Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoko, nie będę zakładał 18" na zimę ;-) Chociaż może by to był dobry plan hehe ;-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Fanta, ty jak się przeprowadzisz do 3-pok. to w końcu pająki będą miały gdzie hasać :decayed:

o tym zapomniałem :/ ;-)

:polew:

A co boisz się tarantul i ten tego podobnego :naughty::kox:

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

Dzięki również za spota :). Szkoda ze moglem byc tak krotko :(

No szkoda szkoda, zawsze bym na spocie ją gazował brum brum :grin::polew:

Opublikowano

Boję się znaleźć węża w kiblu - był taki przypadek kiedyś - chyba we Francji ;-)

Opublikowano
  • Autor
Boję się znaleźć węża w kiblu - był taki przypadek kiedyś - chyba we Francji ;-)

chyba nawet we Wrocławiu był :) o tutaj => Mieszkanka Nowowiejskiej znalazła węża w toalecie

wiec jak siadacie to czasem patrzcie pod spód :decayed:

Opublikowano

bry Panowie, dzięki za spocika :hi:

Opublikowano

Narody szukam kogoś zkocmyrzowa, lub kogoś kto mógłby podjechać tam do wulkanizatora

Opublikowano

Kolego ja mieszkam bardzo blisko Kocmyrzowa, a co potrzebujesz?

Opublikowano

typ na allegro ma wystawione opony na handel, ale nie chciałbym brać ich w ciemno :decayed:

Opublikowano

Powiedz mi o którego Ci chodzi, tzn wyślij mi numer do niego, to się upewnię o którego chodzi :wink: Bo tam jest nie jeden :decayed: i myślę, że jutro po pracy dam radę tam podjechać :wink:

Opublikowano

jak cos to ja również mieszkam niedaleko kocmyrzowa :hi:

Opublikowano

no mi na przykład Mikołaj "Kerczi" sprawił nową furmankę :decayed: szkoda ze tylko skasował za nią :wink:

Pany ma ktoś z Was zaciskarke do konektorów, potrzebuje do przewodów pożyczyć musze kilka pinów pozaciskać

Ponawiam pytanie jutro organizuje spotkanie u siebie, na ta chwile jestem ja, dwóch kumpli ze studiów których 3 lata nie widziałem i sie dziś odezwali, Pablo, Transit, kto jeszcze chętny zapraszam Dante mówiłes ze możesz bo masz wolne.

1.Boseron

2.kolega

3.kolega

4.Pablo

5.Dante ?

6

7

do 19 jutro jestm w pracy więc możan soe spotkać koło 20 tej , każdy kto ma ochote zapraszam :wink:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

Lenox Ty jak ? Fanta ? nie chce nikogo pominąć......

Opublikowano

Ja już niestety w Dabrowie :/ Nastepnym razem wdepne :)

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

to jutro robie do 19 tej tak ze w trakcie dnia pisac dzwonić bedzie biba jak .uj :naughty: Balona nie wpuszczamy :polew:

Opublikowano

Żeby nie było że obeszło się bez spota na galerii w polarze klubowym :)

iyd6i1o8prhx.jpg

Była też kreska po Niebieskim :)

5xq34tms0jd1.jpg

i było też rezanko :)

2wv51b6k51u9.jpg

i na końcu ucieczka z galerii przed goniącym nas ochroniarzem :)

2f39v3uki4ng.jpg

Opublikowano
:brawo:
Opublikowano

a czy w trakcie było w samochodzie :sex::decayed:

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

tzw. test tylnej kanapy

Opublikowano

za małe auto :)

Opublikowano
za małe auto :)

za duży jesteś :)

kawał:

jedzie laska autobusem i stoi koło niej ksiądz...

nagle kierowca gwałtownie hamuje przez co laska wpada na księdza i mówi : przepraszam tak gwałtownie stanął.....

ksiądz : oj Dziecko..... to tylko klucz od zachrysti :wink:

i drugi który dziś słyszałem :

przychodzi baba po spotkaniu feministek do domu i jeszcze zanim zapukała woła do męża : otwieraj chamie , w tym momencie, i to już !!!

mąż otwiera : co Ci sie stało kochanie skąd te nerwy ?

żona : Ty chamie ! od dziś to Ja jestem Panią Domu, ja żądze wszystkim.....

mąż nie wytrzymał , wystrzelał ją po pysku zamknął drzwi i ją tam napierd..a ile wlezie,

na to wszystko zapukał sąsiad przerażony słysząc krzyki zza ściany : Panie sąsiedzie co sie tu dzieje o jejku dlaczego Pana małżonka lezy w przedpokoju cała we krwi nieprzytomna ?

na to mąż : przecież jest Panią Domu i rządzi to se leży gdzie chce no nie..... :wink:

Opublikowano

Buahahah,

zrobiłeś książke??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.