Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja na sobote chętny i do picia tez :wink:

Jutro ogarniamy listę chętnych na sobotę :)

Dzięki za spota wszystkim, złota miło że przyjechałaś, wieki Cię nie widziałem :wink:

:kox:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

GYMKHANA FIVE GYM 5 KEN BLOCK | OFFICIAL MOVIE - YouTube

Miłego oglądania :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ford robi robote na maxa.

Opublikowano

Ken miażdży konstrukcję ale rekinek też był ciekawy:wink:

dzięki za spota, miło było poznać starszych klubowiczów:hi:

Opublikowano

dzięki za miłe powitanie po roku nieobecności , miło poznać nowych chłopaków:wink:

Jarko jestes pod kreską....obiecałeś!!!!!!!!!!!!:confused4:

Opublikowano
Jarko jestes pod kreską....obiecałeś!!!!!!!!!!!!:confused4:

Kurde, wiesz że na wieść o Twojej obecności bardzo chciałem przybyć... Niestety przywarło mnie do robienia paczek z gadgetami klubowymi i jakby nie telefon od Radka to bym nawet nie wiedział że już na spocie jesteście... ALE, co się odwlecze to... :naughty:

Opublikowano
Ken miażdży konstrukcję ale rekinek też był ciekawy:wink:

Fajnie się to ogląda, ale powoli mi się już ten hollywoodzki gwiazdor nudzi. Szkoda że mu tak dobrze nie idzie na OS-ach, pewnie dlatego że tam powtórek nie ma jak coś nie wyjdzie a na filmiku widać po nagumowaniu asfaltu że nie jedzie tego z pierwszej próby :whistling:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

dzięki za miłe powitanie po roku nieobecności , miło poznać nowych chłopaków:wink:

Również miło było Cię poznać :cheesy:

Opublikowano
:hi: elita.
Opublikowano

Witam :decayed: Dziękówka za wczorajszego spot'a :wink: Miło było poznać Panią :hi:

Opublikowano

Ośrodek Krakowianki w Borku, godzina ok 19:00-20:00

Mapa i dokładny adres :arrow2:Ośrodek Turystyki Sportu i Rekreacji

Ok to jedziemy z listą na jutrzejsze grillowanie oraz :drunk:

1. Cuber

2. PABLO

3. D4NTE

4. Transitpower?

5. Boseron

6. Fantowski

7. Electrofinger

8. FANTOMAS?

9. lennox?

10. michail55

Jeśli ktoś nie da rady to powiadamiać i się skreśli z listy.

Kto jeszcze?

Zaraz leci info sms do większości.

Opublikowano

Chcę zrobić program w przyszłym tyg, może poniedziałek. Mam do wybory program w:

TTC - Daniel Poznański - już kiedyś w a4 robił mi program, teraz dzwoniłem więc koło 800zł mi powiedział, za 700 myślę że zrobi mi program. Z tym że na hamownie do Niepołomic jak bym chciał.

Detech - 900zł

V-Tech 1035zł , no chyba że Cuber coś może załatwić upustu :decayed:

co byście wybrali

Opublikowano
Ośrodek Krakowianki w Borku, godzina ok 19:00-20:00

Mapa i dokładny adres :arrow2:Ośrodek Turystyki Sportu i Rekreacji

Ok to jedziemy z listą na jutrzejsze grillowanie oraz :drunk:

1. Cuber

2. PABLO

3. D4NTE

4. Transitpower?

5. Boseron

6. Fantowski

7. Electrofinger

8. FANTOMAS?

9. lennox?

10. michail55

Jeśli ktoś nie da rady to powiadamiać i się skreśli z listy.

Kto jeszcze?

Zaraz leci info sms do większości.

Nie wiem jak żona to widzi z mała ale dam znać. Od której tam będziecie ?

Opublikowano

Nie wiem jak żona to widzi z mała ale dam znać. Od której tam będziecie ?

Godzinę i ewentualnie miejsce zbiórki możemy jeszcze ustalić np. na parkingu Castoramy na zakopianskiej i wtedy pojedziemy wszyscy autami na ośrodek. To już zależy jak większość będzie chciała.

Opublikowano

Next vtech jak mówiSz się z nimi na 8 rano to mają promocje chipowanie na śniadanie ib wtedy kosztuje programu 920zł

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Nie wiem jak żona to widzi z mała ale dam znać. Od której tam będziecie ?

Godzinę i ewentualnie miejsce zbiórki możemy jeszcze ustalić np. na parkingu Castoramy na zakopianskiej i wtedy pojedziemy wszyscy autami na ośrodek. To już zależy jak większość będzie chciała.

Stary nie pij tyle hehehehe ;-) Pytałem od której a nie ile hehe ;-)

Opublikowano

na stronie mają 1035 na śniadanie

Opublikowano
Stary nie pij tyle hehehehe ;-) Pytałem od której a nie ile hehe ;-)

Napisałem Ci na gg przecież od której:decayed:

A to było jeszcze ogólne info do wszystkich by rzucili propozycje czy się już na miejscu ustawiamy czy wcześniej gdzieś zbiórka i wio na miejsce :decayed:

Opublikowano

Po 10 latach muszę przejść z T-Mobile(Ery) do Playa bo ich oferta na Iphona 4S oraz usługi jest po prostu bezkonkurencyjna..interwencja w dziale utrzymania klienta nic nie dała..różnica jest po prostu gigantyczna(1000zł).To jakis żart.. bo wszyscy w salonie TMobile stali z broszurami Playa i nikt z TMobile umowy nie przedłużył...tylko głową kręcili..

Opublikowano
Po 10 latach muszę przejść z T-Mobile(Ery) do Playa bo ich oferta na Iphona 4S oraz usługi jest po prostu bezkonkurencyjna..interwencja w dziale utrzymania klienta nic nie dała..różnica jest po prostu gigantyczna(1000zł).To jakis żart.. bo wszyscy w salonie TMobile stali z broszurami Playa i nikt z TMobile umowy nie przedłużył...tylko głową kręcili..

Jak mi sie w Erze kończyła umowa to dzwonili, namawiali. Jak nastało ti-mojbal to ni cholery - zero telefonów.

Opublikowano
  • Autor

Co do VTECHU hmmmm w Poniedziałek moge się zająć programem i zadzwonie do Vtechu ale cena powinna być w okolicach 900 zeta :wink:

Co do grila jutrzejszego to chyba zalezne od pogody , ma w ogóle ktoś samego grilla aby wziaść ? :naughty:

Opublikowano

Czy mógłbym się z kimś zabrać z Huty? Nie będzie to zbytnim obciążeniem?

Wysłane z okrętu podwodnego za pomocą torpedy kaliber 533.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.