Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co z ta pogoda ja sie pytam :facepalm:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
czyli mowisz ze oplaca sie kupic 2.0 tdi ?? samochody z 2.0 tdi so duzo tansze od 1.9 np roznica miedzy b6 1.9 i b7 2.0 jest jakies 2tyszl

AUDI A4 SEKWENCJA -PRZÓD S-LINE IGŁA (2479291614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Masz tanie B7 i po kłopocie :naughty::decayed:

Opublikowano

Obiecany film. Troszkę może skopałem start bo od 2 tyś, a może i nie. 0-140km/h 15.5sek więc chyba nie jest źle??

Opublikowano
Moja noga tam już nie powstanie.

postanie :wink: no chyba że to ja nie załapałem :grin:

Opublikowano
czyli mowisz ze oplaca sie kupic 2.0 tdi ?? samochody z 2.0 tdi so duzo tansze od 1.9 np roznica miedzy b6 1.9 i b7 2.0 jest jakies 2tyszl

AUDI A4 SEKWENCJA -PRZÓD S-LINE IGŁA (2479291614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Masz tanie B7 i po kłopocie :naughty::decayed:

widzialem wlasnie ta oferte ostanio i sie przerazilem masakra!!:doh:

Opublikowano

i pomyslec ze za tyle kasy co gosc wdupczyl zeby zepsuc ten samochod, mogl zrobic tyle fajnych rzeczy :facepalm:

Opublikowano

proste a tam wszystko stock a przod wies haha

Opublikowano

Macie coś do grubego modzenia :grin:

602625_445675162121536_465731023_n.jpg

A to suka Nosb'a przed 3 dni, B6 3.0 220KM upgrade :arrow2: RS4 B7 z silnikiem 2.7 Bit. Prawdopodobnie największy rezacz na forum:decayed:

Opublikowano
Macie coś do grubego modzenia :grin:

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/602625_445675162121536_465731023_n.jpg

A to suka Nosb'a przed 3 dni, B6 3.0 220KM upgrade :arrow2: RS4 B7 z silnikiem 2.7 Bit. Prawdopodobnie największy rezacz na forum:decayed:

ładna :kox:

Opublikowano

Szkoda że nikt nie wiedział od nas o tych targach w Kielcach to byśmy się wzięli z Pablem z Olkusza jak ostatnio do Starego Sącza bo furmanki tym razem na o wiele wyższym poziomie, kilka sztuk z forum od nas.

391479_3594738867346_1851025686_n.jpg582219_3594774908247_1205793231_n.jpg553677_3594781668416_419021486_n.jpg560941_3594748667591_1238111304_n.jpg:kox:

3049_3594793788719_1907426892_n.jpg

Galeria :arrow2:Facebook

Opublikowano
Opublikowano

Fantowski nudzi Ci się w pracy :decayed: pracować nie opier***** się :decayed:

Opublikowano
Fantowski nudzi Ci się w pracy :decayed: pracować nie opier***** się :decayed:

trafiłeś w 10 :grin: dzisiaj zero wkładu w pracę ... odliczam od 8 do 17... :decayed:

Opublikowano

Tyle ma pracy co ja u siebie:grin:

No serio nie widziałem o tym kurewa a chciałem w końcu na żywo zobaczyć tą białą sukę :facepalm::decayed:

Opublikowano
Tyle ma pracy co ja u siebie:grin:

No serio nie widziałem o tym kurewa a chciałem w końcu na żywo zobaczyć tą białą sukę :facepalm::decayed:

Ty wszech wiedzący nie wiedziałeś... :facepalm: nie wierzę :wink:

Opublikowano

No facepalm.giffacepalm.giffacepalm.gif

Była to I edycja więc nie wszyscy wiedzieli, ale za rok jadymy :kox:

Opublikowano

z czym do ludzi ??? nasze parchy nie nadają sie :grin::wink:

Opublikowano

z czym do ludzi ??? nasze parchy nie nadają sie :grin::wink:

mów za siebie :polew::polew:

BTW:hi:

Opublikowano

:polew:

Szkoda że Robert nie zapodał tym linkiem u nas w temacie bo nie każdy tam zagląda:kwasny:

Mówią że wszędzie mnie pełno a tam akurat nie zaglądałem dawno facepalm.gif:grin:

http://a4-klub.pl/imprezy-motoryzacyjne-108/dub-it-kielce-237827/#post2905852

Opublikowano

a nie bylo zadnych b6stek?? :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.