Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem turbo, sprzeglo z dwumasem i pompę oleju z gniazdem, w sumie 5 tys. Tak to auto lata aż miło już drugi rok na programie w vtechu 187KM i 420 Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

czyli mowisz ze oplaca sie kupic 2.0 tdi ?? samochody z 2.0 tdi so duzo tansze od 1.9 np roznica miedzy b6 1.9 i b7 2.0 jest jakies 2tyszl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale uwierz że nie jest to kwestia silnika. Jeśli myślisz o b7 za ok. 33 to odrazu sobie odpusc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry:hi:

ehh trza do pracy jechać:facepalm:, miłego dnia Wam życzę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi rok na programie w vtechu 187KM i 420 Nm

ścigałeś się z jakimś 1.9 B6 po programie?? Pamiętasz że w serii kiedyś na bora szliśmy identycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI jeszcze jedno, możesz pokazać wykres jak przebiega prosta niutków po programie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wpadla do glowy ostatnio mysl jedna otoz pomyslalem zeby kupic e46 330ci taka torpede mala w coupe i pogonic a4

C25076838_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wpadla do glowy ostatnio mysl jedna otoz pomyslalem zeby kupic e46 330ci taka torpede mala w coupe i pogonic a4

http://photos03.otomoto.pl/photos/original/C25/07/68/C25076838_2.jpg

:wtf: nie chcesz być już naszym kolegą ?? :punish::whip2:

za takie pomysły to:banned:

:wink: Michał nie pleć głupot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez czemu bede latal na spoty ale chce jakas torpede bo malo mi predkosci wiesz nie chodzi o to ze a4 mi sie nie podoba nie sprzedawal bym ale mnie nie stac na posiadanie dwoch na raz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Ciekawe te dyskusje o tjuningu, kontynuujcie bo ja też o tym myślę ale narazie zbieram info i fundusze. :wink: Najpierw zresztą chyba jeszcze hamulce pójdą do zmiany tylko potrzebuje sprawdzić u kogoś czy moja felga 16" wejdzie na tarczę 320.

A propos, pytanie co z hamownią dla :quattro: jest gdzieś w okolicy? Szkoda że akurat wczoraj nie dałem rady podjechać z Wami bo chociaż stan auta by gość sprawdził czy nadaje się do virusowania :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termanowscy maja Q też hamownie.

Michaał BMW e46 330 + soft :kox: kolega ma soft w tym silniku tylko buda e39 - ładnie to lata :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wpadla do glowy ostatnio mysl jedna otoz pomyslalem zeby kupic e46 330ci taka torpede mala w coupe i pogonic a4

http://photos03.otomoto.pl/photos/original/C25/07/68/C25076838_2.jpg

E śterdziści sześ fajne :wink: Jak zastanawiałem się nad zakupem to było drugie auto jakie brałem pod uwagę z tym że 320d ze skrzynią 6-ką, oczywiście kombi ale ta kombinacja jest rzadko spotykana. Wygrało jednak :a4fan: ze względu na :quattro: Na plus dla beemki mniejsze o jakieś 1,5 l spalanie i chyba tyle. Jakbyś jednak brał 330 benzynkę to weź pod uwagę że spalisz raczej za dwa razy tyle co dizelkiem w :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos, pytanie co z hamownią dla :quattro: jest gdzieś w okolicy? Szkoda że akurat wczoraj nie dałem rady podjechać z Wami bo chociaż stan auta by gość sprawdził czy nadaje się do virusowania :kwasny:

V-tech na biezanowskiej posiada :)

ps. Kerczi ma program wyjebany w kosmos :decayed: ja odstaje z rolki ale pewnie dlatego ze jest ok 200 kg różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termanowscy maja Q też hamownie.

To gitara :-) Nex, dałbyś numer do gościa to go jeszcze coś niecoś podpytam.

---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

Nadciąga rewolucja w sposobie tankowania aut - Moto w Onet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, ile kosztuje hamownia w V-Tech??

ruks PW, Termanowscy mają hamownie i koszt to 100 ośka, 150 Quattro, wczoraj byliśmy w 4 to po 100 każdy dał nawet sati z Quattro

wieczorem dam filmik z przyspieszenia po programie

EDIT:

V-tech hamownia:

Pomiar na hamowni jednoosiowej - 150,00

Pomiar na hamowni AWD - 200,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...