Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

nie wszystkim pasuje Niedziela bo wtedy spędzają czas z rodzinką

dokładnie niedziela w moim przypadku to jedyny dzień kiedy mogę poświęcić rodzince, zazwyczaj jestem poza Krakowem dlatego nie jestem stałym bywalcem na spocie

może jakiś inny dzień tygodnia byśmy ustalili na spota co Wy na to?

Będzie ciężko zmienić dzień spota bo znacznej większości pasuje Niedziela ale jak coś to poruszymy na spocie ten temat :wink4:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 15:12 _________________________________________________

arson... albo się kocha klub albo rodzinę... wybieraj :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

arson... albo się kocha klub albo rodzinę... wybieraj

długo nie musiałem czekać na taką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arson... albo się kocha klub albo rodzinę... wybieraj

długo nie musiałem czekać na taką odpowiedź

no przecież żartowałem arson :wink4:

ja sądzę że jak komuś pasuje atmosfera , chce się pośmiać , potrzymać fajne znajomości a nie tylko przyjechać raz na VAGa to wygospodaruje tą godzinkę choć raz w miesiącu :wink4:

Najlepszym przykładem jest Wąski , ma żonę , dzieciaka a jest co tydzień a takich przykładów jest kilka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieć to móc :naughty: :naughty: :naughty:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale zapewne nigdy nie znajdziemy idalnej pory tak żeby każdemu pasowało. Jedyne co to możemy spotykać się póżniej, może to choć trochę pomoże przyjeźdżać kilku osobom więcej na spota. Wiadomo - dzień dla rodziny, a wieczór na spota :) Co o tym myślicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był pewnie Adamevo

a to ten twój kolega ??

Bez Ciebie nic się nie dzieje

to też prawda :polew: :polew:

a tak poza tym witam :hi:

Tak to był on.

A nie widziałeś go na spocie :mysli:

Co prawda czesto nie jezdzi na spoty ale juz był kilka razy :wink4:

tak to byłem ja niestety nie zawsze dam rady wpaść na spota,za to ostro reklamuje naklejką i jak widać dobrze ze z tyłu nakleiłem bo zazwyczaj to ja z przodu jestem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

a 18 to nie późno ? :)

właśnie :)

Myślę że wogóle nie ma co poruszać tematu, spoty są, były i będą w niedzielę o 18 (lato) i 17 (zima).

KONIEC OT[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 18:25 _________________________________________________

tak to byłem ja niestety nie zawsze dam rady wpaść na spota,za to ostro reklamuje naklejką i jak widać dobrze ze z tyłu nakleiłem bo zazwyczaj to ja z przodu jestem

tak tylko ja byłem na rowerze :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 18 to nie późno ? :)

właśnie :)

Myślę że wogóle nie ma co poruszać tematu, spoty są, były i będą w niedzielę o 18 (lato) i 17 (zima).

KONIEC OT[br]

A może się jeszcze ktoś wypowiedzieć na ten temat :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co o tym gadac, nie dasz rady/ nie mozesz/ nie chce Ci sie to nie przyjeżdżasz, nikt nie bedzie płakał

Ci co mogą/ dają rade/ chcą to przyjezdzają, a że w okresie wakacji sporo osob wyjezdza w weekendy normalne jest to że bedzie mniej osob na spotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz raz sprawa godziny i dnia spotów była omawiana była nawet ankieta :gwizdanie: jestem zdania ze powinno zostac tak jak jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że wszystkim starym wyjadaczą pasuje niedziela szkoda że nie wypowiada się ktoś nowy, ciężko jest wytłumaczyć dziecku czy żonie że musimy wcześniej wrócić do Krakowa bo muszę na spota podjęciac. W tygodniu zawsze coś można wymyśleć że trzeba coś jeszcze załatwić na mieście. Więc ok zostaje niedziela. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że wszystkim starym wyjadaczą pasuje niedziela szkoda że nie wypowiada się ktoś nowy, ciężko jest wytłumaczyć dziecku czy żonie że musimy wcześniej wrócić do Krakowa bo muszę na spota podjęciac. W tygodniu zawsze coś można wymyśleć że trzeba coś jeszcze załatwić na mieście. Więc ok zostaje niedziela. Pozdrawiam

w środę zawsze możesz do chrzanowa podjechać na spota :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------

Cytat: arson15 Dzisiaj o 21:56

widać że wszystkim starym wyjadaczą pasuje niedziela szkoda że nie wypowiada się ktoś nowy, ciężko jest wytłumaczyć dziecku czy żonie że musimy wcześniej wrócić do Krakowa bo muszę na spota podjęciac. W tygodniu zawsze coś można wymyśleć że trzeba coś jeszcze załatwić na mieście. Więc ok zostaje niedziela. Pozdrawiam

w środę zawsze możesz do chrzanowa podjechać na spota

dzięki za zaproszenie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że wszystkim starym wyjadaczą pasuje niedziela szkoda że nie wypowiada się ktoś nowy

ale w czym Ty masz problem ?

ja narazie weekendy spędzam na wsi i w okresie letnim rzadziej przyjezdzam na spoty, skonczy sie pogoda, zacznie sie uczelnia to znowu bede co tydzien

Ciebie przeciez nikt nie zmusza, bedziesz miał czas to podjedziesz

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...