Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A to dzisiaj jakiś zlot czy mi się śniło :eusathink:

:decayed:

Ty no właśnie zlot jest... zapomniałem sobie.. :kwasny:

moja gleba to ch.j w porównaniu do tej:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/483684_182431678570467_174380246_n.jpg

:naughty:

na bazie gwintu zbuduj sobie pneumat to będziesz go tak sadzał ;-) Znajomy mechanik robił to w brata polo ;-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi: ale bedą korki na zakopiance :facepalm:

Opublikowano

Szerokiej drogi panowie....:kox:

Opublikowano

siemka Pany :hi:

siema :hi: ale bedą korki na zakopiance :facepalm:

po czym wnosisz? :decayed:

Opublikowano

oczywiście po tym że wszystkie drogi dzisiaj prowadzą na zlot :grin:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

idę pościerać kurze w mojej perełce :decayed:

Opublikowano
oczywiście po tym że wszystkie drogi dzisiaj prowadzą na zlot :grin:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

idę pościerać kurze w mojej perełce :decayed:

Nie ścieraj, po 50 metrach będzie ujeb..a nieludzko, chyba że ją owiniesz na drogę folią stretch. Korki będą na zakopiance przez wszystkie A4 lecące na zlot na gumach letnich :grin:

Miłej zabawy Panowie, ja dołącze do Was za rok.

Opublikowano

2013_03_22_301.jpg

Tak jest obecnie na miejscu..

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Kto ma Q to sobie może lecieć ;-)
a co mi z Q jak nie ma przyczepności ?!żeście się w to Q tak zapatrzyli jakby już miało wam we wszystkim pomóc ja mam Q i wiem że mnie nie wybroni przed wjechaniem komuś w dupe a tym bardzej gdy robi się taki układ lato a pod nim jeszcze zima
Opublikowano

Zapowiada się jak na I edycji z 2009r kilka aut było pchanych pod górkę na miejscu:kox:

Opublikowano
Zapowiada się jak na I edycji z 2009r kilka aut było pchanych pod górkę na miejscu:kox:

naładuj telefon do kręcenia filmów :decayed:

Opublikowano
naładuj telefon do kręcenia filmów :decayed:

Właśnie ładuję dziada :grin:

Za chwilę jadę na Balice po Domjenicka

Opublikowano

naczelny rezacz w akcji....

2013_03_21_20_58_42.jpg

Ale westchnienie ulgi, że działa i ta mina..... bezcenne

Opublikowano

jak zawsze jeden pracuje a reszta się patrzy :naughty:

Opublikowano
naczelny rezacz w akcji....

http://s21.postimg.org/a53sxwj83/2013_03_21_20_58_42.jpg

Ale westchnienie ulgi, że działa i ta mina..... bezcenne

:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

jak zawsze jeden pracuje a reszta się patrzy :naughty:

Tradycja Krakowska :naughty:

A serio to Ozi i Lennox dzięki za pomoc i mehow za trzymanie świetlika (czyt. S3:decayed:)

Reszcie też oczywiście :)

Opublikowano

Pablo.... masz jakies namiary na te ledy w5w???

Opublikowano
Pablo.... masz jakies namiary na te ledy w5w???

Tu kupiłem :arrow2:LED Labs - oświetlenie LED

Opublikowano

To miłej zabawy wsiem życzę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.