Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Panowie :P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siema Panowie :P

O żeś felek, gdzie ty się podziewałeś :naughty:

Wpadaj na spota bo wieki Cię nie było:wink:

Opublikowano

No ja już od roku nie w Kraku, teraz południe małopolski...

Opublikowano

To przyjedź z Muszyny :decayed:

Opublikowano

Czemu nie dałeś znać jak byłeś w Starym Sączu ? 30 kilosów i bym się pojawił, a tak za późno się zorientowałem... co to telefonów niema...

Opublikowano
No ja już od roku nie w Kraku, teraz południe małopolski...

Bliżej będziesz miał na zlot do Bukowiny :grin:

Opublikowano

Byłem teraz niedawno w interesach, ale tak napięty harmonogram miałem że 3 dni zleciały jak z bicza trzasnął

Opublikowano
Czemu nie dałeś znać jak byłeś w Starym Sączu ? 30 kilosów i bym się pojawił, a tak za późno się zorientowałem... co to telefonów niema...

Bo nie wiedziałem że tam teraz mieszkasz, czytaj forum był temat długo przed zlotem :wink4:

Opublikowano

albo do NS

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ----------

Dawno mnie nie było na forum, więc nie byłem na bieżąco

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

Teraz wpadłem na forum bo szukam czegoś do zastąpienia tych blaszek do zamocowania osłony termicznej w koło tłumika

---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

PABLO jak wstawić teraz emotiona, moja blond natura się odzywa i nie mogę sobie z tym poradzić :P

Opublikowano
PABLO jak wstawić teraz emotiona, moja blond natura się odzywa i nie mogę sobie z tym poradzić :P

emotki.png

Opublikowano
Kupując w takim sklepie to raczej nie musisz się martwić o proszek, biedronka to już europejska marka :grin:

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

http://img.myepicwall.com/i/2012/10/424e1d43eec0b704b75ddb41825e0d9e.png?1351095236

BOSERON Ci da :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

Może dziś będzie Kusiek B8 2012.

I ?

i TY byś się przejechał :naughty::kox:

ja ? mam Ci coś dać?

Opublikowano
Kupując w takim sklepie to raczej nie musisz się martwić o proszek, biedronka to już europejska marka :grin:

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

http://img.myepicwall.com/i/2012/10/424e1d43eec0b704b75ddb41825e0d9e.png?1351095236

BOSERON Ci da :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

Może dziś będzie Kusiek B8 2012.

I ?

i TY byś się przejechał :naughty::kox:

ja ? mam Ci coś dać?

a masz coś?:naughty:

Opublikowano
BOSERON Ci da :kwasny:

:grin::grin::grin:

Opublikowano
Kupując w takim sklepie to raczej nie musisz się martwić o proszek, biedronka to już europejska marka :grin:

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

http://img.myepicwall.com/i/2012/10/424e1d43eec0b704b75ddb41825e0d9e.png?1351095236

BOSERON Ci da :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

Może dziś będzie Kusiek B8 2012.

I ?

i TY byś się przejechał :naughty::kox:

ja ? mam Ci coś dać?

a masz coś?:naughty:

no nie TY masz coś dla mnie :wink:

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

BOSERON Ci da :kwasny:

:grin::grin::grin:

ja bym się tak nie śmiał

Opublikowano
Kupując w takim sklepie to raczej nie musisz się martwić o proszek, biedronka to już europejska marka :grin:

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

http://img.myepicwall.com/i/2012/10/424e1d43eec0b704b75ddb41825e0d9e.png?1351095236

BOSERON Ci da :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

Może dziś będzie Kusiek B8 2012.

I ?

i TY byś się przejechał :naughty::kox:

ja ? mam Ci coś dać?

a masz coś?:naughty:

no nie TY masz coś dla mnie :wink:

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

BOSERON Ci da :kwasny:

:grin::grin::grin:

ja bym się tak nie śmiał

no ja mam ale TY dla mnie też chyba coś masz :naughty:

Opublikowano
Wczoraj pokazywali w TV jakie robią wałki, handlarzyki reklamują że proszek oryginalny z Niemiec to dają pudełko tylko a do środka jakiś syf wsypują i laska pokazywała jak jej ubranie wyglądało po praniu :naughty:

Ostatnio Vizir kupiłem w biedronce 7,5KG za 34,99zł to wziąłem do koloru i białego :decayed:

Promocja momentalnie się rozeszła :kox:

ja jestem zbyt leniwy na takie walki...:kox: hahahaha, poza tym skad ja niby mialbym wziac tyle pudelek w niemczech oryginalnie zamknietych? :polew:

nie rozumiem jak mozna robic taki syf innym ludziom i sobie w papierach, przeciez to nie obejdzie sie bez echa, tak jak mowisz - w tv pokazywali i policja na pewno tez sie zainteresowala.

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

poza tym moze i vizir ale tez robiony pod wschodnia europe i nie rozni sie niczym od tego z reszty sklepow :wink:

Opublikowano
ja bym się tak nie śmiał

Śmiech to zdrowie :naughty:

Opublikowano

Dzięki PABLO już jest oki :decayed:

Siema Wąski :hi:

Opublikowano
Dzięki PABLO już jest oki :decayed:

Siema Wąski :hi:

hej :wink:

Opublikowano

A na klasyki potem się ruszacie?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.