Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ją mam firmę, sa bardzo dobrzy i drodzy. Ale płaci się tylko za efekt

to było odpowiedź na moje pytanie ?

oczywiście że płacę za efekt nie interesuje mnie temat "się Panu pojawi w top 10 za miesiąc a teraz się pincet należy" :wink:

Karol masz jakieś cyfry ile biorą i jak liczą od czego ? bo w necie jest tego trochę ale wolałbym coś z polecenia

Ja tez mam dobra firme

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po zatym witam

Opublikowano
Ją mam firmę, sa bardzo dobrzy i drodzy. Ale płaci się tylko za efekt

to było odpowiedź na moje pytanie ?

oczywiście że płacę za efekt nie interesuje mnie temat "się Panu pojawi w top 10 za miesiąc a teraz się pincet należy" :wink:

Karol masz jakieś cyfry ile biorą i jak liczą od czego ? bo w necie jest tego trochę ale wolałbym coś z polecenia

Ja tez mam dobra firme

ale mnie nie interesuje ranking tańca z gwiazdami :decayed:

tzn....???

Opublikowano
Ją mam firmę, sa bardzo dobrzy i drodzy. Ale płaci się tylko za efekt

to było odpowiedź na moje pytanie ?

oczywiście że płacę za efekt nie interesuje mnie temat "się Panu pojawi w top 10 za miesiąc a teraz się pincet należy" :wink:

Karol masz jakieś cyfry ile biorą i jak liczą od czego ? bo w necie jest tego trochę ale wolałbym coś z polecenia

Ja tez mam dobra firme

ale mnie nie interesuje ranking tańca z gwiazdami :decayed:

tzn....???

wyslij mi swoj nr to gosc do ciebie zadzwoni

Opublikowano

buahahahaha...gdzie nakrecili teledysk:

Opublikowano

Dobre:grin:

Oglądnijcie cały trailer, masakra :kox:

Opublikowano

Kerczi dzwoniłeś o te czujniki ?

Opublikowano
:hi: co tam :naughty:
Opublikowano
:hi: co tam :naughty:

:hi::heat:

Opublikowano

pęknie w końcu to 3000 czy nie :kwasny:

Opublikowano

f koncu tag

Opublikowano

yba jecze nie

Opublikowano

siemaneczko jak tam co tam

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
.

:grin:

Opublikowano

widzę że tu cisza dzisiaj:decayed:

Opublikowano

:dancing:

3

0

0

0

Opublikowano

FANTOMAS dobry jesteś agent, usunąłeś posta gdzie dałeś kropkę "." i post gucia cofnęło na koniec 2999 strony a on pierwszy napisał posta w 3000 stronie :grin::grin::grin:

Czekaj ino:decayed:

Zrobiłem tak samo a masz ty :takiego:

3000 :banan::grin:

Zobaczymy co dziś pokażą nasi piłkarze :wink:

Boseron i jak nowa przeróbka iksa, chodzi Max Payne 3?

Wrzuciłem na pendrive program i odpaliłem na iksie nowe demo Residenta Evil 6 szkoda że krótkie ale jest na co czekać :kox:

Opublikowano
FANTOMAS dobry jesteś agent, usunąłeś posta gdzie dałeś kropkę "." i post gucia cofnęło na koniec 2999 strony a on pierwszy napisał posta w 3000 stronie :grin::grin::grin:

Czekaj ino:decayed:

Zrobiłem tak samo a masz ty :takiego:

3000 :banan::grin:

Zobaczymy co dziś pokażą nasi piłkarze :wink:

Boseron i jak nowa przeróbka iksa, chodzi Max Payne 3?

Wrzuciłem na pendrive program i odpaliłem na iksie nowe demo Residenta Evil 6 szkoda że krótkie ale jest na co czekać :kox:

bujaj się fraglesie :decayed:

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.