Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
siema, granatowy avant s4 (moze rs4 ) B5 ,widziany dzisiaj na łużyckiej kierowca na 90 % to gruszka ...:eusathink: (zmieniłes auto ? )

RS4 :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziendoberek :hi:

Opublikowano
Nex pisz do Pablo...on ma goscia gdzies kolo Borku i robi to profi...Mehow tez tam robil

Mi za B6 Avanta powiedzial 350 zl

Za 7 szyb??

Opublikowano
:bry:

Koledzy, ktorzy jada w piatek do BT zbieracie sie gdzies wczesniej w KRK i jedziecie razem ???

Ok 15:00-16:00 wyjeżdżamy z Krk.

Miejsce jeszcze ustalimy.

:siema: all

Opublikowano
Nex pisz do Pablo...on ma goscia gdzies kolo Borku i robi to profi...Mehow tez tam robil

Mi za B6 Avanta powiedzial 350 zl

Za 7 szyb??

tak 7 szyb ja dodatkowo zrobilem przeglad klimy i wyszlo ok.450 zl (czyli 100 zl za A.C.) btw. Jewish Harlem Shake Żydowski Halem Shake - YouTube
Opublikowano

ok dzięki za info i proszę o kontakt, w lecie może bym zrobił, ale tylko i wyłącznie największe minimum przyciemnienia

Opublikowano
siema, granatowy avant s4 (moze rs4 ) B5 ,widziany dzisiaj na łużyckiej kierowca na 90 % to gruszka ...:eusathink: (zmieniłes auto ? )

RS4 :decayed:

:whistling:

Opublikowano

:hi: bry

wlansie moj wyjazd do BT stanal pod wielkim znakiem zapytania, bo wezwali do pracy i jutro wyjezdzam... trafi mnie za chwile... :kwasny::facepalm:

Opublikowano
ok dzięki za info i proszę o kontakt, w lecie może bym zrobił, ale tylko i wyłącznie największe minimum przyciemnienia

:arrow2:http://a4-klub.pl/malopolskie-85/profesjonalne-przyciemnianie-szyb-klimatyzacja-samochodowa-265748/#post3407937

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

wlansie moj wyjazd do BT stanal pod wielkim znakiem zapytania, bo wezwali do pracy i jutro wyjezdzam... trafi mnie za chwile... :kwasny::facepalm:

Nawet nie pier^^l:wallbash:

Opublikowano

ok dzięki, Me.how mi również podał :wink:

Opublikowano
ok dzięki, Me.how mi również podał :wink:

Dzwoniłem do niego właśnie sprawdzić jak się ma:decayed:

Możesz śmiało do niego jechać :wink4:

Ja do niego podjadę w któryś dzień ogarnąć klimę :)

Opublikowano
Nawet nie pier^^l:wallbash:

No jak wyjade jutro, to w czwartek bede musial wracac... nastepnie wyjechac prosto z Bukowiny do niemiec, zeby wrocic na poniedzialek do pracy i pozniej pewnie na 30-stego na swieta jechac....:kwasny: nie dadza mi urlopu na takie jazdy.... :kwasny::facepalm:

Opublikowano

Kupiłem wczoraj ledy W5W SMD na pozycyjne, jutro je sprawdzę i zobaczymy czy faktycznie takie trwałe są.

LED Labs - oświetlenie LED

Opublikowano
  • Autor

Panowie ktoś jeszcze chętny na Zlot w Bukowinie ? Mamy kilak miejsc jak coś :decayed:

Opublikowano

Siema Pany :hi:

Macie tu kogoś z Niepołomic? Może się ktoś na memoriał dziś wybiera wieczorem? :naughty:

Opublikowano

:hi:

nex ja robiłem na światowida tak jak polecił Ci Pablo...

wyciągnąłem dzisiaj lato do przymiarki i tak to wygląda na gwincie, który mam skręcony w chwili obecnej pod 16 w stali:

przód:

img0722hf.th.jpg

img0725hf.th.jpg

:thumbdown:

tył:

img0729hf.th.jpg

img0738hf.th.jpg

img0727hf.th.jpg

img0731hf.th.jpg

oponki przód i tył 235/40/18, szerokość felgi na przodzi 8JET45 a tył 9JET35

generalnie podsumowując chyba będę wrzucał na przód 205/40 a tył 215/40

no chyba, że mi podpowiecie coś innego..:wink:

Opublikowano

przód 205/40 a tył 215/40

wrzuciłbym to samo :wink:

Opublikowano

ciekawe tylko czy mi w Biskupicach za dopłatą wymienią oponki.. a jak nie to będą do sprzedaży... bieżnika ok 4-5mm

Opublikowano

Witajcie :hi:

CZy bawił się ktoś z Was w wymianę pokręteł w RNS-E?? Chodzi mi głównie o to czy wymiana ori pokręteł na chrom z A3 stanowi duży problem??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.