłbyś chętny na program?? Zapytam czy cena przejdzie, podaj mi jeszcze jakie masz teraz auto bo nie nadążam :decayed:

Opublikowano

Ja mam grila, taki zwykły okrągły używany - zabrać mogę.

Ze względów alkoholowych autem nie pojadę, więc jak ktoś jedzie autem to chętnie się zabiorę (mieszkam na Boh. Wrz.)

Co z brykietem, mięsem, alko itd?

Opublikowano

:hi:

Mięso, alkohol to wiadomo każdy że sobą weźmie.

Wysłane z nowohuckiej za pomocą autobusu.

Opublikowano
(mieszkam na Boh. Wrz.)

Na moim osiedlu :grin:

Opublikowano
(mieszkam na Boh. Wrz.)

Na moim osiedlu :grin:

Nie - to Ty mieszkasz na moim, bo ja jestem starszy. A ja tak przypuszczałem że ktoś mieszka na BW.

Opublikowano
  • Autor

Panowie krótko i zwięźle , robimy grilla w końcu czy nie ?

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

Mam zaklepać domek ?

Kto będzie dawac listę!

Kto załatwi grilla ?

Miecho w własnym zakresie! Wódka i napoje również!

Bryket + talerzyki kubki itp się zakupi , ale decyzje panowie decyzje!!!!

Opublikowano

Z tego co widzę to na tą chwilę jest jakieś 5-6 osób chętnych, co zresztą osób z listy, możecie przynajmniej napisać kto będzie a kto nie da rady.

Ośrodek Krakowianki w Borku, godzina ok 19:00-20:00

Mapa i dokładny adres :arrow2:Ośrodek Turystyki Sportu i Rekreacji

1. Cuber

2. PABLO

3. Boseron

4. Electrofinger

5. jarko

Tak to wygląda teraz.

Opublikowano
  • Autor

Ja pierdo :facepalm: Jak zwykle jak juz się coś chce zrobic to wychodzi padaka!

Czekam na decyzje do 14-stej !!!!

Pablo kilka stron wczesniej była lista na której było około 10 osób! ?

Opublikowano
Panowie krótko i zwięźle , robimy grilla w końcu czy nie ?

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

Mam zaklepać domek ?

Kto będzie dawac listę!

Kto załatwi grilla ?

Miecho w własnym zakresie! Wódka i napoje również!

Bryket + talerzyki kubki itp się zakupi , ale decyzje panowie decyzje!!!!

Pisałem że mam grila - taki zwykły, mogę zabrać.

Decydujcie się bo nie wiem czy robić te szaszłyki...

Opublikowano
Pablo kilka stron wczesniej była lista na której było około 10 osób! ?

Tak była ale widzisz że nie ma na 100% potwierdzenia od każdej osoby.

Piszę esy do nich czy będą.

Opublikowano
  • Autor

Do 14-stej czekam na konkrety!

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

I kolejne pytanie jak z Pogodą na wieczór bo widzę ze coś ma chyba padać :kwasny:

Opublikowano

Pogoda będzie dobra, załawtiłem. Pablo, zgrywaj ekipe i jedziemy !!!

Opublikowano

Nie mówię, że padać nie będzie, ale jak na razie się nie zanosi.

Opublikowano

D4NTE jednak nie da rady bo wstaje o 6:00, Ruks ma wyjazd rano, Gucio nie da rady, Ozi raczej nie.

Opublikowano
(mieszkam na Boh. Wrz.)

Na moim osiedlu :grin:

Nie - to Ty mieszkasz na moim, bo ja jestem starszy. A ja tak przypuszczałem że ktoś mieszka na BW.

No to jak chodziłeś do 144 to jest taka szansa że się znamy :) Chyba że w wieżowcach mieszkasz...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.