Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no tak czy nie?

normalnie jaki ciekawy :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no tak czy nie?

normalnie jaki ciekawy :decayed:

pewnie chce zebym flache postawił :decayed:

Opublikowano

no tak czy nie?

normalnie jaki ciekawy :decayed:

pewnie chce zebym flache postawił :decayed:

też bym sie napił :polew:

Opublikowano

juz niedługo :gwizdanie:

Opublikowano

no to wypijemy za czerwonego komucha buchającego kłębami dymu w Dębnie :kox:

Opublikowano

no to wypijemy za czerwonego komucha buchającego kłębami dymu w Dębnie :kox:

srają.ego ogniem :decayed:

Opublikowano

hehehe :>

Opublikowano

w sobote z mechanikami ciezko

Opublikowano

Waski, to szykuj kamerę :good: Im więcej sprzętu tym więcej ujęć, a na spocie pomyśli się jak to ciekawie wykorzystać :decayed: Pewien pomysł już mam :cool1:

Opublikowano

Waski, to szykuj kamerę :good: Im więcej sprzętu tym więcej ujęć, a na spocie pomyśli się jak to ciekawie wykorzystać :decayed: Pewien pomysł już mam :cool1:

podłapałeś pomysł kamila aby kręcić z bagażnika? :kox:

Opublikowano

Hej Koledzy :hi:

Mam pytanko.. czy w najbliższą niedzielę aktualny jest spocik na Gal Kazimierz ?? Z chęcią podjade pogadać i zapoznać się :)

pozdrawiam: Sławek

To i ja postaram sie podjechac i zapoznac z szanownym towarzystwem :kox:

heh ja bym też podjechał się zapoznać ale na tą chwile mógłbym nie dojechać :(

:good: Pozytywne podejście do sprawy :good:

Serdecznie zapraszamy :cool1:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2008, 23:44 _________________________________________________

Waski, to szykuj kamerę :good: Im więcej sprzętu tym więcej ujęć, a na spocie pomyśli się jak to ciekawie wykorzystać :decayed: Pewien pomysł już mam :cool1:

podłapałeś pomysł kamila aby kręcić z bagażnika? :kox:

Kamil chciał montować na zderzaku, a ja mówiłem o bagażniku :wink4:

Od jakiegoś czasu mi to chodzi po głowie, a konkretnie jak zobaczyłem filmik z Wawy :kox:

Widzę że temat się kręci to podgrzewam atmosferę :naughty:

Opublikowano

no powiem Ci że chyba każdy czeka na premierę :naughty:

Opublikowano

Hej Koledzy :hi:

Mam pytanko.. czy w najbliższą niedzielę aktualny jest spocik na Gal Kazimierz ?? Z chęcią podjade pogadać i zapoznać się :)

pozdrawiam: Sławek

To i ja postaram sie podjechac i zapoznac z szanownym towarzystwem :kox:

heh ja bym też podjechał się zapoznać ale na tą chwile mógłbym nie dojechać :(

:good: Pozytywne podejście do sprawy :good:

Serdecznie zapraszamy :cool1:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2008, 23:44 _________________________________________________

Waski, to szykuj kamerę :good: Im więcej sprzętu tym więcej ujęć, a na spocie pomyśli się jak to ciekawie wykorzystać :decayed: Pewien pomysł już mam :cool1:

podłapałeś pomysł kamila aby kręcić z bagażnika? :kox:

Kamil chciał montować na zderzaku, a ja mówiłem o bagażniku :wink4:

Od jakiegoś czasu mi to chodzi po głowie, a konkretnie jak zobaczyłem filmik z Wawy :kox:

Widzę że temat się kręci to podgrzewam atmosferę :naughty:

Jaki filmik z wawy? Pany moze by tak grilla zrobic w niedziele gdzies na kryspinowie albo cos jak by byla pogoda?
Opublikowano

ja juz z themonem mam plana co do kamerki na zderzaku, ale narazie ciii :evil:

im wiecej materiału tym lepiej :)

Opublikowano

im wiecej materiału tym lepiej :)

Dokładnie :good:

_________________________________________________

Tukan, jak bardzo bym chciał to nie pamiętam skąd go wziąłem, ale był :kox: Coś mi podpowiada że na spocikach była o nim mowa :mysli: poszperam. A pogody na grilla i tak nie będzie :decayed:

Opublikowano

właśnie , Jarko jaki film z WaWy?

Opublikowano

im wiecej materiału tym lepiej :)

Dokładnie :good:

_________________________________________________

Tukan, jak bardzo bym chciał to nie pamiętam skąd go wziąłem, ale był :kox: Coś mi podpowiada że na spocikach była o nim mowa :mysli: poszperam. A pogody na grilla i tak nie będzie :decayed:

No z pogada sa problemy :confused4:
Opublikowano

Dajcie mi trochę pomyśleć :mysli:

Opublikowano

tylko zakryjcie tablice jak coś

szkoda że nie ma filmika z przejazdu po telewizyjnej pomiędzy autami 180-190 :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.