Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dzis jestem na pewno :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Super :good:

Opublikowano
Fanti, wezmę jeszcze jedną tą naklejkę dla znajomego :smiley:

wiec dla mnie łącznie będą 3szt :wink:

tylko parzyście więc jak coś to bierzesz 4 :wink:

ok, to 4 dla mnie

Opublikowano
Fanti, wezmę jeszcze jedną tą naklejkę dla znajomego :smiley:

wiec dla mnie łącznie będą 3szt :wink:

tylko parzyście więc jak coś to bierzesz 4 :wink:

ok, to 4 dla mnie

w takim razie dla Ciebie 4

D4nte 2

ja 2

i zostają 2 wolne :naughty:

Opublikowano
Fanti, wezmę jeszcze jedną tą naklejkę dla znajomego :smiley:

wiec dla mnie łącznie będą 3szt :wink:

tylko parzyście więc jak coś to bierzesz 4 :wink:

ok, to 4 dla mnie

w takim razie dla Ciebie 4

D4nte 2

ja 2

i zostają 2 wolne :naughty:

jakie bierzecie te naklejki to może chapne te dwie wolne :wink:

Opublikowano
Fanti, wezmę jeszcze jedną tą naklejkę dla znajomego :smiley:

wiec dla mnie łącznie będą 3szt :wink:

tylko parzyście więc jak coś to bierzesz 4 :wink:

ok, to 4 dla mnie

w takim razie dla Ciebie 4

D4nte 2

ja 2

i zostają 2 wolne :naughty:

jakie bierzecie te naklejki to może chapne te dwie wolne :wink:

wiedziałem :decayed:

Opublikowano
Fanti, wezmę jeszcze jedną tą naklejkę dla znajomego :smiley:

wiec dla mnie łącznie będą 3szt :wink:

tylko parzyście więc jak coś to bierzesz 4 :wink:

ok, to 4 dla mnie

w takim razie dla Ciebie 4

D4nte 2

ja 2

i zostają 2 wolne :naughty:

jakie bierzecie te naklejki to może chapne te dwie wolne :wink:

wiedziałem :decayed:

dobra dobra :decayed:

Opublikowano

cholera, spoznilem sie bo tez bym chrapnal te 2, a 4 to juz za duzo :wink:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

a wlansie, Wąski, masz u mnie piwo ! Pojechalem dzis do tego goscia co mi namiar dales i okazalo sie ze to jednak ten zasrany czujnik, wymienili i po kopocie (takich mamy "mechanikow") :decayed: co prawda policzyl jak za woly, ale przynajmniej juz WSZYSTKO smiga jak nalezy w mojej malutkiej :decayed:

Opublikowano
cholera, spoznilem sie bo tez bym chrapnal te 2, a 4 to juz za duzo :wink:

Grzesiek, to ja najwyzej nie wezme i Ty wezmiesz. Dla mnie nie ma problemu :wink:

Opublikowano

dać Wam wazelinkę :decayed:

Opublikowano

ja też wezmę 2 szt

Opublikowano

za późno :decayed: już nie ma a było 10

radimm zbieraj sie powoli

Opublikowano

jak sie teraz rzucili :grin:

Opublikowano

mnie tak na prawde potrzebna tylko 1 dla siebie wiec 1 moge odstapic :wink:

boseron, masz swoja osobista ?:grin::wink:

Opublikowano

panowie miłego spota mnie nie będzie bo mnie teściowa wk.... i musiałem sobie :drunk: wasze zdrowie

Opublikowano

szkoda, trzeba bylo odreagowac na spocie, przynajmniej bys sie urwal :wink:

Opublikowano

masz racje ale ta łajza przyjechała tylko na 5 min i wyprowadziła mnie z równowagi :wallbash:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

kto dzisiaj jechał b7 o 6:30 na rondzie grzegórzeckim ?

Opublikowano

Dzięki za spota Panowie :hi:

Opublikowano
Dzięki za spota Panowie :hi:

Ale cię nie było Transit:decayed:.Również podziękował za spota po dłuższej nieobecności:hi:

Opublikowano

BMW M5 "NeedForDrive.com" Street Drift # 1 Full Video, Driver - Giorgi Tevzadze(NeedForDrive Team) - YouTube!

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.