Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Fmic fajna sprawa ale jest troche rezania :kwasny: Nex dużo wyciskasz na nogi na stojącą :naughty:

można trochę ograniczyć rezanie, nie robiąc całego dolotu z nierdzewki tylko kawałki dwa wychodzące z cooler'a i podpiać się pod ori rurki :wink: zadanie swoje też będzie spełniać :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

radimm z czego intercooler kupowałeś?? bo się nad tym grubo zastanawiam, z tym że ja sam bym sobie pokupił co trzeba i rezał.

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Fmic fajna sprawa ale jest troche rezania :kwasny: Nex dużo wyciskasz na nogi na stojącą :naughty:

można trochę ograniczyć rezanie, nie robiąc całego dolotu z nierdzewki tylko kawałki dwa wychodzące z cooler'a i podpiać się pod ori rurki :wink: zadanie swoje też będzie spełniać :decayed:

a nie będą węże puchnąć?

Opublikowano
UNIWERSALNY INTERCOOLER 550x180x65mm NAJTANIEJ (2462357573) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dokładnie taki i dokładnie od nich. Na forum jest kilka B5 AFN/AVG na mocniejszych podzespołach niż moje i mają FMIC'a tak zrobionego i nie narzekają że coś puchnie, więć raczej daje rade :decayed:
Opublikowano

czyli co, wystarczy kupić cooler, 4 złączki, kawałek węża i 2 kolanka i można rezać? :decayed:

Opublikowano

kilka kolanek hamburskich, opaski i ogień :decayed:

Opublikowano

no już troszkę podpatrzyłem jak to robią w paskach, jest do zrobienia :wink:, pomyślę nad tym.

radimm masz jakiś filmik jak auto się sprawuję?

Opublikowano

hehe jeden mały 60-100, musze coś kiedyś nagrac :wink:

Opublikowano
Fmic fajna sprawa ale jest troche rezania :kwasny: Nex dużo wyciskasz na nogi na stojącą :naughty:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

kto jutro będzie na spocie ? ja moge być po pracy.

Fantowski brać lapka do roboty działamy cos na spocie ? no chyba ze kto inny bedzie miał Vag-a ?

weź, ja jutro raczej będę na spocie to możemy podziałać..:wink:

Opublikowano

Ja mam fmica na sprzedaż. Funkiel nówka nie śmigany :naughty:

Opublikowano

Witam,

ma ktos namiary na Daniela ? Telefon lub adres albo stronka www ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Dobranoc ide lulu bo jutro od 7 praca :kwasny: a wieczorem spocik :naughty:

Opublikowano

Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje :decayed: Witam :hi:

Opublikowano

hello :naughty:

Opublikowano

Dobry dzień :hi:

Robił ktoś geometrię w B6/B7? Co można ustawiać oprócz zbieżności przodu? U siebie zauważyłem że da radę kąt pochylenia i zbieżność z tyłu a przydałoby się jeszcze zrobić troszkę większy negatyw z przodu. Dłubał ktoś w tym?

Opublikowano

Yo elita :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje :decayed: Witam :hi:

to juz jest uzaleznienie forumowe wiesz :kox:

Opublikowano
Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje

:decayed: Witam :hi:

to juz jest uzaleznienie forumowe wiesz :kox:

a w pracy nam podpieli internet ze 3-4dni temu, to co mam robić, chociaż dziś juz szefuncio przyszedł z jebami że na kamerach nic nie robimy tylko każdy przy kompie :doh: a czego on się spodziewał :polew::polew:

Opublikowano
Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje

:decayed: Witam :hi:

to juz jest uzaleznienie forumowe wiesz :kox:

a w pracy nam podpieli internet ze 3-4dni temu, to co mam robić, chociaż dziś juz szefuncio przyszedł z jebami że na kamerach nic nie robimy tylko każdy przy kompie :doh: a czego on się spodziewał :polew::polew:

Ty ratownik... jak będziesz przed kompem siedzieć to ludzie Ci się potopią ;p

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.