Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trzeba przyznać, że na zlotach robi robotę :decayed:

Opublikowano

Twój?

Opublikowano

nie, nie :) nie wiem do końca czyj on jest, ale cały czas się kręcił w okolicach grupy vagmalopolska to pewnie ktoś od nich :)

Opublikowano

IMG_2736.jpg

Troszkę się zarumienił jak mu koleś glebę mierzył :polew:

Opublikowano

haha, nie śmiej się, też mam z tym problem :kox: ale tak to na pewno ten sam ziomek :decayed: jeszcze jak by wrzucił tam jakieś ładne fele to byłby :kox:

Opublikowano

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

:slina: przód nie trze Ci przy skręcie i dobiciu?

po jutrze kręcę swoim, ni ma ch.ja

Opublikowano

nie tarło nic, ale wszystko na milimetry chodziło :) tyle że ja mam kapcia strasznie szerokiego bo na 8j mam 225/40...

Opublikowano
PABLO Bmka robi robotę oblukana i naprawdę bardzo ładny stan, jest bujana :D:D:D

Dzięki za mini spota :wink: Wąski również dziękuje :wink:

---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

Tylko PABLO średnio do niej pasuje :grin:

:wink:

Trzeba skołować nowy dres :lol1::decayed:

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

Pamiętam to wozidło na zlocie w Starym Sączu :kox:

Przejeżdżałem teraz po lotnisku na parking strzeżony i oczywiście kia po cywilu wyskoczyli i sprawdzali dokumenty wraz z umową ale gość zaraz zaczął wypytywać jaki silnik, przebieg i mówił że dobry zakup :grin:

Opublikowano

Pablo za ładowarki :notworthy: ładna ta Twoja BMKA :decayed:

a do kontroli to już przywyknij :decayed:

Opublikowano

:hi:

potrzebuję kupić bardzo dobry rower górski w jeszcze lepszej cenie :kox::naughty::whistling:

Opublikowano

Składasz takiego low ridera hehe ;-) ?

Opublikowano
Składasz takiego low ridera hehe ;-) ?

hehe nie nie :decayed:

Opublikowano
Składasz takiego low ridera hehe ;-) ?

hehe nie nie :decayed:

fanta ja tez kupuje teraz rower - kupmy razem to dostaniemy rabat przy 3sztukach...

ja kupuje KROSSA B6 albo B7

Level B7 (29er) | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie lub Level B6 (29er) | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie

Opublikowano
:hi:

potrzebuję kupić bardzo dobry rower górski w jeszcze lepszej cenie :kox::naughty::whistling:

Rzuć okiem na Krossa - dobry osprzęt, dobra jakość, a niska cena.

Level A6 | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie

Ja takiego wyrwałem taniej

Opublikowano
Składasz takiego low ridera hehe ;-) ?

hehe nie nie :decayed:

fanta ja tez kupuje teraz rower - kupmy razem to dostaniemy rabat przy 3sztukach...

ja kupuje KROSSA B6 albo B7

Level B7 (29er) | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie lub Level B6 (29er) | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie

:kox: myślałem o czymś tańszym :tongue4:

ten byłby ok gdyby był tańszy

Level A3 | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie

Opublikowano

napisales ze szukasz dobrego :)

tak czy inaczej - kupuje na klasztornej i tam mozna negocjowac marze...a Ty mialbys 3 lub 4 rower wiec moglisbysmy duzo ponegocjowac...tam maja rozne modele...

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

tak czy inaczej kup sobie 29"

Opublikowano
napisales ze szukasz dobrego :)

tak czy inaczej - kupuje na klasztornej i tam mozna negocjowac marze...a Ty mialbys 3 lub 4 rower wiec moglisbysmy duzo ponegocjowac...tam maja rozne modele...

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

tak czy inaczej kup sobie 29"

kiedy kupujesz? :wink:

Opublikowano
Składasz takiego low ridera hehe ;-) ?

hehe nie nie :decayed:

fanta ja tez kupuje teraz rower - kupmy razem to dostaniemy rabat przy 3sztukach...

ja kupuje KROSSA B6 albo B7

Level B7 (29er) | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie lub Level B6 (29er) | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie

:kox: myślałem o czymś tańszym :tongue4:

ten byłby ok gdyby był tańszy

Level A3 | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie

Do jazdy rekreacyjnej możesz go brać spokojnie. Ja poprzednie dwa sezony przejeździłem na Hexagonie V8 i też jeździł spoko, ale teraz przeszedłem na Level A6

Opublikowano
napisales ze szukasz dobrego :)

tak czy inaczej - kupuje na klasztornej i tam mozna negocjowac marze...a Ty mialbys 3 lub 4 rower wiec moglisbysmy duzo ponegocjowac...tam maja rozne modele...

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

tak czy inaczej kup sobie 29"

kiedy kupujesz? :wink:

NO TAK jakos do dwoch-trzech tygodni? - generalnie terminu u mnie labilny i do dostosowania...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.