Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Lenox przyznaj sie lepiej w ktorej wersji płaszcza chodzisz?!? Płaszcz w spodniach??

Nie jestem z NH :doh:

Ale Ty podobno masz płaszcz i jesteś z NH :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wąski dobrze wiesz że prawdziwych miłośników klasycznych sprzętów bywała tam garstka w porównaniu z tymi którzy tam sie zjeźdzali( widziałem zimą kto tam przyjeżdza na parking podziemny.... , chołota, buractwo, dresiarstwo było widac gołym okiem i nie dziwie sie Dyrekcji Marketu,powoli zloty klasyków przeistaczały sie w nocne wyścigi rodem z bora czy marcika za carefurem a to nie o to chodziło chyba. najlepsza miejscówka na tego typu spotkania to gdzieś z dala od prywatnych terenów czy posesji moim zdaniem wtedy by to nikomu nie przeszkadzało.

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

Lenox przyznaj sie lepiej w ktorej wersji płaszcza chodzisz?!? Płaszcz w spodniach??

Nie jestem z NH :doh:

Ale Ty podobno masz płaszcz i jesteś z NH :naughty:

to by wyjaśniało dlaczego Kerczi zawsze kupuje troche luźniejsze spodnie w pasie , co by płaszczyk wcisnąć :naughty:

Opublikowano

Wczoraj jak wracałem ze spota to podjechałem do kumpla na Shella na al. pokoju i wtedy się zjechały, calibry, pomodzone eclipsy czy subaryny, uciekli właśnie przed policją bo 3 większe radiowozy jechały do plazy.

Buractwo :thumbdown:

Opublikowano

nie chce ktoś z dziećmi jechać nad Polskie morze termin od 15.06 do 30.06 w dobrej cenie fajne warunki dla dzieci, ja jade i zawsze byłoby raźniej :wink: na ośrodku basen dla dorosłych i brodzik dla dzieci reszte na priv

Opublikowano
nie chce ktoś z dziećmi jechać nad Polskie morze termin od 15.06 do 30.06 w dobrej cenie fajne warunki dla dzieci, ja jade i zawsze byłoby raźniej :wink: na ośrodku basen dla dorosłych i brodzik dla dzieci reszte na priv

Ja nie mam dziecka:kwasny:

:decayed:

Opublikowano

Ja nie mam dziecka:kwasny:

:decayed:

Pablo to żaden problem. To jest chwila :decayed:

Opublikowano

Pierd^^e takie chwile:grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, ma ktoś może książke starą telefoniczną TPSA w formie papierowej w domu ?

Opublikowano

Ja bym miał w robocie.

O so chosi?

Opublikowano
nie chce ktoś z dziećmi jechać nad Polskie morze termin od 15.06 do 30.06 w dobrej cenie fajne warunki dla dzieci, ja jade i zawsze byłoby raźniej :wink: na ośrodku basen dla dorosłych i brodzik dla dzieci reszte na priv

Ja nie mam dziecka:kwasny:

:decayed:

myśle ze możesz o tym nie wiedzieć nawet :decayed: a widząc Twoje poczynania :naughty: huhu

Opublikowano

myśle ze możesz o tym nie wiedzieć nawet :decayed: a widząc Twoje poczynania :naughty: huhu

boseron nie martw się wsio under control :decayed:

Opublikowano

eee tam, przecież to seria :wink:

nie chce ktoś z dziećmi jechać nad Polskie morze termin od 15.06 do 30.06 w dobrej cenie fajne warunki dla dzieci, ja jade i zawsze byłoby raźniej :wink: na ośrodku basen dla dorosłych i brodzik dla dzieci reszte na priv

Ja nie mam dziecka:kwasny:

:decayed:

skojarzył mi się kawał:

Siedzi baca na moście i wali sobie konia. Przechodzi turysta i pyta: Baco co wy to robicie? Na co BACA: wysyłam dzieci nad morze...

Także Pablo kto wie ile dzieci masz już nad morzem :grin:

Opublikowano
Ja bym miał w robocie.

O so chosi?

bo z TPSA papier mientki jest i masz wszystkich na chwilę w d*pie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie nie chciałby ktoś moich kół przytulić??? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Lennox potrzebuje namierzyc parę osób z czasów szkoły sredniej, ale spoko moja mama ma chyba , jak nie to się zgłosze do Ciebie

Opublikowano
Lennox potrzebuje namierzyc parę osób z czasów szkoły sredniej, ale spoko moja mama ma chyba , jak nie to się zgłosze do Ciebie

Jak coś to też u dziadków mam chyba dwie książki telefoniczne jak coś

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

Panowie nie chciałby ktoś moich kół przytulić??? :naughty:

Ty masz 17''? Jaka moneta jak coś?

Opublikowano
Panowie nie chciałby ktoś moich kół przytulić??? :naughty:

Ty masz 17''? Jaka moneta jak coś?

18 cali, PW

Opublikowano

siema w ten piekny słoneczny dzień :hi:

Opublikowano
dzieki za spocisko...NEX cos tak szybko uciekl??

Pablo nową furą go zawstydził to pojechał :kox:

kto uciekł to uciekł :whistling:, w domu byłem 22:30.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.