Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

miłego dnia Wam życzę :kwasny:

miska :kwasny:

:no:

zderzak :eusathink:

:no:

opuścił auto jeszcze o cm i nie da się jeździć.. :kwasny:

zapomniałeś napisać "o cm poniżej asfaltu":kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wy się zgłoście to MPO może wam dadzą etaty jako zamiatarki albo zimą pługi śnieżne :naughty:

Opublikowano

zdjęcia nie oddają ilości fur

Opublikowano
Wy się zgłoście to MPO może wam dadzą etaty jako zamiatarki albo zimą pługi śnieżne :naughty:

taaa szybciej chyba jako Caterpillar PM 102 lub Wirtgen W2000

Opublikowano
Napisałem tam posta :decayed:

Kto chce pojeździć S6 C7 V8 4.0 Biturbo to zapraszam na spota we Czwartek:wink:

a kto by nie chciał hehe ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

MOHITO - sajgon straszny przepraszam, przeoczylem, koło weekendu się Tobą zajme :) i podam jakiś konkret

GREG - zadna tajemnica - 8500

komu nie odpisałem na PW to się przypominac raz jeszcze...

Opublikowano

a to jest z ostatniego spotu :shock3:

Pablo jednak daje rade z sms-ami do kolegów :thumbup1:

komu nie odpisałem na PW to się przypominac raz jeszcze...

no mi w styczniu nie odpisałeś :kwasny:

Opublikowano

zdjęcia nie oddają ilości fur

na pewno :wink: stolica a nie nasz zaścianek krakowski :naughty:
Opublikowano
komu nie odpisałem na PW to się przypominac raz jeszcze...

Mi :decayed:

Opublikowano

zdjęcia nie oddają ilości fur

na pewno :wink: stolica a nie nasz zaścianek krakowski :naughty:

stolyca tiaa....

oj tam oj tam nie ubliżaj bo bywalcy się mogą obruszyć

Opublikowano

FANTOMAS jesteś jutro na spocie to bym Ci przywiózł miernik?

Opublikowano

Witam

Opublikowano
Witam

:siema:

Przyjechałbyś na spota bo Cię wieki nie było :naughty:

Opublikowano

zdjęcia nie oddają ilości fur

na pewno :wink: stolica a nie nasz zaścianek krakowski :naughty:

stolyca tiaa....

oj tam oj tam nie ubliżaj bo bywalcy się mogą obruszyć

:decayed:
Opublikowano

Przyjadę

Opublikowano

cześć Pany , byłem dzis na klasztornej oglądać rowery i załatwiłem dla klubu zniżke na hasło audi a4 :wink:

oglądałem kilka rowerów i tak testowałem trzy sztuki które polecił sprzedawca w granicach do 2 k do bra cena do jakości materiałów.

1. Kellys Bicycles | SAPHIX DARK AZURE skłaniam sie ku temu

2. UNIBIKE ROWERY 2013 BYDGOSZCZ - CROSSFIRE GTS ten mi sie najbardziej podoba i jest porównywalny z pierwszym

3. Evado 2.0 | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie ten ma hamulce tarczowe ale gorsze przerzutki i mniej przełożeń

a dla Mojej wybrałem coś takiego bo jest po środku mięszy miejskim a górskim

4. EMOTION LDS - sklep rowerowy.biz

co o nich myślicie, aha gość powiedział jak podjedziemy całą ekipą to bedzie można negocjować ceny na miejscu jeszcze, a jak kazdy sam to na hasło :wink:

Opublikowano

Boseron nie kuś bo się też załapię na kupno takiej zabawki :wink:

Panowie kto u nas sprzedaje w Krk oryginalne oleje Motul bo nie będę czekać na wymianę tylko niebawem wymienił bym Shella Helixa 10W40 który nie jest polecanym do tego silnika (525,530D) tylko Motul 5W30 X Clean (+) LL04

Opublikowano
Boseron nie kuś bo się też załapię na kupno takiej zabawki :wink:

Panowie kto u nas sprzedaje w Krk oryginalne oleje Motul bo nie będę czekać na wymianę tylko niebawem wymienił bym Shella Helixa 10W40 który nie jest polecanym do tego silnika (525,530D) tylko Motul 5W30 X Clean (+) LL04

proponuje uwazac z takimi eksperymentami... Inna klasa plynnosci

Opublikowano
Boseron nie kuś bo się też załapię na kupno takiej zabawki :wink:

Panowie kto u nas sprzedaje w Krk oryginalne oleje Motul bo nie będę czekać na wymianę tylko niebawem wymienił bym Shella Helixa 10W40 który nie jest polecanym do tego silnika (525,530D) tylko Motul 5W30 X Clean (+) LL04

proponuje uwazac z takimi eksperymentami... Inna klasa plynnosci

Dobrze Ci Gabriel pisze możesz mu płukankę zrobić tym Motulem :decayed:

Pablo jak bmw jeździ na 10W40 to szukaj coś podobnego :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.