Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Mysle ze Kraków zdominuje w tym roku Bukowinę :whistling:

Opublikowano
Mysle ze Kraków zdominuje w tym roku Bukowinę :whistling:

fajnie by było :wink:

Panowie szukam kiery do b6/7 z MF najlepiej TT pikowana, ma ktoś jakieś propozycje? leży gdzieś komuś albo wie ktoś kto ma na sprzedaż?

Opublikowano
  • Autor

Miejmy taką nadzieję ze tak też będzie

Opublikowano
Miejmy taką nadzieję ze tak też będzie

jakie atrakcje będą uchyl rąbka tajemnicy :naughty:

Opublikowano
Dacie wiary jakie spalanie mi wyszło z Zakopca do domu? życiówka :decayed:

Moja życiówka tutaj IMG_0610_tn.jpg

Na tej samej trasie, tylko i wyłącznie dlatego że jechałem za kolegą w pasku B5 FL ale kombi :grin: Jemu wyszło 4,7 (lżejsze auto) Zwykle mam ~7,5l :grin:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm takie spalanie to ja tez mam w trasie :whistling:

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ----------

Panowie jak by ktoś był zainteresowany => http://a4-klub.pl/malopolskie-85/gie-da-opolska-18405/index20.html#post3222239

Opublikowano
Dacie wiary jakie spalanie mi wyszło z Zakopca do domu? życiówka :decayed:

Moja życiówka tutaj https://lh6.googleusercontent.com/-NJmtNFmkH9k/UEx-iAuZiuI/AAAAAAAAPIg/0e3DvnKYKX8/s640/IMG_0610_tn.jpg

Na tej samej trasie, tylko i wyłącznie dlatego że jechałem za kolegą w pasku B5 FL ale kombi :grin: Jemu wyszło 4,7 (lżejsze auto) Zwykle mam ~7,5l :grin:

Ja może nie będę wypowiadał :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

Siema piekne spalanie 5,5 :kox: NIe widzialem ze fis moze pokazac takie male wartosci :decayed:

Opublikowano

W Skodzie 1,6 TDI u kolegi normą jest 4 ltr/100 w trasie :grin:problem jest taki ,że przy wyprzedzaniu to auto nie jedzie ...

Opublikowano

D4NTE rozumiem że jedziesz:naughty:

Trzeba pocisnąć jeszcze Mehow'a, Gucia, Boserona bo też nie byli:whistling: i fantowski rzecz jasna :decayed: to tak na szybko bo jeszcze na pewno ktoś się znajdzie:eusathink:

Musimy w tym roku przewyższyć resztę ekip :kox:

Trzastek ty też jedź, musisz się lepiej zapoznać z tematem zlotu i zobaczyć co tam się dzieje :decayed:

Opublikowano
D4NTE rozumiem że jedziesz:naughty:

Trzeba pocisnąć jeszcze Mehow'a, Gucia, Boserona bo też nie był:whistling:

Musimy w tym roku przewyższyć resztę ekip :kox:

mendo ja tez nie bylem :whistling:

wez mi na jutro ladoware na spota

Opublikowano
mendo ja tez nie bylem :whistling:

wez mi na jutro ladoware na spota

Ciebie nie trzeba wymieniać :naughty:

1 sztuka pod iphona?

Opublikowano
mendo ja tez nie bylem :whistling:

wez mi na jutro ladoware na spota

Ciebie nie trzeba wymieniać :naughty:

1 sztuka pod iphona?

tak pod 4

Pablo bierzesz tą moją b6? cene masz dobrą:whistling:

Opublikowano
Pablo bierzesz tą moją b6? cene masz dobrą:whistling:

Wyrezaj quattro i biere :decayed:

Opublikowano
Pablo bierzesz tą moją b6? cene masz dobrą:whistling:

Wyrezaj quattro i biere :decayed:

heh sam sobie wyrezasz jak kupisz :decayed: bedziesz mial 1 moda za sobą :wink:

Opublikowano

PABLO, dziś sprawdzałem dokładnie grzanie auta do stojącej pały na 90 :grin:, auto stało na dworze od 13 do ok 18. Obecnie -0.5 C 6km i 7min jazdy

Opublikowano

ooo zapowiada się imprezka to ja też bym się pisał :decayed: Może jutro taż wpadnę

D4NTE rozumiem że jedziesz:naughty:

Trzeba pocisnąć jeszcze Mehow'a, Gucia, Boserona bo też nie byli:whistling: i fantowski rzecz jasna :decayed: to tak na szybko bo jeszcze na pewno ktoś się znajdzie:eusathink:

Musimy w tym roku przewyższyć resztę ekip :kox:

Trzastek ty też jedź, musisz się lepiej zapoznać z tematem zlotu i zobaczyć co tam się dzieje :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.