Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pixi dzieki za sie pojawiłeś :hi:

Ogolne dzieki za spocika :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo , Cuber jak również reszta śmietanki - możecie być pewni że jak będę w Krakowie to zawsze wpadnę do Was na spota :banan:

Urzekła mnie Wasza atmosfera , czułem się jak w domu .

---------- Post dopisany 11-01-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2013 at 23:57 ----------

Pablo , oj działo się działo :decayed:

Opublikowano

PIXI, wpadaj wpadaj, porezamy ledy :decayed:

tylko daj znac wczesniej to na jakas hurtownie sie napanie coby starczylo :cheesy:

Opublikowano
  • Autor

Pablo czyli standardowo , pojechałes i sie ekipa rozkręciła bardziej :)

Opublikowano

jak sobie przypomne niektore teksty to ja pindole :grin::polew:

"-12 stopni, a zona mysli :fool: no poje*ny" hahah :grin:

Grzesiek pojechales :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
PIXI, wpadaj wpadaj, porezamy ledy :decayed:

tylko daj znac wczesniej to na jakas hurtownie sie napanie coby starczylo :cheesy:

:grin: :grin: :grin:

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

jak sobie przypomne niektore teksty to ja pindole :grin::polew:

"-12 stopni, a zona mysli :fool: no poje*ny" hahah :grin:

Grzesiek pojechales :decayed:

Cicho bo się wyda :wstydliwy:

Opublikowano

PIXI dobry herbatnik jestes z tymi ledami hehehe daj nr wlacznika na PW :wink: dzieki Panowie

Opublikowano

Panowie wale się na cyce (swoje) dobranocka wszystkim :hi:

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

PIXI dobry herbatnik jestes z tymi ledami hehehe daj nr wlacznika na PW :wink: dzieki Panowie

Herbatnik :grin: pamiętam ( napisałem PW) .

Opublikowano
PIXI dobry herbatnik jestes z tymi ledami hehehe daj nr wlacznika na PW :wink: dzieki Panowie

Ciebie też trochę nie widziałem rezaczu jeden :decayed:

Widzę Cię na zlocie w Bukowinie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No Ja myslę ze do BT kraków stawi się w najwiekszej ilosci userów ;)

Opublikowano
No Ja myslę ze do BT kraków stawi się w najwiekszej ilosci userów ;)

JA TEŻ tak myślę:wink:

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

Pablo czyli standardowo , pojechałes i sie ekipa rozkręciła bardziej :)

wiesz gdzie pojechał :wink: a potem koncert w Kwadracie :naughty:

Weekend zagrał na Rynku. 'Ona tańczy' - trzy bisy [WIDEO]

Opublikowano

PIXI miło było poznać, bardzo nietypowo masz zrezany samochód, ale za***iście. No i musisz cos nowego Żonie wymyślić bo długo nie będzie lykac ze trzy razy w miesiącu wymieniasz olej :-)

A za ramki masz przej.... e :-)

Pozdro i szerokości dzisiaj

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

f010c3a7465d3d6bfd15da872ed6ce20_original.png?1357777846

Opublikowano

Siemka :hi::decayed:

Opublikowano
"-12 stopni, a zona mysli :fool: no poje*ny" hahah :grin:

Grzesiek pojechales :decayed:

:decayed: no taka prawda :P dzialo sie Pablo, dzialo :wink: ale i tak tego Citroena chyba nie przebilo :grin:

PIXI odwiedzaj nas czesciej :wink:

tez bym chetnie pojechal do Bukowiny, ale ja pewnie bede wiedzial jakies 2 tygodnie wczesniej czy dostane urlop :kwasny:

Opublikowano

Grzesiek nawet nie gadaj bo musimy co nie co :drunk: w BT :kox:

Opublikowano
Grzesiek nawet nie gadaj bo musimy co nie co :drunk: w BT :kox:

No, niestety :kwasny: ja urlopu nie jestem w stanie tak wczesniej zaplanowac :kwasny:

Opublikowano

pomijajac wszystko to ten przod nie wyszedl najgorzej :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.