Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A nie przekrecil ci sie zameczek kolo klameczki?? W sedanach jest zamek zamykany kluczykiem...

właśnie :doh:

masz przecież stołeczki z sedana :grin::whistling:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

to jedyna opcja która może pomóc ale potrzebuję kluczyk lenoxa...

prędzej siemiana :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A nie przekrecil ci sie zameczek kolo klameczki?? W sedanach jest zamek zamykany kluczykiem...

właśnie :doh:

masz przecież stołeczki z sedana :grin::whistling:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

to jedyna opcja która może pomóc ale potrzebuję kluczyk lenoxa...

prędzej siemiana :naughty:

no to pozamiatane :kwasny:

Opublikowano

to musza byc te same kluczyki??? co z auta?? a nie kazdy czasami pasuje??

p.s. jutro sprawdze...

Opublikowano
to musza byc te same kluczyki??? co z auta?? a nie kazdy czasami pasuje??

p.s. jutro sprawdze...

:decayed: oczywiście że każdy pasuje

fanta próbuj

Opublikowano
to musza byc te same kluczyki??? co z auta?? a nie kazdy czasami pasuje??

p.s. jutro sprawdze...

Kerczi no proszę Cie..:facepalm: sprawdzałem swoim kluczykiem..

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

to musza byc te same kluczyki??? co z auta?? a nie kazdy czasami pasuje??

p.s. jutro sprawdze...

:decayed: oczywiście że każdy pasuje

fanta próbuj

mój wchodzi do połowy i dalej nie pójdzie.. :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

to musza byc te same kluczyki??? co z auta?? a nie kazdy czasami pasuje??

p.s. jutro sprawdze...

:decayed: oczywiście że każdy pasuje

fanta próbuj

mój wchodzi do połowy i dalej nie pójdzie.. :kwasny:

Opublikowano

no co?? to przeciez tylko fotele...

no to jak Siemian wroci z Włoch to go targaj do KRK na spota...

Opublikowano
no co?? to przeciez tylko fotele...

no to jak Siemian wroci z Włoch to go targaj do KRK na spota...

bo piszesz tak jak bym nie pomyslal zeby swoj kluczyk sprawdzic :wink:

Opublikowano
noooo fantowski, na 19 to by była lepsza gleba :decayed:

na pewno więkssza od Twojej:decayed:

dobrze że nie byłeś na spocie bo koleś z czerwonego ałdi b5 by Cię zawstydził okropnie :grin:

Opublikowano
noooo fantowski, na 19 to by była lepsza gleba :decayed:

na pewno więkssza od Twojej:decayed:

dobrze że nie byłeś na spocie bo koleś z czerwonego ałdi b5 by Cię zawstydził okropnie :grin:

słyszałem o tym ałdi :wink: ja nie ścigam się z innymi na to kto ma większą glebe.. no może z wyjątkiem :whistling::decayed:

Opublikowano
no może z wyjątkiem :whistling::decayed:

no to musisz jeszcze opuścić :grin:

Opublikowano
no może z wyjątkiem :whistling::decayed:

no to musisz jeszcze opuścić :grin:

taaa chyba TY :decayed:

Opublikowano
no może z wyjątkiem :whistling::decayed:

no to musisz jeszcze opuścić :grin:

taaa chyba TY :decayed:

twierdze inaczej :grin:, jak gimbusy :decayed:

Opublikowano

Powitać z wieczora :hi:

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano
noooo fantowski, na 19 to by była lepsza gleba :decayed:

raczej odwrotnie. Na 19 musi być większa gleba aby to wyglądało

Opublikowano
  • Autor

Kercziak , fele rezerwacja do Poniedziałku bo już wysłałem info .... mysli do Poniedziałłku :)

Opublikowano
Kercziak , fele rezerwacja do Poniedziałku bo już wysłałem info .... mysli do Poniedziałłku :)

teraz mówisz?!? jak już wydałem 30zł na aukcje?! ;)

OK, TO DAJ ZNAKA W PN

Opublikowano
  • Autor

ok

Opublikowano

ja nie moge, te dzieciaki to jakaś masakra :facepalm::facepalm::facepalm::shock3::shock3::shock3: myślałem ze prezentują jakiś poziom, juro zapytam o te rzeczy syna ma 12 lat ciekawy jestem odpowiedzi..... jak coś nie tak to guma i wąskie drzwi :decayed: żartuje . ciekawy jestem ale powiem Wam że z jajkami to sie złapałem :bag: hehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.